V českém znění Jiří Krampol, Lucie Vondráčková, Valerie Zawadská, a asi v deseti postavách Libor Terš! (jen v prvních čtrnácti minutách nadaboval tři různé postavy!). Dokud se tomuhle zlu dabingových studií diváci nepostaví, nic se na tom nezmění! Edit 9.4.2017 A ani dokument z dílny DVD edice o dabingu připraveném pro tenhle film na tom nic nezmění.(25.4.2010)

Charles (J.P. Belmondo) se dostal do nelehké situace. Po mnoha letech se ocitá bez domova, na ulici, protože jeho bytná se znovu vdává, a podnájemníka doma nemůže potřebovat. Charles si vždycky myslel, že se má na koho obrátit, pokud se dostane do potíží - ale všichni se od něj odvracejí, kromě Leily, mladé služebné, která by mu ráda pomohla, ale sama se ocitá v nelehké situaci. A tak Charlesovi zbývá jediný přítel, jeho pes... Nevím jestli je to tím jak stárnu, nebo se stávám větším cynikem, ale ač na mne po většinu filmu dělali psí oči jak J.P. Belmondo, tak i jeho pejsek, nějak to se mnou moc nehnulo. J.P. Belmonda mám prostě zafixovaného jako akčního hrdinu (maximálně tak ještě komediálně akčního hrdinu), a zde mi jeho šourání po ulicích trochu vadilo (jasně, zestárneme všichni, ale přece jen - J.P. Belmondo, svůdce žen?). A tak jsem se - mimo scén s pejskem, který by z vás vydoloval poslední hvězdičku - chvilkama dost nudil...(12.12.2012)

Belmondova rozlúčka s divákmi....a prekvapivo melancholická a sentimentálna. Počas sledovania filmu a hlavne v jeho závere som mal pocit, že pozerám akýsi voľný remake neorealistického Umberta D, ktorý je v závere citovaný skoro doslovne a som presvedčený, že to bol zámer. Ďalej sa ponúka paralela s Eastwoodovou rozlúčkou Gran Torino, ktorá je ale predsa len pompéznejšia, okázalejšia a asi aj umelecky ambicióznejšia. Film je dosť pomalý, nemusí baviť každého, ale aj takí diváci si môžu prísť na svoje identifikáciou niekoľkých známych tvárí v cameo úlohách. Mňa osobne najviac potešil Daniel Olbrychski, ktorého som už dlho nikde nezahliadol. Myšlienka filmu (okrem iných): ľudia sú svine, ale psi sú stále aspoň psi. P.S.: Hafsia Herzi je výnimočne krásna.(28.12.2012)

Hlavná postava je akoby Belmondo sám. Usmievavý chlapík so šibalskými očami, ktorý má však svoje najlepšie roky dávno za sebou. Tvrdohlavosť mu síce stále zostala, no ak sa vyberie do uĺic demonštrovať, akurát dostane obuškom pohlave. Belmondo vo filme veru už nieje hercom ktorého si pamatáme. On vlastne možno až tak hrať nemusel. Pomalý, smutný, no krásny epilóg jeho slávnej filmovej karery. (8/10)(24.3.2010)

Seru na návraty všech Willisů, Stallonů, Van Dammů, Terminátorů a Superstar, i když je mám rád - vyjma "vy víte koho", protože se mi na plátno vrátil hrdina ze všech nejhrdinovatější - mon Bebel! A jestli příběh přišel někomu ponurý či depresivní, tak mě teda NE, páč mi srdce plesalo radostí nad tímto "comebackem"(11.11.2009)

• - Jean-Paul Belmondo (Charles) zinkasoval za film 450,000 eur a za každý natáčací deň naviac dostal 10,000 eur. (Raccoon.city)

• - Film sa natáčal v Marseille a Paríži. (Raccoon.city)

• - Inspirací pro roli byl Belmondovi jistý bezdomovec, kterého potkával každý den na cestě do práce. Občas mu hodil minci a promluvil si s ním; podle jeho slov šlo o milého, "normálního" člověka. (Davies182)