Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

trojtmberk

V jednom filmu hrozně moc věcí, i béčko by mělo mít nějaký hranice ...... motá se mi z toho hlava, ale celkem příjemně :) ()

Komprimus

Že film se snaží být tak špatný, až je dobrý, si člověk nervózně uvědomí až ke konci snímku, což bylo na mě trochu pozdě. ()

kinghome

Naprosto boží film!! Takhle nadrženej film jsem už dlouho neviděl. Vřele doporučuju pro nějakej ten zhulenej večer s kámošema/kámoškama! Hlavně u toho prosim nemyslete! ()

Johnnas

Estrogen tady stříká doslova z každého záběru. Tento nezapomenutelný snímek, při kterém se i z řádových bratří stávají nadržený samci, tak trochu ve stylu Grind House, neocení pouze ortodoxní gay, feministka nebo nešťastlivec po kastraci. Jen víc takových filmů, které si na nic nehrají a jsou samy sebou :) ()

ecceHOMMO

Načo sú nám, holé ženy? tac tac......Neskutočne kvalitná hovadina. Taká sexi blbá, takmer až "paródia" na akčné filmy. Nežnejšie pohlavie si však asi na svoje nepríde..... ()

Johnny.ARN

Mother of God. To bolo prvé, čo ma po dopozeraní napadlo. Tak vkusne natočené lesnické péčko som ešte nevidel. Oblievanie vodou, kozy, zadky, kozy, akrobatický boj, zadky, nesmrteľnosť, kozy. DO toho ešte Sorbo a Hurst, krv búriace dialógy, kozy. Jááááj aha, to bol film a nie péčko. Veď ten záver to dal jasne najavo. Tak to potom mení celú situáciu. Keby to bolo péčko, tak plný počet ale keď že je to seriózne sa tváriaci film tak 1 z 5 ()

ivan_drago

Opravdu debilní film, s naprosto otřesným příběhem, kdy si u dějových zvratů říkáte, že už to nemůže být horší, ale tvůrci překonávají sami sebe a závěrečné rozuzlení je vrcholem scénáristické impotence... Akce navíc natočena co nejlevněji a podle toho vypadá... No a ty kurvy to taky nezachráněj... Tragédie... ()

hallelluja

Asi to má aj nejaký dej, neviem, nedávalo to veľmi zmysel. Je to hlavne rajc, dievčatá, nic víc. UPDATE po 2. ZHLIADNUTÍ: Oukej, ten "dej" nie je tak úplne bez zmyslu. A tie krásne kozy celý čas ostávajú v push-upkách!! Aká škoda... UPDATE po 3. ZHLIADNUTÍ: Ani len bradavka cez tričko, či mokrý šat... Rajc je definitívne v prdeli. ()

ivan bohatyr

Doposud jsem nevěřil, že se až tolik dá pokazit akční film s takovýma herečkama, vždyť jen pár pohledů na ně si zaslouží 2 hvězdy, ale na všechno ostatní musím dát -1, zbytek je příšerný. Celý děj je postavený na nekonečných bitkách slečen, které snad nemohou umřít. Jako kočky by měly mít 7 životů, ale tady jich vypotřebovaly mnohem víc. Ale pro všechny nadržené můžu směle doporučit, ani nebudete potřebovat titulky. ()

lennyd

Jsou tři - Hell, Trixie a Camero - a vůbec to nejsou kamarádky. Jen je dohromady dostala neuvěřitelná shoda událostí, kvůli které jsou nyní uprostřed pouště, v kufru zavřeného polomrtvého chlapa, a hledané diamanty jsou stále v trapu. Jenže našim třem kočičkám je v patách šílený pankáč se svojí mlátičkou (taky ženská), a možná je někde z povzdálí sleduje i legendární šéf podsvětí Malíček... Věřím, že tento film měl být poctou Tarantinovi a Rodriguezovi, a jejich společný projekt Grindhouse (ze kterého si tento film bezostyšně půjčuje), jenže oproti výše zmíněnému mi vůbec nesednul. Opravdu nemám rád, když se bijou holky - navíc když se řežou mezi sebou a navíc tak, že by normální člověk po jedné takové raně už nevstal, kdy jejich slovník je drsnější než slovník českého zedníka ze čtvrté cenové. Navíc ani po herecké stránce ani po vizuální mne Bitch Slap nijak moc nezajímal, a nějak se mi podařilo to "velešokující" odhalení tušit už od počátku. Ale rozhodně film nechci odsuzovat, určitě si své fanoušky najde - jen já mezi nimi nejsem.. ()

ywo666

Rozmýšlam ako hodnotiť tento film. Kľudne by to mohol byť odpad. Ale bohužiaľ som sa pri ňom výborne bavil. Rozhodol som sa preto pre zlatú strednú cestu. Ono je to z polovice, úplný brak,odpad a trápna debilina a z druhej našlapaná, superhustá, vtipná, akčná, sexi jazda. Tento film je asi najviac guilty zo všetkých guilty pleasure. Tvorcvia vedeli čo robia. Film nehrá na nič nehrá. Pekne za radom servíruje, kozy, krv, strielačky, hlášky (stupidne vtipné) a zas kozy. Keď k tomu prirátam, Herkulesa, Iolaosa, Xenu (Gabriela sa na to vys...?) tak mám film, ktorý stojí za to vydieť. Film neodporúčam ľuďom, ktorým koncentrát sexizmu, akcie a neuveriteľnej stupidity, nepríde ako dobrý nápad. Lebo toto nie je béčkový, ani céčkový, ale prinajlepšom déčkový film. Každopádne pre mňa výborný zážitok. ()

_DAVE_

Tahle věcička si dělá srandu naprosto ze všeho. Shrňme si to : Milostný trojůhelník mezi (teď pozor) třemi špinavýma cyckatýma děfkama, pankáči, mimořádně krvavé scény, totálně béééčková kamera i režie, metalová hudba, maximum záběrů s modrým pozadím, kouřící jeptišky v latexových hadrech... Parodie na Bonda, Tomb Radier, bavorské romance atd.... Co si vlastně můžou chlapi po těžkém dni s lahváčem v ruce přát ??? PS : Vyliž mi kozy blbá píčo.. "závěrečný fajt" ()

Bobik9

Béčko? Céčko? Déčko? Zetko? Ani nevím, ale rozhodně se to moc nepovedlo. Má to spoustu prsou a přesto to není nijak moc sexy. Příběh je o totálním hov*ě. Akce je nijaká. Herci jsou nudní a nezajímaví. Kdyby to bylo alespoň zábavné, ale pokusy o vtipné scény jsou spíše trapné. Pozitivem je jen Kevin Sorbo a Lucy Lawless, kteří skutečně vtipní i jsou. Obrovské zklamání. ()

JohnSmith odpad!

Film založený na třech vyšpulenejch zadcích a pěknejch dekoltech?? No kdyby to mělo nějaký děj a bylo to aspoň trošku dobře natočený,tak nejsem proti. Ústřední trojice jsou opravdu výstavní kousky. Jenže je to naprosto o ničem a ještě tak debilně natočený. Spousta flashbacků,budiž,ale když režisér vykrádá všechny možný jiný režiséry a snaží se točit v jejich stylu,tak je to tragédie. Kdyby tahle blbost vznikla jako nějaký pěti minutový videoklip,bylo by to mnohem lepší. ()

Trustme

Hodná, Zlá a "Ošklivá"... Charlieho Andílci NC-17 rating... Potem orosené silikonové šestkové dekolty, milostné drama tří žen uprostřed pouště, muži jako odpad a slaboši ve světě Ženských. Slintavá podívaná pro oboje pohlaví, záběry, které rozechvějí nejednoho milovníka vodních sportů a kempingu. Sexy holka s velkou bouchačkou, její kámoška laskající se se samurajským mečem či nepříjemné poškrabání hráběmi do prsou od jiné dívky. To je Plácnutí Děvky, film pro znuděného diváka, resp. muže, který chce vše v jednom filmu: smyslné dívky, násilí, krev, ostrou mluvu, skvělé herecké výkony, parádní akční scény a malé zamyšlení, kam se stále film může posouvat, přesouvat a mutovat. Ano, nebylo by to tak zajímavé, kdyby v tom hráli muži a je na tom něco rajcovního, když křehké děvče odpálí řízenou střelu a zachrání život....... své milované. Osobně nemusím tenhle jednoduše provokativní útok na první signální, ale Ricku Jakobsonovi se povedl možná i lehce kultovní počin a připomněl, že film chce být zábavou a posunout vkus i zkušeného diváka jinam. Běžný divák se k tomuto bitch-žánru zřejmě dostane stěží. Film se pohybuje opravdu na pomezí odpadu až nadšení. Ke konci filmu a při závěrečné mega bitvě jsem rozhodnut jít na pět hvězd, ale násilí žen na ženách se mi příčí a tak dávám za pevné výrazné zaoblené čtyři. ()

Terzeus

Bitch Slap nie je super vážny no aj vo svojej hranej amatérnosti a snaženiu sa o grindhouse štýl zlyháva. Počnúc chovaním postáv až po nudné súboje na konci, ktoré sa vôbec nemenia a prestanú baviť po prvej minúte. Ak by tu nebola snaha o ťažšiu erotiku ani by sa to nedalo pozerať lebo by to nemalo cieľ. ()

Danny F.

Styl byl typický Tarantinovský. Postupem mě kočkování Hel, Trixie a Camero začínalo prudit. Čekal jsem větší zábavu a řežbu. Holky byli sexi, ale to je asi vše co stojí za pochvalu. Přišlo mi to celé okoukané a opakující se. Na druhou stranu mě to i pobavilo a stále se něco odehrávalo. Beru to jako povedenou komedii. 60% ()

zdenny

Velice sexystický film, na který jsem se dodíval do konce jen proto, že jsem ve skrytu duše čekal nějaký zvrat. Celkově akční sračka o holkách s herečkami, které neumí hrát a neumí se ani prát. Jejich uplatnění bych viděl ve zcela jiném žánru, na který csfd z pochopitelných důvodů trochu zapomíná. Korunu tomu všemu nasadilo závěrečné moudro se starovýchodními kecy o taktice války. Žádný člověk nemůže být tak naivní, aby uvěřil, že to bylo regulérní součástí filmu. ()