Připoutejte se a připravte se na divoké, necenzurované pokračování nervy drásajícího kasovního trháku Joy Ride! S “dvojitou porcí napětí a akce oproti originálu” posouvá Joy Ride 2: Dead Ahead “hrůzu na silnici na zcela novou úroveň!” (DreadCentral.com) Když se čtyři přátelé vydávají do Las Vegas za zábavou a trochou levného vzrušení, nemají ani tušení, že na ně místo toho čeká hrůza, utrpení a ryzí strach nasáklý krví! Když se jim uprostřed pustiny porouchá auto, přátelé chtějí co nejdříve nalézt cestu zpět do civilizace. Ale jejich plány brzy neujdou pozornosti nebezpečného řidiče kamionu jménem Rusty Nail. Tohle vraždící a pomstychtivé monstrum, které je ovládáno neukojitelnou touhou po mrzačení a způsobování bolesti, je odhodláno od každého z nich vybrat krutou daň… (oficiální text distributora)

Lacike

Úchylný kamionista je späť a znova sa mstí nejakým chudákom za to, že ho nejak poškodili. Tentoraz mu vtrhli do domu a ukradli auto. Táto séria je takým opakom série Death Wish, kde bola mstiaca postava ústredným klaďasom. Tu sa neustále mstí záporák, ale z čím ďalej tým trápnejších dôvodov. Som zvedavý akú hovadinu si vymyslia v trojke. Možno mu ukradnú cukrík. Dvojka si ale berie z jednotky to najhoršie. Neustále infantilné úlohy, ktoré záporák dáva svojím obetiam. Napínavé prenasledovanie obete tu prakticky absentuje. Akčné scény sa tiež prekvapivo nevydarili. Béčkar Morneau mal už to najlepšie za sebou. Film vo väčšej miere vsadil na brutalitu a tentokrát kamionista zabije oveľa viac obetí. Ale žeby ma to nejak bavilo nemôžem povedať. Herecké obsadenie je na prd, takže otravné postavy mi boli ukradnuté. Celý čas som sa nudil a nenapadá ma žiadny aspekt, ktorý by na tomto filme za niečo stál. 3/10. ()

Tommassi3

"A nesnaž se dělat chytrýho !!" ;) Velmi výstižné, zejména tedy co se týká reflexe směrem k tvůrcům tohoto, když už nic tak alespoň dynamického, sequelu s několika málo velmi výživnými gore efekty, která však měla přijít rozhodně ještě před jeho natočením..;) Tentokrát horormaker a béčkař Louis Morneau opravdu zklamal, když spoustu kvalitních nápadů s hracími kostkami v čele buď nechává bez pointy jen tak vyšumět nebo zbaběle střihá, střihá a uhýbá s kamerou.. ()

ConanVJ

Jednička má lepší atmosféru. Dvojka už je taková klasická vyvražďovačka, ale proč ne. Na relax vyhovující. Za mě 60% ()

Astaroth12

Veľmi slabučké.Bolo tam par krát pokus o atmosféru ale bez nejakého vážnejšieho úspechu.Tento film je strašne predvídateľný,pať minút predtým už viete čo sa tam stane a akou cestou sa bude uberať.Ta hra s kockami bola dobrá ale to mučenie dosť jemné ale okrem tej tyči,to bolo najefektnejšie z celého filmu.A toho piersingového debila by som zabil aj ja,inač ma sral.Mužské obsadenie nebolo moc sympatické,ale vyvážilo to príjemné ženské herecké duo.Filmová jednohubka na jedno pozretie. ()

fcreading

Jednotku som nevidel takže nemožem povedať ktorý je lepší ale celkovo som bol prekvapený. Jedná sa o akčný hororový thriller ktorý má síce o niečo slabší dej, ale všetko dotoho skvele zapasuje partička ľudí, ktorý neberú na vedomie že požičavať si niečo od niekoho není správne riešenie a ešte horšie keď nikto není doma. Ten vodič kamionu mi prišiel ako maniak ktorý rád zabija ľudí. Koniec mi už prišiel trošku prehnaný že by vodič kamionu prežil to už je trošku prehnané a bude aj pokračovanie. Celkovo sa jedná o velmi dobrú atmosféru u ktorej sa zaručene nudiť nebudete :D. ()

TomX2

Joy Ride: Dead Ahead je výrazne horší ako prvý diel, či už po stránke hereckej alebo obsahovej. Prvý Joy Ride síce bol priemerný, no dokázal aspoň dobre pobaviť. Tomuto filmu sa ale vôbec nedarí ani to, ten je pre zmenu o kúsok vážnejší, čo je podľa mňa chybou, keďže je hrozný (nie len) scenár. ()

kaylin

Americko-kanadský snímek „Jízda do pekel 2“ je přesně z těch filmů, kde už od začátku vím, že mě bude iritovat se na ně dívat. A jo, přesně k tomu došlo. Postavy mi byly tak protivné, až jsem doufal, že všechny zemřou hned na začátku v nějaké hromadné dopravní nehodě. Bohužel se tak nestalo. Dá se to vydržet, jsou tu sem tam dobré nápady, ale byl jsem rád, že to skončilo. ()

topi

Celkem zajímavej začátek (docela klasika), parta mladých (nesympatických tváří) si vyjedou na výlet, v poušti se jim porouchá auto, náhodou kousek dál je osamocenej barák, kde nikdo není, ale je tam auto ve funkčním stavu, tak si ho vypůjčí a jedou dál. Doteď by se to dalo snést, i přes strašlivý dialogy, ale co potom začnou scénáristé vymýšlet, to mě hlava nebrala a nechtěně jsem se musel smát. Hrůza a děs, nesmyslnost střídá debilitu, hrůzostrašný herecký výkony (hlavně ta bloncka, co se z ní stane nasraná mařka, která chce za každou cenu zachránit svého milého se spáru kamioňáka Rusty Naila). To už je fakt moc, žádná nadsázka, ale trapnos, klišovitost a demence. A nejvíc mě rozbila skoro finální scéna, kdy bloncka jede s kamiónem za noci, potom střih na svítající oblohu a pak bitka s Rustym, vše v časovém rozsahu asi jedné minuty. No hnus, bída, ztráta času. Oproti výborné jedničce propad skoro na dno odpadu. ()

Hadža

Po celkem zdarile jednicce prichazi trochu nastavovana,ale stale pozivatelna kase!Opravdu ,rozcilit Ruastyho Naila se nevyplaci a to brzo pochopi i mladez cestujici za vzrusenim do Vegas!Te se jim nakonec dostane vrchovate,zvlast Rustyho hra v kostky je vazne napinava,skoda jen, ze nebylo tech hodu vic!Trosku me zklamalo herecke obsazeni,protoze mi herci,predevsim hlavni hrdinka, prisli dosti nesympaticti! ()

Dubro

O napätie a dejové zvratky chudobnejší príbuzný Jazdy do pekiel ( Joy Ride/Road kill ). Po polhodine už zatláčalo oči a to som sedel len tak, na pol zadku. No turek a skutočnosť, že peniažkov na film mali dosť a nikto ich nespreneveril, mi pomohli do finále. Dve a pol červených. ()

StrYke

O něco lepší než první díl. Z psychicky narušeného ubožáka z jedničky se stal vražedný maniak, který si všímá i těch nejmenších detailů a potom to svým obětem dává pěkně sežrat. ()

Havaj8

No, normálně bych na dvojku jentak nekoukal, ale když už sem zkouknul jedničku, tak proč nedokončit sérku. Jak už to tak bejvá, dvojka je většinou o něco horší než původní díl. Ale i tak se mi tu líbilo to, že to nekopírovalo jedničku. Jo, šlo o to samý, ale jinak provedený a i když bylo jasný o co každýmu pude, tak si čekal...Každopádně, narozdíl od novějších hororů přežily zajímavý osoba/y, to se moc nestává, aby to takle dopadlo. Ten úplnej konec, blbost. To se prostě přežít nedá a za mě osobně to je minimálně hvězda dolů... ()

Martin741

Johna Dahla na reziserskej stolicke vystriedal Louis Morneau a hned je to poznat : chyba Candy cane, povodne herecke osadenstvo /najma sympatacka Sobieski/ a Rusty Nail-a myslim tiez hrala ina osoba. Atmosfera tu aspon aka taka je, pribudlo vsak vrazd a hudba je podmaniva a dokresluje atmosferu. Ale rozhodne to nema na Joy Ride 1, ta je zatial najlepsia. Dvojke davam za vymenovane atributy a aj nedokonalosti 69 % ()

cariada

Pokračování je mnohem povedenější než první díl aspoň co se do propracování děje a drsnosti. Tentokrát jedou do Vegas dva páry či přesněji jednoho naberou cestou, porouchá se auto kdesi v poušti a tak jdou k baráku, který vypadá jako dlouho opuštěný a najdou tam jiný auto zachovalý a pojízdní, a tak si ho půjčí s tím, že ho hned vrátí jak si seženou jiný a pro jistotu nechají tel. číslo na vratech , aby majitel věděl kdo ho má. Jenže majitel je Rusty Nail a vidí je. Nejdřív v hospodě unese jednoho maníka a pak ostatní vydírá po jedné chce, aby si uřízla prst, protože ho před tím na něj ukazovala. Trojici nenapadne nic jiného než jet do krematoria či patologie a uříznout tam prst mrtvole (poněkud mě překvapilo jak věděli hned kam mají jet, když byli daleko od domova) Rusty hned ví , že prst není pravý jelikož je nejspíš viděl (jak mohl být na x místech nechápu). Pak donutí druhého kluka udělat ze sebe šlapku a jít mezi lůzu téměř na jistou smrt samozřejmě se pohádají s holkami jelikož on to udělat nechce ,ale jedna z dívek ho donutí. A tak má Rusty dalšího . Pak si počká na holky a zmasakruje je náklaďákem (aspoň si myslí, že je po obou) A začne hrát drsnou hru kostky s kluky, hodně drsné. Když pak zbylá dívka se s Rustym vypořádá je tu velká nelogičnost vše se odehrává v noci ona sedna do náklaďáku a jede od Rustyho baráku pryč, ale Rusty je kupodivu na střeše vzápětí prší (na tom by nic nebylo divného), ale další střih a je tu ráno a ona s chodí Rustyho i s autem ze srázu jenže? Vzápětí za ní přibelhá její přítel, který zůstal ve vleku u baráku a ten je taky v povzdálí vidět. Není mě jasné kde teda jezdila, že je neustále u baráku (že by dokola? Ale to by musela hodně dlouho jezdit i s Rustym, takhle rychle úsvit nemůže přijít) tohle mě přijde nedomyšlený. A mimochodem za světla není po dešti ani památka všude je azuro. Ten ironický konec byl jasný, přece musí zůstat možnost pokračování. ()

Rodriguez

Když jsem v roce 2011 viděl pokračování velmi slušného počinu Jízda do pekel, byl sem nadšený. Běsnící řidič tiráku opět v akci, to bude pecka! Bohužel přišlo velmi hořké zklamání a comeback se nedostavil. Škoda! 20% *** Po dostaveníčku trojky sem opět usedl k tv a dal sem si kompletní trilogii od znova (9.8.2014), abych nasál tu pravou atmosféru. Musím uznat, že něco málo kvalit sem tam přibral, ale je hodně znát, že film je pouze pro domácí videofily. A konec je opět nečekaným zvrat(k)em ve filmovém průmyslu (hrozné klišé)!!! 40% ()

Sabrewulf odpad!

"Hnali ho a zpívali si, to vám byla nálada... Nakonec mu naložili pěkných pár ran na záda". Ne, mě už to vážně nebaví. Co nebaví, mě už to nevýslovně uráží. Není to tak dávno, co jsem si u filmu Wolf creek v komentáři stěžoval na tupé dorážení záporáků a je to tu zas. Očividného úchyláka, který mi před očima zabije sestru, plácnu lopatou párkrát po zádech............ Ano! ()

-dRaGoN-

Ano, byla by škoda nevyužít jmenovku velmi slušného prvního dílu a tak jsme se po sedmi letech dočkali na DVD. Jak to dopadlo? Ačkoliv jde o šablonu, z které přímočarost lpí na první pohled a která ve výsledku ničím nepřekvapí (zároveň však ani neurazí) jde o sledovatelný samostatný film, který má obzvlášt v druhé půlce šmrnc a atmosféru. Ve výsledku jsem víceméně spokojen, a případný další díl? Proč ne...70% ()