Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

enjoi

Bohužel, ale všechny ty kozy, zadky ani lesbické scény prostě nestačí. Zbytek filmu je neskutečný nesmysl. Dejte si pět šest piv před začátkem, nějaká ještě v průběhu a těch 110 minut přežijete. 40 % ()

C0r0ner

Špatně byly dvě věci. Celé je to natočené jako strašný brak (vím, že schválně). Hlavní pointu jsem uhodl velmi dlouho dopředu (nebylo to zvlášť těžké). Zbytek filmu je jenom mlácení prázdné slámy, kde jedinými lákadly jsou těla hlavní trojice žen. Jinak vůbec nic. 25% ()

necisty

Zajímalo by mě, jestli je někdo mužského pohlaví schopný říct, že se mu tenhle film nelíbil:), dotyčný by asi musel být nemocný. Děj není nijak převratný, i když vracením se stále hlouběji do minulosti jsem se sám sebe ptal jestli se vůbec dozvím kdo je ten Malíček. Jedná se o průměrný film, od kterého se nedá očekávat příliš mnoho, pouze dokonalá ženská těla a musím podotknout, že to mi v tomhle filmu bohatě stačilo:) Nedá se ani tak mluvit o hereckém výkonu, než o tom, že ženy rozhodně mají co nabídnout a umí to nabídnout. Taková pastva pro oči, až je mi moc líto, že film nemá vyšší omezení přístupnosti:). Do toho parádní hudba, pár nutných přesto dobrých efektů a nějaká ta pointa. A také důkaz toho, že se dá natočit sexy film i bez blondýny:). ()

Wormboy odpad!

Hm...je mi jasne, ze toto nikto nemyslel vazne, no nic to nemeni na tom, ze je to hypernudna sracka kolosalnych rozmerov. ()

Dannysek4U

Njn, holky pekny, ale jinak cool nudnej trash, kterej neni duvod videt znova. Obcas vtipny, netvrdim, ze ne. ale celkove uplne zbytecny. ()

Gabbo

Příběh zde kompenzuje 2 hodinová výstava silikových výstřihů v komixovém stylu a s koncem a la The Usual Suspects, taková hodně nenáročná oddychovka.. Pokud neočekáváte víc, zklamáni nebudete.. ()

Martrix

To je neuvěřitelné! Až teď jsem si uvědomil, že jsem tento skvost před pár měsíci viděl a z nějakého důvodu jsem jej nehodnotil. Hm, čím by to mohlo být? Že bych na něco tak perverzně blbého zapoměl? Těžko, vždyť Bitch Slap je tvrdý kopanec do koulí všem feministkám(že koule nemají? A řekl to někdo scénáristovi? Aha, tak proto nechává své hrdinky kopat si do rozkroků), který ocení snad jen čerstvě rozvedený/oškubaný antifeminista, nebo rozený misogyn. Taky by to mohlo pobavit někoho kdo je schopen nadhledu i u filmů, které jsou prvoplánovitě pitomé a vulgární. Jaképak okecávání, Bitch Slap na mě působí jako "tarantinovina", ovšem bez nápadu a dobrých herců. I z hodnocení ostatních je vidět, že tenhle film musí sednout do nálady(nějaké to promile lihu v krvi a společnost kamarádů výrazně pomůže), což se v mém případě nestalo, takže pro mě je to jedna * jak vyšitá. ()

Maty85

Na první pohled by se mohlo zdát, že jde o úplnou nesmyslnou a drsnou ptákovinu, ale po shlédnutí celého snímku se dá s klidem říci, že nějaký ten smysl to má... i když to béčkový provedení... ale jako zábava a pokoukání pro chlapy přijatelný :-) ()

Ruuzha

Ministerstvo sexu varuje: Tento film by neměli sledovat ženy a zejména pak feministky. Tři neuvěřitelně sexy kočky, které se spolu celej film perou, polévají se vodou a o obřích výstřizích nemluvě. V podstatě vůbec nevím o co se ve filmu jednalo, jen jsem koukal a jednou rukou si utíral slinu u pusy :D ()

okkac

No, jak bych to vysvětlil: Rozum říká odpad!, ta druhá část těla (ne srdce to tentokrát není :-) za 5*. Tolik samoúčelných záběrů na poprsí se jen tak nevidí. Škoda té přepálené stopáže a scénáře, kde se to zvraty, hlavně na konci, jen hemží. 5/10 ()

bartias

Nezávazná legrace plná prsatých krasavic, videoklipových záběru a tarantinovsky absurdního násilí nevyniká genialitou příběhu. Jako efektně natočený relaxační výplach je ale hezká na pohled. Velkou roli v tom hrají pouštním sluncem prosvícené záběry, hluboké dekolty, lesbické muchlování i černé krajkové podvazky. ()

tomeek odpad!

"Natočme film pro chlapy! OK! Co tam dáme? Auta, holky, lehký sex (aby to mohlo do kina), líbání holek, holčičí bitku, střelbu a sprostá slova. Že příběh je ubohý exkrement vymasturbovaných hlav? Nevadí! Dáme tam flashbacky - to teď přece frčí a používá to taky Tarantino!" Neskutečně trapný film plný samoúčelných scén a klišé, linoucích se z každé věty. Kromě pouště je všecko ostatní točeno na greenscreen, ale TAK ŠPATNĚ, že jsem to ještě neviděl. Pokusy o dojemné chvíle nebo vykreslení charakterů naprosto padly pod stůl. Pointa předvídatelná na hony dopředu. Jediná plus: "Xena a Gabriela" jako jeptišky, Iolaaův přízvuk a Kevin Sorbo. Nejsem žádný puritán - Trixie je kus! ale bylo to tak špatné, že mužské "choutky" šly stranou. V mém pomyslném "Top 10 Shit" na první příčce společně s Aeon Flux. Abych dal lepší známku, potřeboval bych v tom filmu trochu víc, než jen lesbické scény. Fakt mě vyloženě sralo, jak samoúčelné to bylo. PS: Jak tohle mohl natočit člověk, který má na triku dokonalého Spartaka?!? ()

klida

Je nejspíš jasný, že tohle moje hodnocení nejde brát úplně vážně, ale tohle je prostě obrovsky zábavnej film. Kašlu na hrozný efekty a další blbosti, o který vůbec nejde. Olivo je jako psychopatka Camero skvělá, Voth jako hloupoučká Trixie k sežrání. Zajímavej moch bejt castng na tuhle záležitost, docela rád bych u toho byl. Taková prima rodinná zábavička 8) (15/04/10) ()

sir-dave

Kdo k čertu jsi? Kromě chutné pičky, kterou bych rád protáhl jako dveře :-) Příběh to mělo prostý, za to zvraty byly nečekané. Triky laciné připomínající 80. léta, jenže to, co táhne Bitch slap je neustálý záběr na sexy těla sexy hereček. Lesbi scéna v karavanu, nebo polívání vodou je parádní podívaná. Btw. sranda jak se zde postupně objevovali hlavní hrdinové z Herkulese (Herkules, lolaus) a Xeny (Xena, Gabriela) :-) Za sexy nabouchaných 100 minut nejde dát nižší hodnocení. ()

Sabrewulf odpad!

Film, který se snaží být strašně stylový, vtipný a plný hlášek, ale vůbec mu to nejde. Je smutné, že některým chlapům stačí k vysokému hodnocení vyšpulené zadky a kozy přetékající z výstřihu. Distributora za oficiální popisek k filmu zastřelit, protože Camero byla hnusná tlama. ()

Prometheus69

Bezduchá vybíjená... ale luxusně podaná. Mimo jiné že holky nejsou žádný lemry... skryvající se pod makeupem speciálních efektů jak je to v mnoha jiných případech. Velmi dobrý hryzavý humor opepřený o pořádnou dávku akce přímo do žili. Lepší než adrenalin. Film, plný akce, luxusních bab a všudy přítomného drsného humoru ze solidním rozuzlením. Které mě i trošiličku překvapilo. Nic pro suchary ujíždějící na Charlyeho andílcích jak tak čtu.... Takhle, takhle nějak měli vypadat. Ale bohužel. Díky Jacopsonovy aspoň za to... 8) ()