Nastala chyba při přehrávání videa.
 • PinokKio
  ****

  Johnny si prostě make-up neodpustí, Helena se od manžílka netrhne, Chloë se do dětských rolí nechce a Tim Burton je prostě sám sebou .. vždy Hammerově béčkový, temný a neuchopitelný. Tady si přece jen vzal dost velké sousto, protože v předloze seriálu o více jak šesti set dílech je přece jen o dost víc prostoru představit všechny ty rozmanité postavičky než v jeho dvouhodinovém filmu. Ale popral se s tím se ctí .. neurazil, pobavil. Jen už by to chtělo nějakou změnu, přece jen toho Deppova pitvoření začíná být příliš.(6.10.2012)

 • Radek99
  ****

  Addamsova rodina meets True Blood. Skvělá, odlehčená, light verze Burtonova pojetí gotického hororu. Gotická mýdlová opera, přesně ve stopách někdejšího kultovního seriálu... Staromilská okázalost odkazující k úsvitu televizní zábavy. Zjevně nedoceněný film...(21.9.2012)

 • Hild
  **

  Jeden z nejhorších filmů Tima Burtona, jaký jsem viděla. Na to, že je film natočen podle sitcomu, zde humor prakticky žádný není a vážná rovina taky příliš nefunguje, celý film je strašně jednoduchý a nezáživný, což je hrozná škoda, protože tam byl velký potenciál. Dialogy úplně o ničem a skvělé herecké obsazení to nezachránilo. První půlhodina byla ale docela v pohodě (pořád je to Burton, na jehož vizuál se hezky dívá), jenže s přibývajícími minutami se film stával méně a méně snesitelnějším a o závěrečné čtvrthodině raději ani nemluvím.(1.9.2012)

 • Arbiter
  ***

  Hleďte! Nechť tématickou kompozicí počnou řádky pergamenu tohoto! Stíny halí temný vrch a za měsíčního svitu ze země povstal pilotní film k novému seriálu, Collinsovic rodina. Rodina hrdá a pradávná. Temná ve svých tajemstvích a prokletá od kořenů (a pohříchu místy vyčpělá). Rozpustilé sedmdesátkové pecky zle kalí náladu již tak kolísavě konzistentní. Už při druhém střetu pohlaví poměrně jasné bylo, že on je na sex s boky plodnými a ona na pouta. Nebylo (vskutku ne!) potřeba to v různých (překrásných!) lokacích převyprávět. Ale to by byl film o dobrou půli šedesáti minut kratší. Mistr Danny Elfman se úkolu svého s umem zhostil, kvituji snahu jeho! No, dost bylo Mr. Jody, na příští díl / seriál nám Burton postavy představil, teď jen aby zase nešlo hlavně o ty plodný boky. EDIT: Cha, tak csfd říká, že je to podle seriálu, ale sequel halt nebude.(14.9.2012)

 • POMO
  ***

  Kostýmy, mejkap a obrazová pestrofarebnosť neodolateľné, atmosféra kvetinových sedemdesiatok roztomilá (skvelé úvodné titulky). Zopár roztomilých odkazov či narážok. Od Deppovej interakcie (čoby starého upíra) s moderným prostredím by ste ale čakali viacej. Dark Shadows sú uletené a chcú vzdať holt kadečomu čo má Burton rád, ale sú prekvapivo málo vtipné a ich postavy sú iba ikonickými figúrkami príbehu, ktorý vás nechytí. Štýlová fraška, na ktorú sa dobre pozerá, ale ktorá nemá srdce ani emócie. Tim nám nejako vyprahýňa, škoda. A pripomínalo mi to toto.(7.5.2012)

 • - Podle slov Tima Burtna byli on, Johnny Depp a Michelle Pfeiffer jediní z celého tvůrčího týmu, kteří znali původní seriál Temné stíny (od r. 1966). (Timy68)

 • - Eva Green popisuje roli Angelique, jako kdyby se spojily charaktery herečky Bette Davis a rockové zpěvačky Janis Joplin. (R´Hell)

 • - Hůl Barnabase Collinse (Johnny Depp) je „pozůstatkem“ z původního seriálu. Má stejný design a je jen trochu pozměněná. (Timy68)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace