slovan1

Něco na filmu mi připomělo Podivuhodný případ Benjamina Buttona. Asi to bylo tím podobným námětem. Dvojice, která se nemůže ve svém životě pořádně "najít" a užít si se. Když člověk vypustí uvažování nad tím, jak je toto cestování v čase možné, a kde se pořád berou Henryové, tak jde o povedený film. Hodně sympatické výkony obou hlavních herců ( Rachel McAdams hlavně na začátku filmu fakt kočka), a také dostatek dojemných scén, které člověka osloví. Pro mě silné 4*. ()

KR4T4S

Velké překvapení. Nebylo to přeslazené, kýčovité a ani vzhledem k sci-fi motivu žádný kiksy. Eric Bana mi tu snad poprvé trochu víc zalezl pod kůži a Rachel si u mě napravila reputaci po Sherlockovi. Jen je škoda, že ten skvělý scénář nedostal nějaký čitelnější, zručnější (i když tohle bylo natočeno taky pěkně), hravější režisér. Trošku pohrát se scénářem i režií by mohlo prohloubit tu "filozofickou" a i emoční rovinu. Teď je to romantika se sci-fi prvky, škoda že to není obráceně - byl bych v sedmým nebi. 90% ()

Looser

Možná je to tím, že trpím na oba hlavní protagonisty, možná je to tím, že jsem si přečetl o čem je kniha.........Každopádně příběh i film mně dostal i tím, že je natolik jiný, že se těžko přirovnává k čemukoliv jinému (možná Lake House). Když počkáte den dva, možná přidáte jednu, dvě hvězdy. ()

sedm.1

Zakletý v čase má pár kladných a především důležitých věcí pro to,aby jako romantické drama mohlo vůbec fungovat.Příjemné a sympatické herce,notnou dávku emocí a romantickou atmosféru.Bohužel,tohle všechno je k ničemu,když tu absolutně nefunguje příběh.Ten v Zakletý v čase je sice v rámci žánru hodně originální,ale už předtím spoustu,lépe řečeno většina pokusů o snímky s tématikou cestování v čase narazilo na logičnost,souvislost,přehlednost a pochopitelnost a v Zakletý v čase tvůrci narazili rovnou na úplně všechno.Ať jsem se snažil jak jsem chtěl,celý příběh byl jeden velký chaos,kdy do sebe časem něco občas zapadlo,ale jako celek nesourodý děs a hrůza.Navíc celá kostra příběhu je tak strašně vystavěna,že krom stohu nelogičnosti jsou zde vyvolány i tuny otázek,které jednak nejsou zodpovězeny,ani vysvětleny a navíc mají i obrovský vliv na pochopení celého děje.Zakletý v čase je zkrátka jeden velký propletenec nepochopitelného chaosu,který může možná příznivce romantiky zaujmout,ale kdo si chce film užít i po příběhové stránce,radši ruce pryč. ()

Cejny

Hodně dobré téma i příběh. Celé to bylo pěkně natočené, opravdu originální námět pro romantické drama. ()

LuciusWlk

Nevěděl jsem co mám od tohoto snímku čekat, ale nakonec příjemné překvapení. Myslím, že vše podstatné je zde už napsáno a Djkoma mi mluví z duše. Krátce tedy, povedená záležitost!!! ()

3 AM Code

Solidni romantika kde ten SF motiv je skutecne jen pozadim. Film nad prumer zcela jednoznacne zvedaji herci (McAdams + Bana). Dejove je to naprosto jednoduche, zadne pokusy o sokujici zvraty coz je mozna dobre. Jelikoz to skutecne JE romanticky film, nedivejte se na to kdyz na ne nemate naladu - dopadnete pak jako Verbal, ktery se zrejme tesil na Terminatora 5 a byl silne sklaman. ()

danca044

Velice netypický příběh, ale tím více okouzlující. Alex Ferris byl v roli cestovatele v čase velmi přitažlivý a na roli se hodil skvěle. Film má pochmurný nádech, ale to mu neubírá na přitažlivosti. Film se mi velmi líbil i přes smutný konec. ()

ZkuKol

Celé mi to moc smysl nedávalo, kniha je ale dost tlustá, takže věřím ve sterilizaci krácením, Rachel a Eric trochu chemie mají, ale ta zápletka je tak špatně podaná, že mě to vůbec nezajímalo... 50% ()

tempus

Problém tohoto filmu je v gradaci příběhu (velmi malá), když uvážím jeho téma cestování v čase a to, že je o celém jednom životě (takové snímky jsem dosud považoval za docela záruku kvality; Andrew, Benjamin Button). Scénář neví, jestli má snímek řešit skoky v čase nebo vztah Henryho s Clare, (Při sledování jsem nechápal proč se srovnává tento film s filmem Lásky čas. Teď to vím.) na rozdíl Lásky čas, který ví co chce být - je romantický (a na scifi se vykašlal) a přesuny v čase jsou jen scenáristický prostředkem. K tomu je velmi pěkná Rachel McAdams a jsem rád, že vzala hl. ženskou roli i ve druhém filmu, ve kterém se nachází cestováním v čase, protože tam se hodila o něco víc. Film ale není až taková tragédie, jakou jsem popsal, protože to jsou lepší 3*. PS možná jsem nedal o 1* navíc z důvodu většího množství vedlejších postav, které kdyby se rozepsaly na úkor sci-fi linky, tak by to filmu prospělo. PPS. i nadále jméno Clare budu spojovat s učitelkou na divokém západě. ()

skinny

Je to smutné, je to romantické, je to uplakané, je to zamilované, rozněžněné ale hlavně je to nudné, i přesto že tam hráala Rachel McAdams. Když už romantiku, tak to raději Zápisník jedné lásky. ()

dj-chrosto

Romanticke dramy je zaner, ktory ja osobne obchadzam velkym krokom. Z nudy som si pustil tento film, ze reku pozriem, co je to zac. Namet vyzeral zaujimavo, odradzal ma sice ten zaner, ale kedze som nemal nic ine v kompe, tak som si to zapol... a nelutujem... vyborny film, spracovanie sa mi tiez velmi pacilo, hlavné postavy na vybornu a mala Alba bola skvela... urcite si pozriem este aspon raz :) ()

DavidS.

Rachel McAdams je stejně okouzlující jako před lety v Zápisníku jedné lásky...Bohužel Eric Bana romantickou polohu moc nedává. Ale nejhorší je, že mezi oběma to jednoduše nejiskří...Námět cestování v čase pohříchu nevyužit a smrskává se jen na okamžiky nudistického pobíhání a shánění něčeho na sebe...Nemluvě o řadě logických zádrhelů... ()

Jaccobos

Nesnáším Rachel McAdams - v prvních 30 minutách jsem si myslel, že tak stupidní scénář má proto, že jí ho psali na míru...Ale nezůstalo naštěstí jenom u prázdnoty a mizení a oblékání se. Ke konci (hlavně když byla na scéně jejich dcera Alba) to bylo i dojemné - snad i zajímavé, ale kdyby tam nehrál Eric Bana, nemělo to poutavé sci-fi téma a na začátku nezpívali německy, tak sem to vypnul ! ()

Seti

Námět mi přišel dost zajímavý, ovšem režisér z něho nic vyjímečnějšího nedokázal vytvořit. Řekl bych, že odpoutání od čistě romantické roviny by filmu jen prospělo a z časoprostorového turismu by se přimícháním trochu toho napětí nebo zásadnějších dějových zvratů a vedlejších zápletek stala mnohem příjemnější dovolená. Nemůžu si pomoct, ale v téhle podobě mě to prostě nudilo. (Pokud se scénárista držel striktně literární předlohy, čímž se moje námitky a návrhy stávají bezpředmětné, tak mi nezbývá než konstatovat, že to musí být skutečně velice "poutavé" čtení.) ()

Mistickzz

Neviem, mňa to zaujalo. Rachel McAdams je moja favoritka a nesmierne rád sa na ňu pozerám a tu zahrala priam dokonalo. Eric Bana sa v roli tiež našiel. Občas sa mi síce stalo, že som bol v príbehu malinko dezorientovaný, čo troška narúšalo pohodu s akou som sledoval film. 79% ()

Pollock

Skvělá kamera i hudba. Vynikající děj, který neustále drží v napětí a hlavně originální zpracování. Proč nedat za pět, mě se tohle opravu líbilo a naštěstí jako u jiných filmů zde nikdo nezpackal závěr filmu, za což přidávám právě i tu pátou hvězdu. Ke škatulce Drama / Romantický / Sci-Fi bych ještě připojil Komedie. ()

adam9

Nebýt překrásné a perfektní Rachel, tak bych na filmu hledal opravdu horko těžko nějaká pozitiva...ale od nástupu dcery na scénu to bylo přeci jen trochu lepší. I tak slabší průměr. ()