Připojte se k akční jízdě/seznamte se s komandem tří nejkrásnějších žen, jaké jste kdy ve filmu viděli! Hel, Trixie a Camero jsou opravdové sexbomby, které vedle svých vnadných křivek ovládají také všechny typy zbraní a pěstní souboje. Společně hledají v poušti diamanty v hodnotě 200 milionů dolarů, aby mohly začít své životy od začátku. Jednoduchý plán se ale zkomplikuje, když se proti nim postaví největší lotři místního podsvětí. Nenechte si ujít tuto atraktivní podívanou plnou skvělých comicsových triků a zběsile nádherných žen! (oficiální text distributora)

F.man

Machistický úlet jak má být. Hlavně v tom nehledejte nic vážného - tohle je prostě 100 chlapských minut útočích na primární pudy... Podlehl jsem, protože tolik skvělých napadů na 6000 sekund se jen tak nevidí. Delší komentář na blogu . Suck my dick, bitch ()

Pishin

Režisér seriálu Herkules si natočil béčkárnu o kozách, zadcích a diamantech s účasti Herkula a jeho pomocníka Iolause ve vedlejších rolích. ()

FFilipCZ

No...asi jsem fakt nemohl čekat nějakej herecky či dějově nadprůměrnej vytříbehej vilm. Tam asi fakt šlo vyloženě o ty kozy. Koukatelný to je, ale žádnej zázrak to teda není. ()

Wysch

Tááákže. Nejprve si to shrňme. V kině to v ČR jde až v červnu, DVD se koupit nedá, takže... ano, styď se, ty jeden nadrženej... hm... [viděno jako DVD rip, DVD ve Státech vyšlo už teď v březnu, cha cha], ale to vůbec neva, protože tohle si buď strčíte někam do zadního mozkového laloku, nebo naopak někam do prdele, abyste na to zapomněli. Tenhle snímek vás může přelstít, nebo vás může nachytat, nebo vy můžete přelstít jeho. Inu, pokud si myslíte, že jste tenhle film přelstili vy, koukněte na Shadwellův komentář. A pokud si myslíte, že film přelstil vás, běžte na to do kina znovu. Tááákže. Buď tu budu plkat stejné cypoviny jako můj oblíbenec Shadwell (ne, fakticky mám jeho komentáře rád, protože po jejich přečtení už nemusím přemýšlet, co na filmu vytáhnout nejvíc, protože jeho komentáře jsou opravdu zárukou kvality, byť trochu polemické; ale mám ho rád :] ), nebo jen řeknu, že mě film nenachytal, já si myslel, že jsem nachytal jeho, ale dohromady ve skutečnosti to skončilo plichtou. Bitch Slap není žádnou oduševnělou metaforou na současný feminismus nebo tak. Je to jen kulervoucí (ano, kulervoucí, ženské ať na to nechodějí, nemá jim to co utrhnout) nářez, který natočil borec s mozkem někde mezi pravým a levým varletem... a sekundoval mu borec, kterej ví, kde dohnat scénu do extrému... V tuhle chvíli mě opět dohání jarní alergie, takže mi opuchají prsty, ale i tak jsem se přistihl, že klasické záběry na kozy a zadky tří opravdu brutálních samic stále chlapovi stačí, aby si film užil. Two-place movie, které stojí na poušti a před zeleným plátnem s ohavnými triky a zpomalovačkami, za které byste pověsili tři dny staré fusekle, přitom ale vskutku post moderní hloubka, která... mno má prostě kozy. Takže výkřik na závěr: žena byla, je a vždy bude mnohem silnějším tvorem... pokud bude mít přibližně postavu Erin Cummings nebo (a to spíš) Americy Olivo. P.S. Cameo Lucy Lawless a Reneé O'Connor je naprosto bezchybným důkazem promaštěné post moderny v tomhle kouledrásajícím nářezu. Doufám, že za masturbaci v kině mě nezatknou... ()

Paxxx.cz

Bitch slap je jasné céčko a podobný úlet jako třeba Svůdné zombie. Naštěstí tři hlavní postavy byly fakt sexy (zejména Julia Voth) takže alespoň kvůli nim se dalo na tento film dívat, navíc zde bylo pár nečekaných zvratů a solidní opěvováná lesbická scéna...30% ()

Z0oMb3E

Kurva, my muži sme takí slabí! Tak účelne natočená plejáda toho, na čo sa tak radi vo filmoch či mimo nich pozeráme a chytáme, a okamžite som ochotný vypáliť 100% ohodnotenie. Akonáhle sa mi tlak v nohaviciach ustálil a krv mi opäť začala vyživovať mozog pochopil som čo som vlastne sledoval. Samozrejme že som s vykĺbenou sánkou a slintajúc hľadel na kozy, oblievajúce a v zápätí vo vášnivých pózach obímajúce sa krásky, záhryzy na tich najrajcovnejších miestach, kozy a zasa kozy. Samozrejme že tie dráždivé a rajcovné dialógy mi zabezpečia prísun čistých prestieradiel po každom spánku, no povedzme si na rovinu film stojí a padá len na tom. Všetko to, čo robí film filmom či porno pornom tu absentuje. Dej, zápletka, strih, herci či efekty tu skrátka niesú. Pokusy o spätné vysvetľovanie deja, alebo "komplikovanejši" záver je len úbohý pokus o priblíženie sa filmovosti a aké také zmätenie diváka. Dámy, vy ktoré nemusíte sledovať porno a partner vás do toho neustále tlačí máte v Bitch Slape výbornú alternatívu. Objektívne ledva 3*, subjektíve čistých 5*. ()

havLord

ne. videl jsem interview s tvurci tohohlenc glamour celoveceraku a RUKU DO OHNE za to, ze nebylo jejich zamerem, aby to bylo TAK spatne. jasne ... cele se to toci kolem booties, takze jiste, ze k tomu pristupovali s jistou nadsazkou, ale nejak se jim to vymklo z rukou. vedle zpomalovacek na zadecky a vystrihy, kterymi nas krmi v kazde scene - velke plus ((taky mi to hodne pripomnelo bayovy druhe transformery, kde se potencial filmu take vyuzival na 100%, kdyz se v kazde scene premenil robot na auto, nebo naopak)), se mi libi, jak jsou southparkovsky resene sceny - potrebujes 50 kanistru s vodou? jsou tam. 20 barelu s benzinem? voila. atd. ze se film natacel pred zelenym pozadim nebudu komentovat, to je proste prdel, vzdyt i blba sklenka sampanskeho je cgi :D ... herecke vykony ... ehm :) ... jj, je to tak spatne ... taaaak SPATNY, ze vazne poctivy guilty pleasure. ty holky jsou fakt pekne, ale mely by se vratit do kuchyne, kam patri. i kdyz -- pri jejich nadani pro manualni praci ((nejlip ilustruje scena kopani pytlu penez)) ... to radsi tesco jogurt. proste nejhorsi film evah. ()

Praxis

Kozy, zadek, tři děvenky hledající cosi v poušti. Špinavé kozy, špinavý zadek, tři lopaty, kterými šťouchaly děvenky cosi v poušti. Mokré kozy, mokrý zadek, spousta flashbacků spolu s cameo Xeny, Gabriely, Herkula a Iolaa, výbuchy a bitky tří děvenek v poušti. Logické a dementní chyby, překombinovaný příběh do toho kozy, kozy, kozy, lesbi scéna (těsno v kalhotech), hrdinný policista, scifi zbraně, katana, naprosto zhovadilá scéna v Glory Hole abych nezapomněl tak kozy, kozy, kozy, mokré kozy, mokré zadky, mokro v trenkách (mých?). Zapomněl jsem snad na něco? Ano, na Feny v post feministické Africe, ustřelený piňďa, pokousaná pepina. Omg. Na zavěr ještě třikrát kozy, kozy kozy. A už si myslím, že to je všechno. Pro muže to nejlepší! ()

Pirkaf

Přestože se zde najde několik celkem vtipných momentů, těch trapných je víc. Na můj vkus se tento film tváří až moc vážně a až moc připomíná porno. Ale ani to moc nebolelo. Hvězdička navíc za Renču, Lucy, Kevina a Michaela. ()

Džejkop

Troufám si tvrdit, že postavit béčkový film na třech rajdách, není vůbec hloupý nápad. No, řekněte, kterého heterosexuálního chlapa to nechá zcela chladným. Na druhou stranu velký výstřih a lehce erotické scény taky nejsou všechno. Příběh byl fádní, jednoduchý a obsahoval logické chyby. Nemělo to místy hlavu ani patu a bylo to lehce sračkoidní. Vlastně některé scény, byly tolik přitažené za vlasy, že to zavánělo demencí. Beru to tak, že to byl účel a jelikož nejsem žádný maskulinista a mám rád ženský, tak dávám za čtyři. ()

JJ.Gibson

Bitch Slap se těžko hodnotí, pač se tento ,,soft porno" snímek vymyká veškerým mantinelům. Ale bylo to supeeeer!!!!!!!!! Sice se to odehrává půlkou před modrym plátnem, což je hodně poznat a půlkou na jediný lokaci v poušti, ale to je každýmu úplně jedno, jelikož tu běhají tři extrémně žhavý baby!!!!!!!!! Který střílej, fightujou, sexujou, polejvaj se vodou, atd :) Režisér Rick Jacobson si pravděpodobně splnil sen a splnil nám ho všem, protože jsme tohle vždycky chtěli vidět!!!! Btw. Julia Voth je neskutěně nádherná!!!!! A co mi přišlo ještě zábavné, né že by to ten film vylepšilo, ale vtipné to bylo Herkules kontra Xena včetně Jolaose a Gabrieli lol. ()

O.Peta

Strašná kravina, u které se divím, že nemá ještě horší hodnocení. Toto může zaujmout vážně asi jen chlapy a i já uznávám, že být opačného pohlaví, tak film ani nedokoukám. Za každou z hlavních hereček jednu hvězdu, ale víc ani ťuk. :) ()

UncleG

Drsná matlanice odehrávající se kolem jednoho záhadnýho karavanu v poušti. V té samé poušti, ve které o pár kilásků dál usrkává svůj ledovej koktejl ze zavařovací sklenice opilec Budd ... a ještě dál, za mlhou, že by se dala krájet, stojí upírská hospoda Titty Twister. Bitch Slap je zkátka a jednoduše zábavnej brak založenej na Tarantinovský poetice. Absenci mistrovskejch dialogů supluje třema prsatejma tornádama a páně režisérova taktika schovat slova za kozy je poměrně účinná. Srovnávat Jacobsona s Tarantinem je samozřejmě absolutně mimo mísu, ale takového Rodrigueze i s jeho Mačetou trumfnul pan Jacobson na čtyřista procent, jen se mu od samopalu prášilo. Bitch Slap je film nevalé kulturní hodnoty, ze kterýho ale na všechny strany cáká absolutní nadšení pro žánr. Fuckin A! ()

Laxik

Jeden z těch filmů, na které se musíte kouknout jen kvůli tomu názvu. Thrash, co se nebere vážně, no tomu se přeci nedá odolat, ne? Už úvodní titulková sekvence byla jedna z nejlepších a nejoriginálnějších(!), jaké jsem v poslední době viděl. A to, co pokračuje, to se nedá popsat slovy. Na tenhle typ filmů jsou požadavky jednoduché, tak si je společně projděme: prsa - check (fakt slušná výstavka); hektolitry umělé krve - check; holčičí bitky - check, check, check!; Kevin Sorbo, Lorenzo Lamas nebo jiná vykopávka - check; pornozáporák - check; heslo "Proč zaíjet jednoduše, když to jde střeleně?" - check; absurdita ve všech ohledech - check; nikdy to nenudí a často to i baví - check, i když tady to lehce pokulhává. Rozhodně to odsejpá a nikde to nedrhne, uteče to jako nic, ale některý hlášky mi přišly přeci jen až moc přes čáru vkusu (i toho zvrhlýho). PS: O tři minuty delší Director's cut mluví za vše. PPS: Komentář Slashera to vystihuje dokonale. ()

Lum3n

Je to těžký béčko, posledních 20 minut minimálně déčko. Co byste taky čekali od filmu kde 3 hlavní role hrajou kozy. Nadruhou stranu ale hráli docela přesvědčivě, do toho nějaký ty holčičí bitky, pár zmasakrovaných lidí, naprosto dementní scénář, jedná lesbi scéna a pár vizuálně pošahaných záběrů, který snad museli točit na tripu, jinak nevim. Celkově mi to vychází tak na 50%. ()

Freemind

S trochou nadsázky lze říci, že takhle by vypadaly Tarantinovy filmy, kdyby Quentin neuměl dialogy. Je to ale ještě mnohem horší - Bitch Slap je vlastně takové cenzurované soft porno, většina obrazů mimo poušť je natočeno ve studiu s viditelně počítačově přidaným pozadím, efekty strašné, postavy blbé, scénář trapný. Na rozdíl od "klasiky" žánru - tedy filmů Russa Meyerse (60s-70s), ve kterých nahé megaprsatice pobíhaly de facto od začátku do konce - je tohle vlastně vcelku cudná podívaná. Když si odmyslíte děj (což v zájmu zachování duševního zdraví vřele doporučuji), tak vám zůstanou zpomalené záběry na tři kočky strhávající ze sebe další a další kousky šatstva, organizující soutěž Miss mokré tričko a křepčících u kamery sjíždějící do výstřihu v 25 možných úhlech. A kdyby to pořád nestačilo na nejhorší film roku, tak to ještě dorazíme ex-Herkulem Kevinem Sorbo. Budeme předstírat, že jsem to nikdy neviděl, ok? ()

gogos

Od začátku do konce stupidní film s ujetým scénářem, debilními postavami a děsnými efekty, na druhou stranu také s coolovými hláškami, úžasně tvarovanými zadky a poprsím, solidním soundtrackem nebo good akční řežbou... Flashbacková nenáročná sračka, při které každý chlap zaslintá. Celkově vzato - koukatelně zábavné béčko, které bych podruhé chtěl vidět doopravdy už jen kvůli kozám... ()

Compote

Ok, takže zhruba polovina filmu stojí na vnadách a zadcích trojice lesbických hrdinek, co se vydaly hledat hrst diamantů kamsi do pouště...no a co? Co mě dostalo, byla Xena a Gabriela v rolích jeptišek, Herkules, co si s Terminátorovským výrazem střílí z pistolek, a konečně posledních 15min, ve kterých snad autoři, co se "zvratů" týče, trhli rekord. Ne, že bych se snad nesmála už od začátku, ale je to vážně hlavně ta poslední čtvrthodinka co mi nedovolí dát méně jak 3*. Vizuálně to bylo dostačující, ty mizerné efekty tomu podle mě jen přidaly a to nemluvím o té apokalyptické hudbě doplňující ty nesčetné dramatické šoky ke konci. Dlouho jsem se takhle nepobavila. ()

kaylin

Mohlo to být o hodně lepší, ale film, kde se sejdou po letech Michael Hurst, Kevin Sorbo, Lucy Lawless a Renée O'Connor jsem prostě musel vidět a viděl jsem ho rád. ()