Sexy horor plný drsného humoru vypráví o Jennifer, středoškolské studentce z malého města, která se z obyčejné mrchy proměnila v mrchu neobyčejnou. Její představitelka, Megan Fox (hvězda obou Transformerů), v něm názorně předvádí, jak se chová holka, která je vražedně krásná. Jennifer a Needy (Amanda Seyfried) bývaly nejlepší kámošky, jenže jak šel čas, začaly se jedna od druhé čím dál víc lišit. Z Jennifer vykvetla sebejistá sexbomba, které je všude plno, zatímco z Needy se stala nevýrazná a neprůbojná dívka, které byste si nevšimli, ani kdybyste do ní vrazili. Jejich čím dál komplikovanější vztah získá novou dimenzi, když společně vyrazí na koncert rockové skupiny, jejíž duší je charismatický zpěvák Nikolai (Adam Brody). Popové hvězdičky bohužel mívají nejrůznější úchylné libůstky, což potvrzuje i Nikolai, jenž ujíždí na satanských praktikách. Aby zajistil své kapele úspěch v drsném světě showbusinessu, rozhodne se vyzkoušet krvavý rituál, jehož hlavní ingrediencí má být čistá panna. Jennifer jí sice už dávno není, ale pokud jí tahle malá lež pomůže dostat se blíž k Nikolaiovi, proč se za ni nevydávat. Bohužel Nikolai nechce pannu do postele, ale na hraní. Na krvavé hraní. Rituál tragicky selže a nejvíc to odskáče právě Jennifer, když se z okouzlující, arogantní a nafoukané "školní ďáblice", jíž neodolá žádný mladík, promění ve skutečného ďábla. Hoši, kteří by pro její sexy tělo udělali cokoliv, teď zažívají odvrácenou, děsivou stránku jejího neutuchajícího chtíče, jenž je doslova vražedný. A na její bývalé nejlepší kamarádce Needy zůstává, aby vystoupila z jejího stínu a pokusila se zachránit zbytek mužské populace v jejich donedávna tak klidném městečku. (oficiální text distributora)

deep blue

Musim říct, že na jednu stranu mě zaráží a na druhou něco jako negativně unavujou recenze, který si pořád stěžujou, že kromě Megan Fox ve filmu nic není atp. - myslim, že obecně i u jiných filmů je tenhle výsledek často spíš vizitkou diváka, který pravděpodobně není schopen si ve filmu nebo jeho prostřednictvím něco zajímavého najít/uvědomit atp. Pro mě osobně byl tenhle film milé překvapení, čekal jsem nějakou srágoru a taky něco drsnějšího, krvavějšího – nakonec se z toho vyklubal docela zajímavej teen horor s odpovídajícíma „american high school“ složkama jako je skoro finále během plesu, haranti ve velkých autech, roztleskávačky atd. Příjemně mě překvapila i hudba ve smyslu zařazených písniček – taky podle mého názoru důležitá složka teen filmů. Co se týče hodnocení obsah/forma, myslim, že forma jasně převažuje, připomnělo mi to trochu Tony Scotta (př. Bouřlivé dny, Poslední skaut, Pravdivá romance) nebo Harlinovo Noční můru v Elm Street 4, takže forma pro mě áčková – např. sypající se peří z probodané bundy nebo zpomaleně levitační zpracování závěrečné bojové scény „Jenifer vyškrtnout“ (následný příchod matky do pokoje byla taky dost zvláštní scéna, i když to spíš obsahově než formálně). Obsah mi nevadí, naopak mi přijde docela zajímavej – od tajemný skupiny (při ohni vypadal zpěvák docela nečitelně temně..i když se z něj pak vyklubal jen obyčejnej nenadpřirozenej šitař, což byla škoda, protože zdání "pekelné" kapely, co hraje vlastně docela hezky..to by mohlo bejt drsný) přes zvláštně romantickej vztah Needy a jejího kluka až po ústřední dvojici holek, jejichž kamarádství nezničilo ani to, že jedna vyrostla do krásy a druhá do „ošklivky Betty“. Přišel mi zajímavej ten princip „moje nej kamarádka je monstrum/moje sestra vlkodlak“ kdy náklonnost („nikdy na tebe nic neřeknu“), případně blízkost (ale jo, i ta líbací scéna byla zajímavá..čekal jsem, že na ní vybafne zakrvácená a ona jí ležela čistá v posteli v pyžamku jak 10ti letá kamarádka, co tam bude přes noc) vlivem okolností končí finálním bojem (stržení přívěsku „kamarádky až za hrob“ a „Jdeš mi po koze“, „ne po srdci“). Zajímavá byla taky bezohlednost Jenifer vzhledem k obětem ohně (ála: „no jo, tak uhořelo pár venkovskejch balíků, to je toho“) která byla sice už po její přeměně v nadpřirozený, vraždící monstrum, ale přitom působila jen jako obyčejnej komentář určitýho typu člověka. Jinak si ale myslim, že námět není moc dobře vytěženej, scénář mohl být lepší a má pár hluchých míst. Naopak za jedno ze silných považuju to, kdy je hlavní hrdinka nucená bojovat v plesových šatech. Ačkoliv jsem nebyl žádnej zvláštní obdivovatel vzhledu Megan Fox a ty její palce na rukách se mi vyloženě nelíbí (zvláštní kontrast a samozřejmě bez jejího vlivu) musim říct, že jí to ve filmu místama dost sluší a s jinym účesem by byla hodně hezká. Zvláštní byl i opuštěnej bazén a celá ta bojová scéna – určitě jeden z vrcholů filmu („..musíš kritizovat všechno, co dělám?!“, „ty šaty ti sluší“ / "já už jsem byl mrtvej předtim, ale tvůj hlas mě probudil" (cca)...a zajímavý plesový boty Needy). Sekvenci "já ti dam jíst mýho kluka!", kdy Needy bez rozmýšlení skočí do vody přímo za Jenifer-bestií aniž by měla jakoukoliv zbraň nebo speciální schopnost pak považuju za jednu z obsahově nejakčnějších za poslední dobu..proti tomu se př. Iron Man 2 může jít s většinou svojí převážně tupý akce zahrabat. Zajímavý je i koncový vyplavání míčků (spíš než scénáristicky potřebný „vyplavání“ nože) ze slavný bezedný díry někde v lese u silnice, stejně jako závěrečná fotografická kompozice (mohla bejt ale lepší). V noci po tomhle hororovym filmu mě probudila letní bouřka s dlouhou předehrou bez deště s blesky a hromy – to bylo jak dělaný na to, aby měl člověk nějaký strašidelný reminiscence, ale já jsem přitom myslel jak by to Megan Fox slušelo s jinym účesem a jak jsou ty hromy zvláštní – tak tomu řikam obsazení role :). () (méně) (více)

alliex

Oddechový filmek především pro mladší publikum. Líbily se mi oblečky Megan Fox, herectví Amandy Bynes a vynikající soundtrack, který skvěle doprovázel gradující atmosféru filmu. Samozřejmě, že nepůjde o film kultovní nebo zapamatovatelný, je jen jedním z mnoha. Ale má něco do sebe.:) Pro mě rozhodně jeden z těch trochu lepších teenagerských snímků, na který se dalo koukat v kuse bez pauz a odbíhání..:) ()

KcarlosK

WTF ?! Opět jsem hořce zalitoval, že všechno dokoukávam až do konce. Naprosto úchylné dílo, které nemá absolutně nic. Diablo Cody musela být asi sjetá, když to psala. Tolik nelogičností a otřesných hereckých kreací jsem snad v životě neviděl. A že mam za sebou už stovky (ne-li tisíce) filmů a seriálů. Od odpadu to zachránila až poslední věta : "Dnes mají poslední koncert." To mě fakt rozesmálo. BTW - nesnášim Megan 'sledujte-mé-klišé-pózy' Fox. Špoulit pysky jako Agáta a vlnit se jak těhotná kobra vážně herečku nedělá. A líbit se může snad jen děckám do 12 let. ()

tommyt

Mesto, škola, študenti, roztlieskavačka, intelektuálka. Sny, ciele, nehoda. Vražda, vražda, sex, vražda, sex. Humor a "akcia". Za to všetko tak 2 a pol hviezdy. Ale - spojenie tak sexy herečiek - a to doslovné - ako sú Megan a Amanda.... To filmu pridáva ten zvyšok hviezd... Film si podľa mňa 80% ľudí nebude pamätať kvôli dejovej línii alebo akčným scénam, ale za to pozretie stál... ()

shagisson

Smrtelná kombinace blondýnky a brunetky v podání dvou hlavních roštěnek a to nejen ta death, ale i co se ženskosti v jedné ze scén týče, což byl fakt top tohodle filmu, jinak vlastně nic. ()

Fun-Tomas

Tak tenhle film mě rozhodně nepřesvědčil o tom, že bych si ho chtěl někdy pustit znovu. Scénáristicky tam byla spousta dobrých myšlenek, které ale mohly být zpracovány o něco lépe, režijně to pak myslím odpovídá kvalitě předlohy, i když je tam spousta scén, kterým by slušel větší důraz. Každopádně na komedii tam moc vtipů není (možná několik hlášek), fantasy nehodnotím a z pohledu hororu? Napětí jsem cítil možná na třech místech a ani zkrvavená Megan Fox nebo rozpáraná břicha to moc nenapraví. ()

jabbo123

Musím se přiznat, že jsem už dlouho neviděl žádný horor, takže tohle bylo pro mě překvapivě docela osvěžující. On to vpravdě ani není moc horor, spíš takový hororový komix říznutý docela dobrým černým humorem. Amanda Seyfried je zavřená v blázinci a vzpomíná na dobu, kdy byla ještě normální. Její nejlepší kamarádka Jennifer (Megan Fox) je školní sexbomba a tak trochu mrcha k pohledání. Needy (Amanda Seyfried) je naopak klasická nerdka, ale protože jsou s Jennifer nejlepší kamarádky už od malička, jejich přátelství vytrvalo i přes zjevné charakterové rozdíli. Po nešťastném požáru městského baru, při kterém zahyne spousta studentů a Jennifer unese banda satanistických muzikantů, se začnou dít věci. Ty už vám prozrazovat nebudu - každopádně zápletka jako taková je hodně jednoduchá, nečekejte žádné epické zlo. A možná právě to je to, co se mi na filmu docela líbilo - Jennifer je očividně po únosu tak trochu "jiná" ale přitom si zachovává svoji původní osobnost - získala zvláštní schopnosti a trochu netradiční hlad, ale jinak je to pořád Jennifer a protože Jennifer je tak trochu jednoduchá, myslí si, že to co se s ní stalo je děsně cool. Umře pár mladých kluků a nakonec dojde k finálnímu zúčtování Needy a Jennifer na školním plese. Ano - příběh je vskutku nesmírně plochý a prázdný. Co se ovšem povedlo jsou dialogy, herecké výkony obou hlavních protagonistek (říkejte si co chcete, ale Megan Fox podle mě tu namyšlenou čůzu zahrála výborně) a sem tam nějaký docela povedený vizuál (průlet nad hřištěm, usychající květiny, záběr na temnou ulici). Rovněž se povedl úplný závěr, který sice není úplně nečekaný, ale je dobře natočený a zanechá vám na tváři škodolibý úsměv. Několik opravdu povedených hlášek ("Stáhl jsem to z netu" "Nemáš tampón?" Znalí vědí :-)). To je ovšem opravdu všechno. Kdyby nebylo těch kladů co jsem právě popsal, muselo by hodnocení jít do hlubokého podprůměru, ale díky nim se nám vytlačí až na pěkný průměr. 5/10 edit: jinak musím popřít některé zdejší komentáře, že je film plný sexu - pokud se na snímek chcete podívat kvůli tomuhle, budete zklamaní - tak trochu jako já :-D. ()

bobaso odpad!

Film ma tri uhly pohladu: 1. Pre fanusikov beckoveho (az naivne gycoviteho) hororu a Megan Fox je to zaujimavy film, plny nezdravo umelej krvi, satanov, obeti a podobnych hororovych klise.. 2. Pre fanusikov teenegarskych filmov je to plne „kultovych“ hlasok a.. Megan Fox v sexy pozach z prostredia obycajnej americkej high school 3. Pre nas, normalnych ;)), je to parodia na horory, thrillery, teenegerske filmy a filmy vobec. Strasne primitivne herecke vykony, ktorym neverite ani nos medzi ocami, dospely sexy kukuc Megan pride smiesny a ostatne postavy sa tiez nedaju brat vazne.. Jediny, kdo si zasluzi aku taku pochvalu je kameraman, ktory sa tam asi jediny snazil spravit z toho film, na ktory sa da divat. Nevyslo.. SPOILER ALERT!! Scena na konci filmu, kde milenec hlavnej hrdinky umiera v naruci svojej milej a po slovickach „I love you“ - „I love you too“ on nasledne umiera a ona krici „Noooooooooo!“, je fakt na zaplakanie. Nemalo by to uz byt trestne, davat podobne veci do filmov? :)) ()

stuj

Nenáročná blbost, vhodná možná tak pro dospívající. Postavy se chovají divně, ale nikomu to nevadí, od takovýho filmu se totiž nic neočekává. Oficiální text distributora si trochu vymýšlí, když používá pojmy jako je „sexy horor“, „vražedně krásná“, „sexbomba“ a „neutuchající chtíč“... Mno, asi láká právě ty dospívající (a mě:) ). Lidi z kina ale asi odejdou celkem naštvaný, když nic takhle lákavýho ve filmu neuvidí. ()

Pierpa

Tak toto bol dobrý shit...Pozrieť raz a radšej zabudnúť...Jeden bod dávam za Megan, viac komentu si myslím netreba... ()

Blackcard odpad!

omfg! tak tenhle film je tak trapnej že to ani nejde popsat! kozy megan fox jsou sice luxusní nicméně tenhle film je vážně propadák! tváří se to jako horůrek pro teenagery ale je to , jak jinak!, stupidita a nesmysl :D takovej šmejd :D ()

+sfinx+

Tři hvězdy a všechny patří Megan Fox. Ten zbytek je podprůměr. Za zmínku stojí ještě hudba a občasný pokus o vtip. Nebýt toho tupého závěru (nic proti efektům, bitka byla dobrá, jen to zakončení samotné mne zklamalo), dal bych snad i čtyry hvězdy. Ale co půvabná Megan nažene, to zase odporná, nesympatická Amanda strhne. ()

Kessa odpad!

Pro mě absolutní propadák. Čekala jsem rozhodně víc, než to, že ze sexy Megan Fox, udělají nechutné monstrum, které zvrací černou břečku. Otřesné bylo úplně všechno, od hereckých výkonů, scénář, kameru. ()

NataliFox

Díváte se, a nepřijde vám, že by byl děj zamrznutý, něco se pořád děje ale najednou film skončí a vy si uvědomíte že se tam nestalo nic co by vám otevřelo pusu. Dvě hvězdičky za děj a třetí za krásnou Megan. ()

ronaldmekdon

Příběh o tom, jak kousavou můžete mít nejlepší kamarádku..? Jako béčko až céčko na pyžamovou párty se hodí. Podle popisu to měl být sexy horor - dobře uznávám, že Megan je prostě .. Megan, ale horor to nebyl ani náhodou, spíš taková smršť zubatých blitek. Plný drsného humoru? Haha, kdy? A mrcha to byla řádně nedotažená, spíš jen tak ledabyle načrtnutá, stejně jako celý film, jen tak odfláklý, dáme tam Megan Fox, pár cákanců červenýho a černýho slizu a ony už to ty náctiletý blbky (a zřejmě i blbci) nějak sežerou... asi takhle nad tím přemýšleli. Pokud nad tím nepřemýšlíte o nic víc, než tvůrci, není to až tak prohnilá jednohubka.. Trochu mi to připomíná Boy Eats Girls (nebo tak nějak), mám ráda tyhle teen filmy z amerického, nebo jakéhokoliv jiného, předměstí. Ale už si to víckrát nepustím, sorry. ()

mpet

Neskutečná bejkárna, která je koukatelná jen díky luxusní prdelce Megan Fox a také díky několika slušným hláškám. No, ale myslím, že každý mužský tuto kombinaci dokáže náramně ocenit. Proto hodnotím docela kladně a dávám tři hvězdy. ()

Suzzie

Chtela jsem videt film, kde svou karieru pohrbily Fox i Seyfried a rozhodne mi to tak zle, jak se vsude traduje neprislo. Takovy normalni cerno komedialne teenage prumer s obcas docela vtipnymi momenty. ()

Playboy podle Diablo Cody?

Playboy podle Diablo Cody?

29.09.2009

Krásky v plném nasazení

Krásky v plném nasazení

28.09.2008

Keira Knightley, Scarlett Johansson, Megan Fox a Rachel McAdams vám zpříjemní neděli. Bohužel, pouze v tomto novinkovém souhrnu, který rozebírá jejich nové projekty. ;-) Keira se ne a ne odlepit od… (více)