Mojemenoje

Premyslam.. ano, pekne, melancholicke, romanticke a este vselijake ine icke... Nieco ma tam ale vyrusuje. Zeby tie nevyhrotene emocie. Hmm, neviem, ale zmierit sa s tym, ze partner je v nenavratne a napriek tomu sa moze hocikedy zjavit. To by bolo minimalne na elektrosoky. Ale dost bolo vycitiek. Sci-fi motivy mam rad, aj romantiku a Rachel je velice sarmantna. A rozpravky je koniec. ()

RaTeK

Romanťák, skoukli jsme ho s mojí přítelkyní a tlačili jsme slzu....Mě tyto časo-prostorovky baví velmi ()

Vilda

Mám rád filmy s tématikou cestování v čase. Už jich bylo několik natočených, ale tenhle je zase něco trochu jiného. Spojení cestování v čase s romantickým příběhem je opravdu zajímávé a velice příjemné. A myslím že to je i první film který končí smrtí hlavního hrdiny, ale přesto je to happyend. 60% ()

JAzzeURo

Když se člověk povznese nad celou absurditou cestováni v čase, tak jde o docela zajímavě zpracovaný snímek o lásce. Formou mi to decela připomínalo The Notebook, který se mi líbil více. ()

bedsore

Sentimentální blábol (a to berte spíše jako eufemismus), který využívá (lépe řečeno zneužívá) rádoby sci-fi prvek, který má filmu přidat na zajímavosti. Asi se to líp prodává, když film dostane nálepku sci-fi. I já se na to nechal nalákat v domění, že uvidím nečo ve stylu Fontány (alespoň co se kvality týče). Leč bohuzel. Zde autoři použili zápletku s cestovaním v čase vcelku ledabyle, jen jako takové pozadí, ale spoustu nedomyšleností to sráží do kolen. Asi se více věnovali té sentimentální rovině. To se ovšem mohli zcela oprostit od cestovaní v čase. To by pak ale film asi zapadl někam mezi hromadu dalších, obyčejných, romantických dramat. ()

cmman

Přiznávám, na mě to má poněkud pomalejší tempo. Samotná myšlenka cestování v čase je dostatečně atraktivní a pokud k tomu přidáme i milostnou zápletku, máme zaděláno na doják, nicméně za srdce mne to nechytlo. Hodnotím to jako průměr a vzhledem k hodnocení dávám 3*, Rachel je krásná. ()

smazilek

Film to není špatný, zajímavá zápletka - cestování v čase.... ale zhruba od půlky filmu mě to už docela nudilo, často to vůbec nemělo logiku. Čekala jsem pořád co ještě jako bude - no a ono nic nebylo :-o)))) Na druhou stranu je to příjemný romantický film se sympatickými herci a určitě stojí za shlédnutí. ()

BEZHLAVY

Romantická óda na lásku, zajímavé podání cestování časem, moc dobrý výkon Rachel a Erica a to vše doplněno skvěým hudebním doprovodem! Snad nejen já cítím autorův odkaz v podobě hesla, které se zdá být velkým klišé, přesto je nesmírně důležité a v dnešní době ještě důležitější, totiž, že láska je asi opravdu nejdůležitějším poutem světa!! ()

°°aPi°°

Tento film jsem si původně pustila jen proto, že měl nějaký ten sci-fi námět. Ale netrvalo dlouho a zjistila jsem, že pomalu ani nemrkám a celý příběh jim doslova „žeru“. Dokonce jsem se přistihla, že mi ukápla nejedna slza a to už je co říct.. ()

zorrra

Pre mna velmi cudny film. Tak nelogicky a chaotivne na mna posobil, az som musela pozerat do uplneho konca, ako to vlastne skonci. Azda kvoli tomu 3*. Alebo to je kvoli Rachel, ktoru mam velmi rada? ()

dani2880

Tenhle film zanechá v člověku spoustu zkušeností a přitom to nevizní divně.Jeden z těch lepších co jsem poslední dobou viděl. ()

ghostwo

V podstatě romantický, vztahový a z velké části komorní příběh. Jedná se tam především o vztah mezi Banou a McAdams. Sci-fi jako takové to není, což může být pro někoho zklamání (nemusíme chodit daleko, třeba pro mě). Cestování v čase je zajímavé téma a může v sobě nést spoustu zajímavých aspektů. Zde se ale propírá pouze jeden a to milostný vztah dvou hlavních postav. Jinak jsem se v tom trochu ztrácel, cestování v čase mi moc nejde už delší dobu (myslím uvědomit si všechny souvislosti). ()

SCarter

Film co mě dostal na plné čáře. Rozhodně ho řadím mezi své oblíbené a znovu se podívám. Bohužel je to podobné jako Next, takže Vás po prvním shlédnutí nic neohromí. Rozhodně ale dobrý film, i když jsem v tom pořád viděla Doctora Who. ;) ()

Petko92

Neznám dôvod prečo, ale tento film sa mi strašne páčil. Človekovi láme srdce keď vidí, ako môže na prvý pohľad dar, byť prekliatím pre dvoch ľudí počas ich celého života. Aj keď som knihu nečítal, bol to geniálny nápad sfilmovať ju. ()

KcarlosK

Nebýt Rachel McAdams (spolu s Angelinou Jolie majitelka nejkrásnějšího úsměvu v Hollywoodu) asi by se nebylo na co koukat. Spousta nesmyslů (slyšel režisér o časovém paradoxu ?), slabá romance a prakticky žádná dějová linie. Navíc příliš zamotané (a to jsem sledoval a pochopil Lost). Škoda, těšil jsem se. PS : ta třetí hvězda je za prdelku Rachel. ()

Lenakf

Tento film,mně ze začátku vůbec nezaujal,ale jak jsem se dostávala do děje a začala chápat souvislosti, začal mně velice bavit a na konci jsem si samozřejmě i pobrečela :) Vřele všem tento film doporučuji a určitě si nachystat kapesníky, protože bez nich by to u tohohle filmu opravdu nešlo ()