Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

Hurley

Herkules, Iolaus, Xena a Gabrielle sekundují šesti mokrým, naolejovaným a v záměrně malých podprsenkách nahňácaným ňadrům, které odvedou vaši pozornost i od efektů jak z Asylum Pictures a... vlastně i všeho ostatního. ()

eraserhead666

Bitch Slap není nic jiného, než jen mužský (filmový) ekvivalent všech těch padesáti odstínů šedi, jejich epigonů a paranormálních romancí. Je stejně prosťoučký, tupý, naivní, v jistém smyslu snově idealistický a plně uspokojující svou cílovou skupinu (a pravděpodobně k zblití pro kohokoliv, kdo do této skupiny nezapadá). A tak jako některé ženy plně uspokojují a rozjuchávají osudy slečny Steelové, jejího dokonalého nápadníka, tak některé muže uspokojí zdejší hlavní hrdinky, které se vzájemně perou, ohmatávají, olizují, vystavují před kameru, jsou strašně hrozně drsné a jejich zbraně trčí proklatě kupředu. Myslím, že v tomhle ohledu si obě cílové skupiny nemají vůbec co vyčítat. Jako ne že by mně nebraly natřásající se drsné sexy holčiny, které si to navzájem rozdávají, ať už pěstmi nebo jazyky, ale tady mi to dost často přišlo až jako poměrně hodně samoúčelně přehnané, ba až bych snad řekl protivné. Skoro třetinu stopáže zabírají zpomalené záběry na ženská těla, respektive jejich určité části. A třeba v případě, kdy se po nějaké rvačce kamera koncentruje na krví zalitý naducaný dekolt, mi to přišlo možná i hloupé a nechutné. Jako jestli jste na holky (ať už jste kluci nebo holky) a chcete si zaslintat, jděte do toho, tenhle tarantinovsko, sin cityovský, lehce bondovsky parodický film vás asi uspokojí. Jen se pak možná příště nesmějte své přítelkyni, že slintá nad božským Christianem. ()

ARI50 odpad!

To byla ta největší Č......... co jsem kdy viděl bože ani ty prsatice to nezachránily režisér nebyl asi hodně při smyslech. ()

becki_tu

Samoúčelná blbina, která těží POUZE ze sexappealu hlavních představitelek a u toho si zkouší hrát na Sin City. Pokud by však režisér ubral na nadrženosti a úchylnostech a měl k dispozici alespoň průměrný scénář zavánějící komiksem, mohla z toho být i slušná zábava. 30% ()

Beastmaster4

Asi ta nejnaivnější akční chujovina. Film, který za slupkou drsné akční řežby je jenom dráždičkou pánského přirození. Tři prsatice tu krom přehnaných a tím myslím opravdu přehnaných bitek, předvádějí a to ve stejném množství své vnady tak okatě, až si chvílemi budete připadat, že koukáte na rozjíždějící se porno. K tomu tu stačí už jen velmi málo. I když nás pány ty tři slečny dráždí sebevíc, nelze se zbavit dojmu, že podobnou lacinou šou jsem zažíval s časopisem BRAVO někde v 6. třídě ZŠ. Pokud byl záměr udělat z toho sexistickou šou, ve které se tři krasavice válí polonahé v blátě, pak to ušlo. Jediná role, která se mi líbila, byla ta Lucy Lawless (XENA), která byla bohužel jen velmi krátká. Souboje prsatic jsou bohužel tragikomickou vložkou bez špetky logiky a horší jsem v poslední době ve filmu neviděl. Pokud se někdo a o to víc ženy řežou 15 minut údery do hlavy, zad aj. a přesto jim víceméně nic není, pak je to pane Jacobsone na palici. Tohle jsem neviděl ani v akčních šílenostech v 80. letech. Za ty pěkný těla a občas zajímavou audiovizuální podobu dávám dvě hvězdy. ()

Morholt

Totálně nadrženej, flashabackovej ultimátní masakr, kterej se musí líbit každýmu normálně uvažujícímu chlapovi a každý machistický lesbě. Iolaos, Hercules, Xena, Gabriela a tři pekelný mrchy narvaný v těsnejch oblečcích, který si kameraman v 90ti procentech vychutnával s rukou v kalhotách. Tohle kurva jóóó! A America Olivo? Moje nová bohyně. 100% ()

Shaqualyck

Pusťte si raději porno a pak třeba dva díly Herkula nebo Xeny – bude Vám to dohromady dávat větší smysl a možná se u toho i pobavíte. Každopádně to bude koukatelnější než tahle, ehm, "polízanice"... ()

Genero

Vždycky jsem si přál vidět myšlenkově hluboké existenciální drama o třech filozofujících kozatkách, co se polévají vodou a žužlají si bradavky. Tenhle film mi zprvu připadal jako dar z hůry! Musím ale zkroušeně konstatovat, že jako člen bdělé křesťanské domobrany, který ostřížím zrakem vyhledává porno na internetu prakticky denně, aby potom varoval mládež před perverzními weby, na které by se neměl nikdo dívat, již nepovažuji lehkou lechtivou erotiku za erotiku. Holky jsou to sice překrásné a po vzoru kolegy Jary.Cimrmana.jr., potomka největšího z Čechů, musím za každou z nich dát po hvězdičce, jinak ale ten biják nestojí ani za protrženou šprcku. ()

Lacike

Dufal som, ze uvidim film, ktory sa bude brat s nadhladom ako Black Dynamite, ale tvorcovia natocili na moj vkus az prilis vernu napodobeninu nudnych a pravom zabudnutych Grindhouse filmov. Ale tvorcovia su najskor spokojny, pretoze natocili presne to, co chceli. ()

maseer2

jo, tenhle film je neskutečně debilní, ale hlavně je setsakramentsky zábavnej.. tři kozatý roštěnky si dávají s prominutím na prdel kdesi v poušti a k tomu si stíhají střihnout (pseudo)lesbickou scénu a vylít na sebe navzájem desítky litrů vody.. a do toho všeho ústřední duo ze seriálu Herkules.. co víc si přát? snad jen hlavní hrdinky mohly ukázat něco víc, než jen dekolty a pozadí zakrytý kalhotama či šatama, když už se na tyhle jejich partie orientovalo snad 90% záběrů.. a smekám před komentářem Isherwooda :) ()

Caszidy

Filmy Russe Meyera jsem nikdy neviděl. Pokud ale byly aspoň z poloviny takové, jako Bich Slap, pak se nedivím, že v době vzniku tak zaujaly. Na druhou stranu se ale ze stejného důvodu nedivím, proč by v dnešní době nezaujaly, stejně jako nezaujal Bitch Slap. Jednoduchá formule spoře oděné krasotinky + plno výbuchů + velké bouchačky = zaručený úspěch dávno neplatí. Na spoře oděné krasotinky tu máme internet a na výbuchy a bouchačky například Roberta Rodrigueze, či Michaela Baye. Jinak na samotném snímku vcelku pobaví účast známé "mytologické trojky po americku" tedy Herkula, Xeny a Iolaose v hereckém podání Kevina Sorba, Lucy Lawless a Michaela Hursta. ()

Tommassi3

"Řekly jsme, že dnes žádní mrtví !!" ;) Totální kulervoucí těžko definovatelná úchylnost či brutální óda na ženskost od seriálového režiséra Ricka Jacobsona, ten svoji pomyslnou laťku zvedá opravdu kurevsky vysoko, která se na první pohled podobá snad jen grindhouseovským projektům.. Ale opravdu jen na první pohled !! Explicitní zobrazení sexuality, násilí a vulgarity na úkor všeho ostatního, počínaje smysluplným příběhem, byť pro dějové zvraty se tu nejde daleko, a úrovní a kvalitou digitálních triků konče.. Svým způsobem mě naprosto odrovnávaly nejen hlášky výhradně a naprosto účelově ženských hrdinek, muži jsou tu tak nějak do počtu, z logického, vzhledem k postavě režiséra, osazenstva sérií o Herkulovi či Xeně dostal prostor hlavně Michael "Iolaos" Hurst, Kevin Sorbo paběrkuje, jak vychytralé, když právě výhradně nám mužům je film určen, ale i (ne)linearita děje, do mrtě postavená na hlavu tou spoustou flashbacků, v nichž se po chvilce nepozornosti úplně ztratíte, a samozřejmě i ten nejnabušenější soundtrack posledních let !! Závěrečné titulky, další přídavek v podobě vyšpulených zadečků, prsou a kusů oděvu, na nichž se očividně šetřilo látkou.. Tak a co teď ?? Musím to "pobrat".. Čtyři nejrozporuplnější hvězdičky, které jsem kdy dal, filmu pro lesbičky, onanisty a diváky bez předsudků, kteří nic a filmy zvláště neberou smrtelně vážně, a teď to DVD jen někam dobře schovat..;) ()

st.ranger

Asi nerozumím hlavnímu lákadlu, 3 nadržené lesby v časově zamotaném příběhu, kdy je vše zakončeno rádobyšokující pointou. Bohužel jsem se zase nudou začal zaobírat aspektem filmu a nakonec jsem nijak překvapen nebyl. ()

Terva

Není nutné věřit v nadpřirozený původ zla, lidé sami jsou schopni jakýchkoliv špatností "Joseph Conrad 1911". CITÁT - Dejte ženám právo volit........... Slušné a zajímavé úvodní titulky plus dramatický hudební doprovod, dají tušit, co má divák čekat. Dokonce se mi i líbí kamera, kterou obsluhuje Stuart Asbjornsen. Jeho komiksové rozdělování obrazu, je boží. Chlapci a chlapi vyhoňte si....ega....tady dostanete od žen pořádnou nakládačku. Je to trochu sprostý, ale jde jen o zvyk a je tu spousta hlášek. Ani nevím kterou dříve napsat. Snad tu o Bobří řece nebo tu o vyhulení? Fuck nevím. CITÁT - ...a zůstaň ležet, čůráku!........ Vše začalo tím, že jedna přebarvená bloncka udělala chybu. Příběh je postaven na dialogu a akci tří "andělů", kteří se zovou Hel, Camero a Trixie. Mezi tím se celý příběh posouvá dozadu a ve flashbackovém provedení sledujeme kde to vše začalo. Tohle se mi líbí. CITÁT - Drž hubu, ty krávo........ Příběh mi připomíná tvorbu Grindhouse, ale marně jsem v titulcích hledal jména Quentin Tarantino nebo Robert Rodriguez. Ne, ti v tom prsty nemají. CITÁT - Vojeď mě drátem, ty stará Camero........ Příběh se zamotává, respektive odmotává a pomalu tu vychází najevo minulost některých aktérek i aktérů. Jsou tu použity spousty hlášek a narážek na několik filmových příběhů. Například jsou tu hlášky z filmu Terminátor a to "Já se vrátím" nebo "Přežije to". Nádherná scéna je v kostele, to jsem slintal a brečel smíchy. CITÁT - Áááá, sestra Prudilka Píchalová............ Další nádherná scéna je okolo 72 minuty. Nádhera. Nevidím důvod tomu nedat za pět ***** Ve filmu si zahrají: HEL - Erin Cummings, CAMERO - Ameríca Olivo a TRIXIE - Julia Voth. A kluci, nebojte, do držky tu dostávaj i ženy. Což je takové malé vyrovnání. CITÁT - Vyliž mi kozy, ty blbá p*čo......... Ve filmu zazní, mimo jiné: Am Conspiracy, KU nebo Eagles to Death Metal. A jak to ukončit? No přece prastarým CITÁTEM - Nejsem si jistá, jest-li smylstvo, obžerství, chamtivost, lenost, lež, závist a pýcha, jsou lidské hříchy nebo základní lidské rysy. RAWHIDE si ve filmu zahraje Zöe Bell, ta má také na starost koordinaci kaskadérů a kaskadérek. Film je věnován Ráchel a Patricii, ale kurva nevím, kdo to je. ()

liquido26

V podstatě všechno ve svém komentu krásně shrnul slasher :-) Dementní film, na kterej se ale stejně budu rád dívat pořád znova. Asi jsem pořád ještě v pubertě :-)))))) ()

corpsy

Film o ženách, pre mužov. Alebo ak chcete, feministická pocta ženskej emancipácii, pri ktorej aj sexistický šovinisti budú čučať ako barani. A pocta všetkým exploiťákom predchádzajúcich dekád, kde mali dámy rozhodne navrch. V tomto prípade v krvavom a nesmierne nahláškovanom kabátiku ( či skôr minisukni ). ()

PauloZ

Samé kozy, prciny a krev.. Tohle je přesně film pro pány, holky se se stmíváním můžou jít zahrabat. Kdybych hodnotil vizuál tak dám 4*. Ale bohužel přemíra laciných triků, chtělo by to pořádnou kameru, efekty hodné dnešní době a je to podívaná jak lusk. Hlavní trojice BITCHES je vybraná nadmíru dobře. Tenhle film se nesmí řešit, protože kdyby jo, tak je to totální katastrofa :-) Pan režisér natočil přesně co jsem čekal, nic jiného jste přeci nemohli ani čekat od tvůrce xeny a herkulesa. Odpad může dát jenom zakomplexovaná baba, nebo gey :-)) Jinak Iolaos z herkulesa perfektně zahrál roli padoucha. ()