Nečekaná setkání, usmíření po letech, nalezení dávné lásky, splnění tajných přání a snů. To vše před zraky diváků, kteří se stávají svědky opravdových emocí. Uvádí Ester Janečková (dříve Barbora Kodetová). (oficiální text distributora)

SOLOM.

Osobně mi tento pořad zas až tolik nevadí. Nějak emočně se mi to sice nikdy nevrylo pod kůži, ale některé ty příběhy byli i docela zajímavé. Každému se člověk nezavděčí, ale já tento pořad skutečně beru jako jednu z posledních možností, jak najít někoho, koho jsem už dlouho neviděl – ne sám osobně – do televize bych s tímhle nikdy nešel, ale pro některé lidi… ()

Ištván87 odpad!

Prvoplánový útok na city. Jeden dva, možná i pět dílů by vyvolávalo lehký úsměv na rtech, ale čeho je moc, toho je příliš. ()

duklak2

Heeeeeejjjjj, tak konečně to je i tu na CSFD. Nedávno mě napadlo, že se ozvu do diskuze postrádám zde. A on mě někdo předběhl :-). Lidi, prosím vás, proč to tak špatně hodnotíte? Nechápu to, ač já osobně jsem viděl jen asi pět dílů úplně celých, tak ve mě zanechaly velké dojmy. V poslední době, když sedím u PC, tak moje máma v jiném pokoji tento pořad sleduje a já skoro vždy musím přerušit "práci" a poslouchat dojemné příběhy. Obdivuji lidi, kteří se rozhodnou někoho hledat prostřednictvím TV. Já osobně bych se neodvážil a kdyby mě Ondra přinesl pozvánku do tohoto pořadu, tak bych asi odmítl, i když bych se dlouho rozmýšlel, protože zvědavost je na místě. Je to zábavný pořad určený nejširšímu rodinnému publiku, spojující talk show s atraktivními prvky žánru reality. Vyzdvihnout musím paní Ester Janečkovou, která je mi velmi sympatická a i když je ji "už" 36 let, tak vypadá o 10 let mladší. Rozhodl jsem se, že ji napíši biografii. Pošťák Ondra, na kterého je vždy spolehnutí a procestuje celé Československo:-). Nesmím také zapomenout na znělku, která vás přímo v "táhne" do křesla a budete se dívat na tento pořad. Copak je na tom něco špatného, že nějaký člověk někoho hledá prostřednictvím TV? Zde máte pro odlehčení velice povedenou silvestrovskou verzi s hercem Liškou http://www.youtube.com/watch?v=IuX2PSrpDzs. Nevím jestli je dobré vůbec tento pořad hodnotit nějakými hvězdičkami, ale jelikož chci do konce roku 2008 dosáhnout 1000 hodnocení, tak tento pořad mě v něm nesmí chybět. 5 je moc a 3 je málo, takže výsledek je za 4! ()

Drunk_Queen odpad!

Stává se, že se přátelé, rodina nebo kdokoliv jiný rozdělí z nějakých důvodů, a stává se, že se tihle lidé nevidí pár let. Ale myslím, že takovéhle situace se dají řešit i jinak, a nemusí se kvůli tomu chodit do televize. 5% ()

Kimon odpad!

Co se stalo, to se neodstane. Účast v tomto šíleném srdcebolném pořadu nenapraví způsobené křivdy a citové ztráty jedinců. Brečet nemá smysl. Smysl má postavit se k životu čelem a vyrovnávat se se svým životním příběhem se zvednutou hlavou a ne nářky, slzami a možná chvilkovým odpuštěním před kamerami TV. Nejsem necita, ale tohle je pořad jen pro zúčastněné citově nabourané a nevyvážené jedince a asi i pro senzacechtivé diváky, které zase jednou "potěší neštěstí těch druhých", jak už říkával kdysi dávno Jiří Grosmann. Človíčku z Pošty pro tebe, postav se na vlastní nohy a nebahni se pořád v minulosti. Co se stalo, to se neodstane. Hleď dopředu a žij nový život. Pak nebudeš potřebovat služby protivně chápavé a konejšivé Ester (a ironicky dodávám, ... "že se při tom někdy nerozbrečí"). A pokud chceš človíčku znovu navázat na staré zaprášené a rozbité rodinné, milostné či přátelské vztahy, nepoužívej k tomu veřejnoprávní televizi a zkus si pomoci jinou, rozumnější cestou. O tvých osobních problémech nemusí vědět celý národ. ()

Handle

Že bych u toho seděl každej díl to v žádným případě, ale občas klidně. Když tam někdo nepříjde poděkovat, ale někoho hledat, je to občas celkem zajímavý. Nějaké díly jsou prostě dobré, jiné slabší.. // Po pár letech bych řekl, že je to téměř nehodnotitelný pořad. Někdy trapná komedie, jindy srdceryvné drama, jindy docela lidský, dojemný příběh, každopádně šílený nápad. Nikdy bych nikoho tímhle způsobem hledat nechtěl. Určitě bych pozvání do "Pošty" nepřijal.. Co k tomu říct, no. Nejspíš záleží z jakého pohledu se na paní Esterku koukáte.. :) PS. Tak tohle je ovšem asi největší masakr, co se týče českých TV pořadů. Prosil bych Oscara za herečku v hlavní roli pro babču a jejímu synáčkovi za vedlejší! :) http://www.youtube.com/watch?v=3VRL1SHggYw ()

Jansen

Proč já to tady sakra hodnotím? Pořad, kam chodí lidé, kteří si po letech z čista jasna dostanou chuť vylít svá srdíčka, popovídat si se svou bývalou láskou nebo jenom pozdravit ztracené sourozence (a u toho se ještě zviditelnit, něco si vydělat a v neposlední řadě potkat Esterku) se sem myslím moc nehodí. Aby se nám tu z toho nestala csTVd. Uděluji jednu hvězdu, ať těm nešťastným duším svítí na cestu. ()

Caszidy

Zrůdnost nejvyššího kalibru, které však jednu hvězdu musím přiznat za geniálně sebeparodující silvestrovský speciál s Čtvrtníčkem, Srstkou a Liškou. ()

argenson

Neúmyslně vtipné momenty si s oblibou opakovaně pouštím na Youtube. A chápu Ester Janečkovou, že v mezičase počtvrté otěhotněla. Páč od tohodle si člověk nutně musí dát pauzu. ()