Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Hunt
  ****

  Gore Verbinski se po Rangovi vrátil i s Johnny Deppem na divoký západ a není to vůbec špatné. Neokoukaný hl. hrdina (Armie Hammer), skvělý záporák (William Fichtner), sympatický scénář, který zbytečně nepřekombinovává, skvělá kamera (Bojan Bazelli), hravé dialogy a tak vůbec. Po delší době velkofilm, kde jednu z hlavních rolí hrají sice speciální efekty, ale je to ve starém stylu- v tom nejlepším slova smyslu. Film mi atmosférou přípomínal (a není to podobou masky hlavních hrdinů) Zorra z roku 1998 a to svou hravostí, nadhledem a akcí. Osamělý jezdec mohl být sice o pár desítek minut kratší, aby udržel po celou dobu tempo, ale je to lepší, než kdyby to bylo naopak - neboť je na co se koukat. P.S. zaráželo mě, jak se v několika scénách (hl.finále v jedoucím vlaku) střílelo z 6-8 komorových revolverů, jako by měli (téměř) nekonečný zásobník:-)(4.7.2013)

 • Xmilden
  **

  Budu přísný, koukal jsem tentokráte na velice dlouhé nic. Armie Hammer je hodně nepochopitelný castingový tah. Ten člověk není ani drsný, ani vtipný a je bez vůně a bez zápachu. Nebýt poměrně zdařilého úvodu a závěru, které se oba odehrávají ve vlaku, tak by se opravdu nebylo na co koukat. Mezi tím se odehrávají zcela noví Piráti, kde "taškařice" střídá taškařici a o nějakém DIVOKÉM západě si můžeme nechat jen zdát. Divokého zde moc není a nejen vlak je digitální, ale i králíci, bizoni a kdoví co ještě. Jak by byl divák rád, kdyby výprava filmu byla skromnější a zato příběh kvalitnější. Takhle sledovat už potisící stejnou scénu s šokujícím odhalením hlavního záporáku, může překvapit snad jen diváka který několik let neviděl žádný film. Nevím proč se vůbec do podobného filmu Verbinski pouštěl. Humoru zde mnoho není a Johnny Depp v této roli už také moc netáhne. Pro mě osobně dlouhá zbytečnost, kterou sledovat v kině, by se rovnalo čirému utrpení. 45%(29.10.2013)

 • Cervenak
  ***

  "Bird angry!" Obludne naťahovaný film, čo zamrzí, pretože v jadre je to zábavné. Skvostná výprava a westernová atmosféra, vydarené gagy, výborný minimalistický Depp, nápady, citácie Leoneho, super Zimmerova hudba a dve fantastické akcie s vláčikmi. Uf, ale pomedzi to je prepletená dobrá hodina mlátenia prázdnej slamy, ktorá keby sa vystrihala, film by to posunulo o tri levely vyššie. A ako prvú by som spláchol totálne zbytočnú časovú rovinu s chlapcom a starým Tontom.(10.7.2013)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Slušný film s plno zápory. Největším záporem filmu je šíleně přepísklá stopáž 151 minut, vůbec by neuškodilo film o 30 minut zkrátit, dále objevují se zde dvě velké Akce a to na začátku a na konci, ale bohužel nepůsobí vůbec drsně a nemají správnéj Wild West Drajf, vypadají spíše jako laciná parodie za doprovodu nevhodné hudby a tudiž jsem si to nemohl na plné koule užít. Velkým kladem je však vynikající, slizký záporák Butch Cavendish, který nedostal tolik prostoru, jak jsem si přál, ale budiž. 3* si tenhle lehce nadprůměrný film zaslouží. 60%(6.10.2013)

 • Shakers
  ***

  Pirátska jazda pokračuje tentokrát na púšti. Verbinski, Bruckheimer, Elliot, Rossio, Zimmer a Depp opäť spojili svoje sily, aby po miliardovom úspechu, ktorý im vydolovali štvrtý piráti vydolovali ďalší. No ako to v púšti býva studňa je tento krát prázdna a výplatná páska tiež nebude najlepšia. Otravný Indián Johnny Depp, ktorého som si meno ani nezapamätal je ešte viac trapnejší ako v posledných Pirátoch z Karibiku. Bruckheimerová výprava za xy dolárov je fajn, ale spolu s tým biely koňom je to asi to najlepšie čo tento film ponúkne. Treba uznať, že výprava, kostýmy, masky a herci sa skutočne podarili, ale príbeh, ktorý je tak rozťahaný a nudný, že vám skutočne dá pocítiť, ako keby ste boli na púšti tiež, pretože od tej nudy už práve pijete druhý pohár. Rovnako prázdny je aj Zimmerov soundtack, ktorý ponúkne jednu dobrú skladbu so zborom a hlavný motív, ale potom už klasicky začne vykrádať sám seba ako už je uňho poslednú dobu zvykom. Pirátské dobrodružstvo na púšti skutočne nefunguje a dokonca ani okopírované akčné pirátske scény nie. Nečakal som veľa, ale zas ani takto málo. 55% - 3*(16.11.2013)

 • - Parní lokomotivy v průběhu celého filmu nikdo neobsluhuje. Ve skutečnosti by bez neustálého přihazování uhlí do kotle nedojely téměř nikam. (Kumy)

 • - Když utíká Tonto (Johnny Depp) po střeše vagónu, Jay Fuller (Barry Pepper) po něm vystřelí přesně 29krát ze dvou pětiranných revolverů a dokonce hned vzápětí střílí z těch samých ještě minimálně 14krát po Johnu Reidovi (Armie Hammer) jedoucímu na koni druhým vlakem. (Ficik)

 • - Jedná se již o pátý film, kde se o režii postaral Gore Verbinski, hlavní roli ztvárnil Johnny Depp a hudbu složil Hans Zimmer. (philip.j.fry)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace