Mr. GS je zábavná talk show, pořadem provází známá moderátorská dvojice Michal Suchánek a Richard Genzer. Moderátoři se nebudou snažit vyřešit spolu s hostem nějaké předem dané téma. Talk show má za cíl pouze pobavit diváky. Jako třetí vystupuje Václav Kopta, který natačí spolu se Suchánkem i druhý díl komedie Sneženky a machři. Václav Kopta nebude pouze zastupovat v Mr.GS kapelu, ale bude moci vstupovat do pořadu a hovořit s hosty. Talk show, kde hovoří dva moderátoři s hostem je v České Republice unikátní, ale Geňa se Suchošem k sobě patří a jeden bez druhého by bez sebe neudělali ani ránu. (oficiální text distributora)

bolf!k

Mě se ten jejich styl humoru moc líbí, a s Krausem se to nedává srovnávat, protože to dělají po svým a jinak. A poslední dobou (listopad 2010) mám pocit, že mě MR.GS baví dokonce víc než Uvolněte se. 80% ()

Redix odpad!

Genzer a Suchánek alias Debil a Idiot. Už tyto dvě individua stačí na to, aby šel každej pořad do sraček. ()

bernajk

Me se to nezda zas tak hrozne. Je to jinak pojate nez Uvolnete se. Nevim jestli je zrovna na miste to s Krausem srovnavat. U vetsiny dilu jsem se narame bavil. ()

Jerryy

Trapná napodobenina Uvolněte se .... , trapná dvojce pánů G a S. To je sice možná všechno pravda , ale mě ten jejich "trapnej , suchej a nevim jakej ještě" humor celkem baví. Pánové svojí show vedou , tak jak od nich každý očekával .... takže pokud jste je neměli rádi do teď , nebude je mít rádi ani teď :). Ale jen se šmejdi přiznejte kolik z vás šlo s hodnocením dolu jen kvůli té děsivé černé barvě s 23ti procenty?! Nebojte nikdo vás neukamenuje ani se nepropadnete společensky dolu. Já totiž pochybuju, že jsem tu jedinej kdo se bavil. ()

Spiz

Vybornej pořad, směju se od začátku do konce jsou to blázni xD. Hodně lidí si stěžuje, že to napodobuje Uvolněte se prosím.. ale to, že tento pořad napodobuje do chlupu Davida Lettermana už nikoho nezajímá co ? nc ()

longercz

A stojím si za tím. Jak to tak vidím, tak se každej podíval na první díl a hned to odsoudil... Všichni ti co to považujou za odpad by se měli podívat na nějakou tu novější epizodu... ()

truby

Rád bych tento pořad smetl (jako vyznavač inteligentního a jemného humoru) se slovy odpad!, ale nebylo by to upřímné a vůči oběma "bavičům" fér. Nikdy jsem neměl tuto dvojici rád a pořady typu tele tele mně nebraly, ale kupodivu jim formát talk show docela sedl. Jejich humor není opravdu inteligentní, je to spíše přiblblé utahování si z hostů, taková drsnější verze Jana Krause. Moderátorům nejde především o to hosta představit a diskutovat s ním, ale na jeho účet ztropit co nejvíce nejapných vtípků, někdy až krajně nekorektních a neslušných. Hosté jsou v podstatě terčem posměchu dvou moderátorů. Přesto všechno já se se u tohoto pořadu celkem bavím. Suďte mně. ()

Poker_Face odpad!

Kopie kopie, která si zve druhořadé hosty, což mluví samo za sebe. Pan G a Pan S by si mohli uvědomit, že jejich "vtipná" spolupráce už nikoho nezajímá. ()

tančísvlky odpad!

typický produkt televízie Nova ,tak toto nech pozerajú moji nepriatelia. Špeciálne Richard Genzer je použiteľný najlepšie do nejakej mexickej telenovely... ()

Tyna31

Ono by to snad ani nebylo tak strašně, kdyby se to za každou cenu nesnažilo napodobit Krause. Duo Genzer a Suchánek nejsou tak špatní, umějí být velice vtipní, ale já i tak dám nižší hodnocení asi hlavně za neoriginalitu a křečovitost. ()

prasklinka

Pravda že Gensera ani Suchánka moc (teda spíš vůbec) nemusím, ale docela se mi to líbí - ikdyž obdobně jako u většiny talkshow záleží na pozvaných hostech. ()

hlína

Talk show ničím výjimečná ani ničím tragická. Někdy se spíše zvrhne v monolog-show kdy pánové G+S udělají z hosta statistu a hlásí a hlásí aniž by ho příliš pustili ke slovu. Ale někdy se docela zadaří, obzvláště pokud dostanou za hosta vylízanou (nebo právě že vůbec nevylízanou) bloncku.... ()