Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

sheen

Holčičí pohádka o svatbě s dvěma sexy nevěstkama, má pár světlých momentů, které to ovšem nedokáží zachránit. Příjemná podívaná, jednou za čas je to potřeba. ()

Rosaviva

Tak náhodou, mě se to líbilo. Samozřejmě, to zase nebylo překvapivé a nemělo to žádnou zásadní zápletku jak tu všichni chtějí, ale tenhle film je určen k tomu abychom vypnuli mozek, nepřemýšleli a relaxovali. A to přesně tenhle film splňuje. 3* ()

kingik

Dvě pipky se rozkmotří kvůli společnému termínu svatby a diváka čeká slušná porce nudy. Spolehnout by se v takovém případě dalo na herečky, ale Anne Hathaway i Kate Hudson jsou vrcholně nesympatické nány a jejich naschvály mě z letargie opravdu nevyvedly. Film jako komedie nefunguje a jako sonda do partnerských vztahů je příliš scénáristicky plytký. Vidět se to jednou dá, ale podruhé už si to nikdy nepustíte. ()

IQ Tiqe

Uvidíte dvě pěkné a milé herečky, sem tam se zasmějete, film je optimisticky pohodový, ale to ještě neznamená, že je bůhvíjak kvalitní. 50% ()

Webb

Nic dobrého jsem sice nedostal ale dalo se to vydržet do konce bez větší újmy na zdraví. Čekal jsem to ještě horší. 30% ()

Tsuki

Ráda jsem viděla tuhle dvojku hereček v nějaké romantické komedii, ale samozřejmě to byl spíš průměrný film, který se po pár dnech naprosto vypaří z hlavy. I tak ale příjemně strávená hodinka a půl. Takovým filmům by se mělo začít říkat "malé milé filmy na jedno použití". :) ~(3,0)~ ()

boshke

Nečekal jsem, nemohl jsem čekat nic světoborného. A ani jsem nic světoborného, rozvalený na gauči u příbuzenstva po vydatném obědě, nechtěl. Přinejhorším tam bude má oblíbená Hathaway, říkal jsem si... Bylo to hrozný. Humor de facto nula (neřehtáte-li se tedy při pohledu na oranžovou Anne či Kate s modrými vlasy), příběh nula, romantika nula. Tak dokonale prázdný film jsem už, myslím, dlouho neviděl. A Kate Hudson ja hrozná herečka... 20% ()

Smok

Nech sa páči, 90 minút sa môžte dívať, ako sa dve detičky bijú o koláčik na pieskovisku. Ale zase popravde treba priznať, že keby mne niekto skúšal vyfúknuť svatbu v júni v hoteli Plaza, hoci aj najlepší kamarát, tak by som sa nesprával ináč. Možno aj horšie. Veď predsa o tom snívam celý život a teraz toto!?! :))) ()

Filmmaniak

Komedie o svatbách by asi neměla mít ten efekt, že chlapa od svatby odradí. Takhle by si totiž mohl kdekdo myslet, že až svou dívku požádá o ruku, tak že se z ní stane taky taková zákeřná, zlá, nesympatická, hysterická a ukřičená mrcha, jako v tomto filmu. A navíc je to nevtipné, hloupé a arogantní. ()

teutates

Snažil som sa z tohto vyspať, ale nepomohlo... Možno ak by som bol... vlastne nie, neviem si predstaviť za žiadných okolnosti takúto situáciu a mať doma taku pipinu tak ma je.ne. A ten zvrat na konci... no teda. Od výberu herečiek po úžasne prevedenie s tretím hlasom (tzv. organizátorom chaosu, Joker by ti dal...) hodnotím 2/10 yeaaah ()

Ant

Taková typická komediální blbost, kterých je všude poslední dobou nějak moc. Ale... vzhledem ke krátké stopáži, dobře vybranému obsazení a tomu, že jsem měla náladu na béčkovou komedii, si nemám na co stěžovat. 2,5* ()

iamek

Docela snesitelná romantická komedie. Hlavně díky Anne a Kate se na to dalo koukat. Samozřejmě mám na mysli jejich vzhled a ne herecké výkony. Pokud, ale odmyslíte obě protagonistky tak bych hodnotil asi odpadem. Jako celek film vůbec nefunguje a na konci se dočkáte klasického Holywoodu. ()

klerik

Nepozerá sa na to zle, ale nie je tam takmer nič zaujímavé. Kate je zlatá, ale toto je film na úrovni televíznej komédie na nedeľné popoludnie... ()

heyda

Čím déle nad tím filmem přemýšlím, tím mi přijde horší. Zklamal hlavně závěr. To, co předvedla Anna Chrisovi, to jako fakt nedávám. Film je vyloženě pro dámské publikum... 40% ()

rikitiki

Typická spotřební oddechovka. Zajímavá je zejména střední část - boj nevěst o svatební termín. Bylo by fajn, kdyby souboj gradoval. Místo toho ale snímek končí vleklou usmiřovačkou, jak se dalo čekat. /25. 6. 12./ ()

Thomick

Oh god! Tak zaprvý: v jakym pošahanym světě by se vůbec mohl udát takovej fail s bookovánim Plazy? Zadruhý: Hudson hraje opět příšerně nesympaticky (a neni to jen příšerně napsanou postavou). Zatřetí: Jakmile se děj přesunul do hotelu ... no, od tý doby jeden velkej LOL. Za co je pak ta jedna hvězdička, upřímně sám nevim. Asi za Aničku, protože holt jakýmukoliv jejímu filmu nedokážu dát natvrdo odpad. Příště snad radši Bride Wars in Mud, to by nejspíš šlo. ()