poster

Gambler

 • USA

  Deal

 • Slovensko

  Gambler

Drama

USA, 2008, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cure
  **

  Scenáristická bieda. Našľapať film toľkými pokrovými hviezdami a takto to nakoniec zmrviť. Phill Helmut možno vedel prečo v tom nechcel byť videný. Nakoniec aj samotnú hru tu prezentujú v úplne inom svetle aká skutočne je. Taktiež atmosféra WSOP bola prezentovaná inak, ako to človek pozná už len s bežných reálnych záberov. Jediné pozitívum vidím v sympatickom mladom hrdinovi a v tom, že sa film snažil (žiaľ len snažil) zamerať na samotnú hru a nie na peniaze, ktoré sa tam dajú vyhrať.(26.7.2009)

 • Herr_Flick
  ***

  ♠ ♥ ♦ ♣ Výjimečně jsem byl odsouzen ke sledování s dabingem. A ten bohužel nebyl ničím výjimečný, tradiční stoprocentní tupá kejda, při které vám padají vlasy a vyrůstají chlupy na zadku. Mám film o pokeru, tak proč vymýšlím a motám celou terminologii!?!?! Co se samotného filmu týče, přináší nám typickou béčkovou americkou pohádkovou cestu na vrchol, při které nemůže chybět nějaký ten románek, nezničitelní borci a očekávaná laciná pointa. K pokerovému tématu, které i když se motá jen kolem Texas Hold’em, bych toho až tak moc neměl, až na tradiční směšný finálový heads up. K pětihvězdě chybělo, aby si Reynolds s Harrisonem dali francouzáka. Takže dvě hvězdy filmu o pokeru, který má k realitě asi nejblíže a třetí hvězda za všechny ty pokerové superhvězdy, které se filmařům tady podařilo dostat na plátno. ♠ ♥ ♦ ♣(1.2.2012)

 • baXter
  ***

  Pokru nerozumím, i když bych docela chtěl. Mě se to zase tak špatný nezdálo, samozrejme divak uz od zacatku tusi jak film bude probihat a jak i nejspis dopadne. Zadne prekvapeni se ani nekoná. Lehko představitelná dějová linka a závěrečný "zápas" který vyhraje ten lepší. I tak se mi na to dobre koukalo, i hudbu nemam za co kritizovat. Pohodový béčko.(24.3.2008)

 • FFilipCZ
  ****

  Povedený film z prostředí pokeru. Chce to nehledat nějakou super zápletku nebo promyšlený děj. Chce to být pouze fanouškem pokeru a užívat si hry. Místy mi jen vadilo, že při některých handách není dobře vidět na karty vyložené na stůl, ale to je jen detail. Film na 3* + jedna moje osobní *, jakožto fanouška a vášnivého hráče pokeru.(5.7.2013)

 • Chasm
  *

  Tohle je opravdu špatný... Poker je můj velkej koníček, tak jsem na na film těšil dlouho, ale jak to dopadlo? Hodně velké zklamání! Především je to béčko, pravděpodobně celé zaplacené z peněz Pokerstars.com. Dále: Přes (většinou otřesnou) hudbu nejsou slyšet chatrně vystavěné dialogy prvoplánových postav... Á tohle slovo jsem hledal: prvaplánové! Už ze začátku jsem se bál, že to takhle dopadne (protože jsem předtím viděl Lucky You a tam jde úplně o to samé - až na to, že se jedná o otce a syna a holka se ke konci vrátí - ano opravdu ten mladší zase foldne lepší ruku). Navíc samotné hry (na kterých, jsem naivně myslel, to bude založeno) jsou natočeny nepřehledně, jakoby na nich nezáleželo... O to horší je pak uvědomění, že na nich opravdu záležet nemuselo, stačil by lepší scénář a dobrá režie... Poker je prostě sportovní fenomén současnosti, který se bude rozvíjet (hlavně tedy u nás) ještě dlouho a já se opravdu těším na skutečně dobrý film o něm... Snad se tohoto tématu chytí dobrý režisér... Nevim, třeba Levinson? ;-) Btw: Výše zmíněnému snímku Lucky You mám chuť zvednout hodnocení ze tří na pět hvězd... 25%(18.3.2008)

 • - Vo filme si zahrali aj známi pokroví hráči ako napríklad Mike Sexton, Vincent Van Patten, Phil Laak alebo Antonio Esfandiari. (horacko)

 • - Jennifer Tilly, která se objevila ve filmu, je držitelkou náramku z World Series of Poker. (KucC)

 • - Kvůli natáčení filmu byla dokonce přesunuta World Poker Tour do New Orleans. (KucC)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace