Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Tommy Vinson je pokerová legenda, zatímco mladý Alex Stillman o dráze profesionálního hráče zatím jenom snil. Když se dají dohromady, vyhrají každý turnaj. Ale jak to dopadne, když se z nich stanou soupeři? V hlavních rolích Burt Reynolds a Bret Harrison.  Americké drama, které se odehrává v prostředí hazardních her a vysokých sázek v pokeru, vypráví příběh Alexe Stillmana, domýšlivého frajírka z university Yale, který sní o tom, že se stane profesionálním hráčem pokeru. Zatím toho ještě moc neumí, ale naštěstí se setkává s pokerovou legendou Tommym Vinsonem, hráčem, který před dvaceti lety patřil ke špičce, ale nechal hazardu, aby zachránil svou rodinu. Tehdy sice přísahal své ženě, že se karet už nikdy nedotkne, ale po setkání s Alexem zjistí, že by mohl znovu získat sebedůvěru, hrdost i titul šampióna, kdyby talentovaného mladíka vzal pod svá ochranná křídla. Alex se řídí při hře Tommyho pokyny a společně vyhrají každý turnaj, jehož se účastní. Jenže pak se na scéně objeví půvabná call girl z Las Vegas, která odvádí Alexe od hracího stolu. Mezi talentovaným žákem a zkušeným učitelem se prohlubuje propast a skončí to tak, že při prestižním světovém utkání stojí proti sobě jako soupeři. Kdo z nich vyhraje? Stárnoucí mistr, který slíbil, že karet nechá, nebo nováček, jenž se od něho naučil všechny triky? V hlavních rolích Burt Reynolds, Bret Harrison a Shannon Elizabeth, režii má Gil Cates Jr. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (109)

casioa.... 

všechny recenze uživatele

Možno prázdne, ako ruky blafujúceho hráča, ale...! Predsa som sa nenudil, a dokonca som sa zabavil. A koniec koncov, dve esá, ktoré nikdy neuzreli "svetlo sveta", a boli vydávané za desiatky znamenajúce porážku, i tak môže vypadať AN EDUCATION (2009) na americký spôsob (samozrejme, odľahčený a ochudobnený :) ()

Acrobat odpad!

všechny recenze uživatele

Mám eso ako Maverick, ale nie som vtipný. Mám túžbu ako wahlberg, ale nie som na Wayettovom ihrisku. Skutočné karty sa rozdávali u rupperta, tu okrem nechutného ksichtu Burta a ostatných štatistov sledujeme nudu v hrubom zrne, ktorá sem tam aj urazí statočného diváka. Ku kartám Vás tento film nepritiahne, adrenalín sa nevyplaví a zo závislosti nevylieči. Nevie skrátka nič. (videné 22.04.2018) ()

Reklama

baXter 

všechny recenze uživatele

Pokru nerozumím, i když bych docela chtěl. Mě se to zase tak špatný nezdálo, samozrejme divak uz od zacatku tusi jak film bude probihat a jak i nejspis dopadne. Zadne prekvapeni se ani nekoná. Lehko představitelná dějová linka a závěrečný "zápas" který vyhraje ten lepší. I tak se mi na to dobre koukalo, i hudbu nemam za co kritizovat. Pohodový béčko. ()

Chasm 

všechny recenze uživatele

Tohle je opravdu špatný... Poker je můj velkej koníček, tak jsem na na film těšil dlouho, ale jak to dopadlo? Hodně velké zklamání! Především je to béčko, pravděpodobně celé zaplacené z peněz Pokerstars.com. Dále: Přes (většinou otřesnou) hudbu nejsou slyšet chatrně vystavěné dialogy prvoplánových postav... Á tohle slovo jsem hledal: prvaplánové! Už ze začátku jsem se bál, že to takhle dopadne (protože jsem předtím viděl Lucky You a tam jde úplně o to samé - až na to, že se jedná o otce a syna a holka se ke konci vrátí - ano opravdu ten mladší zase foldne lepší ruku). Navíc samotné hry (na kterých, jsem naivně myslel, to bude založeno) jsou natočeny nepřehledně, jakoby na nich nezáleželo... O to horší je pak uvědomění, že na nich opravdu záležet nemuselo, stačil by lepší scénář a dobrá režie... Poker je prostě sportovní fenomén současnosti, který se bude rozvíjet (hlavně tedy u nás) ještě dlouho a já se opravdu těším na skutečně dobrý film o něm... Snad se tohoto tématu chytí dobrý režisér... Nevim, třeba Levinson? ;-) Btw: Výše zmíněnému snímku Lucky You mám chuť zvednout hodnocení ze tří na pět hvězd... 25% ()

Kangaxx odpad!

všechny recenze uživatele

Béčková blbosť, u ktorej od prvej minúty viete, akým smerom sa bude uberať a v konečnom dôsledku aj to, ako skončí. V hlavných úlohách fantomas a mladík, ktorý sa za dva týždne zaradil medzi svetovú pokerovú špičku. Dialógy radšej nejdem rozoberať, len by ma zaujímalo, koľko toho musíte vyšňupať, aby ste také niečo napísali... ()

Galerie (13)

Zajímavosti (5)

  • Kvůli natáčení filmu byla dokonce přesunuta World Poker Tour do New Orleans. (KucC)
  • Karty používané ve filmu jsou hrací karty Bee od The United States Playing Card Company. Konkrétně No. 92. (Esszed)
  • Vo filme si zahrali aj známi pokroví hráči ako napríklad Mike Sexton, Vincent Van Patten, Phil Laak alebo Antonio Esfandiari. (horacko)

Reklama

Reklama