poster

Gambler

 • USA

  Deal

 • Slovensko

  Gambler

Drama

USA, 2008, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • greigor
  ****

  Musím uznat, že mě překvapilo takhle nízké hodnocení. Ale je pravdou, ze v některých pasážích je film trochu zdlouhavý a občas je trochu předvídatelný, ale v jakém jiném filmu uvidíte takové hráče jako jsou tady? Jen škoda, že na finalu nebyl třeba Negreanu, to bych hodnotil ještě asi o * výše. (Ano, hraju pokr:D)(9.3.2013)

 • BeranSon
  *

  Chybělo mi jedno, nebo dvě větší jména. Známí herci jsou prostě potřeby k filmům typu Gambler, klidně bych do toho investoval více peněz a vznesl lepší scénář, protože ten je hlavním fiaskem. Režie je bídná, ale to je zase věc vkusu- Některé scény dobře gradují, ale mohli by i více, více všechno natáhnout. Další problém je střih, pomalí a špatně časovaný, na pokerové filmy musí uvádět diváka do obrazu a ukázat mu v co nejmenším čase co nejvíc podstatných věcí, ale tady je to opak. Kamera není zas tak extrémně zpackaná, ale pár záměrů opět nepřehledných, ale těch je více méně nežli více. -2/10-(2.5.2014)

 • Chasm
  *

  Tohle je opravdu špatný... Poker je můj velkej koníček, tak jsem na na film těšil dlouho, ale jak to dopadlo? Hodně velké zklamání! Především je to béčko, pravděpodobně celé zaplacené z peněz Pokerstars.com. Dále: Přes (většinou otřesnou) hudbu nejsou slyšet chatrně vystavěné dialogy prvoplánových postav... Á tohle slovo jsem hledal: prvaplánové! Už ze začátku jsem se bál, že to takhle dopadne (protože jsem předtím viděl Lucky You a tam jde úplně o to samé - až na to, že se jedná o otce a syna a holka se ke konci vrátí - ano opravdu ten mladší zase foldne lepší ruku). Navíc samotné hry (na kterých, jsem naivně myslel, to bude založeno) jsou natočeny nepřehledně, jakoby na nich nezáleželo... O to horší je pak uvědomění, že na nich opravdu záležet nemuselo, stačil by lepší scénář a dobrá režie... Poker je prostě sportovní fenomén současnosti, který se bude rozvíjet (hlavně tedy u nás) ještě dlouho a já se opravdu těším na skutečně dobrý film o něm... Snad se tohoto tématu chytí dobrý režisér... Nevim, třeba Levinson? ;-) Btw: Výše zmíněnému snímku Lucky You mám chuť zvednout hodnocení ze tří na pět hvězd... 25%(18.3.2008)

 • Ded@M@tes
  ****

  Pro většinu hráčů pokeru určitě povedený film. A je určitě jedno, jestli malinko kopíruje jiné filmy... Gambler obsazený vynikajícími herci, jako jsou Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth + ( Pokerové hvězdy: Mike Sexton, Vincent Van Patten, Phil Laak alebo Antonio Esfandiari. ) dělají z filmu tu pravou atmosféru. Pokerová legenda Tommy Vinson a mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom sní. Když se dají dohromady, začíná Tommy Alexe učit a vyhrávají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison. Skvělé napětí, zápletka... Hru pokerového fanouška až donutí po zhlédnutí zamyslet se nad taktikou a touhou vyhrávat. ( Hodnocení: 8/10 )(4.11.2009)

 • MM_Ramone
  **

  Poker. Moja najobľúbenejšia kartová hra. Hazardná hra z ktorej sa v dnešnej dobe už pomaly stal oficiálny šport. Konajú sa v nej profesionálne turnaje, šampionáty a dokonca majstrovstvá sveta. Neraz som sledoval prenos z niektorého takéhoto podujatia v televízii. Film "Gambler" je sondou do tohto prostredia. Pohľad medzi tých najúspešnejších hráčov. Téma pomerne zaujímavá a originálna, ale spracovanie mizerné. Slabý príbeh a slabé herecké výkony. **(6.10.2009)

 • - Jennifer Tilly, která se objevila ve filmu, je držitelkou náramku z World Series of Poker. (KucC)

 • - Zlaté maliny: Nominace - Herec ve vedlejší roli (B. Reynolds). (Petr23)

 • - Kvůli natáčení filmu byla dokonce přesunuta World Poker Tour do New Orleans. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace