Gambler

Deal

Gambler

USA, 2008, 82 min

• berusche

Je to hrozně průhledný. Tak průhledný, že to viděli nejen ti okolo stolu. Je to snímek, který vás vlastně nepřekvapí celou svou stopáž. Jediné, co snímku pomáhá, je čím dál tím více populárnější hra Poker Texas Holdem (i já mu holduji, i když raději hraju o čest než o peníze). Jak napsal již Dudek, také je výhodou, že nemusíte být ani hráči, abyste pochopili, o co v téhle hře jde. Nicméně, pořád se mi sem tlačí snímek Barva peněz, který je na podobné téma (i když hra se tu poněkud změní) a podstatně lepší. Zároveň, při slově poker si vždycky představím bezkonkurenčního Mavericka, na kterého nemá co do pokerových filmů snad už žádný. No a nakonec, já očekávala spíš full house.(7.8.2011)

Možno prázdne, ako ruky blafujúceho hráča, ale...! Predsa som sa nenudil, a dokonca som sa zabavil. A koniec koncov, dve esá, ktoré nikdy neuzreli "svetlo sveta", a boli vydávané za desiatky znamenajúce porážku, i tak môže vypadať AN EDUCATION (2009) na americký spôsob (samozrejme, odľahčený a ochudobnený :)(17.8.2010)

• BeranSon

Chybělo mi jedno, nebo dvě větší jména. Známí herci jsou prostě potřeby k filmům typu Gambler, klidně bych do toho investoval více peněz a vznesl lepší scénář, protože ten je hlavním fiaskem. Režie je bídná, ale to je zase věc vkusu- Některé scény dobře gradují, ale mohli by i více, více všechno natáhnout. Další problém je střih, pomalí a špatně časovaný, na pokerové filmy musí uvádět diváka do obrazu a ukázat mu v co nejmenším čase co nejvíc podstatných věcí, ale tady je to opak. Kamera není zas tak extrémně zpackaná, ale pár záměrů opět nepřehledných, ale těch je více méně nežli více. -2/10-(2.5.2014)

Miluji poker, jeho rozmanitost, všechny podoby hry a hlavně ten jeho půvab. A tak z toho logicky vyplývá, že musím milovat i filmy, které jsou z pokerového prostředí a také že ano. Neviděl jsem mnoho děl na toto téma, ale i těch pár filmů co jsem viděl mi dalo za pravdu. Tento film se může ze začátku jevit jako průměrný, ale není tomu tak. Má dobré herecké obsazení, příběh a hlavně výborný pokerový námět. Zápletka je sice všem předem jasná, ale ani to mě nemohlo odradit od toho, abych tento film mohl považoval za nadprůměrný.(13.11.2011)

• Strike

Možná bych dal i 3*, ale byly by velmi slabé, ale bohužel jsem to viděl s dabingem, kterej je příšernej. Jinak velice průměrný film o pokeru, který má velmi rád. Bohužel je to tak průměrně natočený až je to zlý. Harrison (ten je příšernej) i Reynolds nestojej herecky za nic. V podstatě co potěší je to, že o pokeru je natočen nějakej film a účast výborných pokerových hráčů (Esfandiari, Laak + spousta se jich tam mihne). 4/10(6.1.2010)

• - Jennifer Tilly, která se objevila ve filmu, je držitelkou náramku z World Series of Poker. (KucC)

• - Vo filme si zahrali aj známi pokroví hráči ako napríklad Mike Sexton, Vincent Van Patten, Phil Laak alebo Antonio Esfandiari. (horacko)

• - Kvůli natáčení filmu byla dokonce přesunuta World Poker Tour do New Orleans. (KucC)