Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

Wikishka

Jeden z mála filmů, u kterého jsem se smála tak strašně moc, že jsem brečela. Ty jejich hlášky! Když pak nasadili vyskakujícího Japončíka z kufru auta a podlažík (ano,dívala jsem se s dabingem)..to byl konec. Doopravdy asi u žádného filmu jsem nedostala takový záchvat smíchu jako u Pařby ve Vegas. Už jen proto si zaslouží 5*. ()

ThERoMAiO

Tento film bol pre mňa príjemné prekvapenie. Skvele som sa bavil. Musím sa priznať, občas sa niečo podobné stane aj mne. :D ()

balcazar

Takto nejak si predstavujem komédiu! Skvelé fóry, skvelé postavy(asi všetky), skvelá hudba, záverečné fotky sú už len čerešničkou na chutnej torte zvanej Hangover, ktorú si viem vychutnať zas a zas. Milujem Zacha Galifianakisa!!! :-) ()

Skautka

Já jsem se tak moc těšila na tenhle film už jenom proto jaké skvělé hodnocení zde má a jak moc mi ho doporučovali přátelé. Ovšem výsledek byl: nuda, nuda, nuda. Nezajímavý herci to zaprvé, nápad taky nic moc, a to jak to dopadne jsme snad už na začátku věděli všichni. Alespoň, že na Bradleyho Coopera se dalo koukat jelikož je z nich asi tak nejznámější. Já pořád čekala kdy mě ten film dostane do varu a kdy dostanu pořádnej záchvat smíchu. A ono nic. 2* pro Bradleyho a super výkon v Blackjacku. ()

Armin82

Herci v hlavních rolích byla dobrá volba,rozdílnější povahy bychom asi hledali těžko...Velmi originální nápad,správně ujeté a velice zábavné --->80% ()

s1r1us

Kdokoliv zažil nějakou pařbu, tak těmhle borcům prostě musí fandit. Trochu mi tam vadil Zach Galifianakis s jeho fekálním, primitivním humorem, ale jinak bomba. Feministky nekoukat :) ()

Chip89

Raní okno po propařené noci? Bohužel stalo se to i mně, ale já mám alespoň minimální útržky nebo milé kamarády, kteří mě informují, co se dělo. Tohle je vážně masakr, ale na druhou stranu tolik vtipných situacích, co scénáristé vymysleli, jsou vážně bomba. Chce se vám prostě jen ležet a nepřemýšlet? Pusťte si tenhle film..... ()

Durgas

Asi je to tým, že som očakával ozaj málo, no tento film ma veľmi príjemne prekvapil. Je to samozrejme prvoplánová situačná komédia, humor z nej však až na pár zanedbateľných výnimiek srší celkom prirodzene, takže som sa celý čas dobre bavil. Pri záverečných titulkoch sprevádzaných fotkami zo zabudnutej noci som mal chuť obvolať pár známych a vyraziť do mesta za dobrodružstvom. Auto by sme ukradli mestskáčom a tigra by som si požičal zo Zoo, v ktorej som nejaký ten piatok pracoval. ()

lakart

Velmi originální, dobře zahrané i zrežírované. Vtípky nepostrádají inteligenci a přichází v pravý čas. Dobře jsem se bavil. 80% ()

AloisNeuman

Za poslední roky nejlepší komedie, která se dá vidět pořád a pořád a pořád a pořád dokola. Skvělý nápad. Kdo by to neznal se ráno probudit a nic si nepamatovat po kalbě. Výborná pointa filmu a LUXUSNÍ MUZIKA!!! ()

mira.l

Začátek mi připadal docela nuda, zajímavý to začalo být zhruba od chvíle, kdy se pánové mínus jeden probudili v hotelovém pokoji, ve kterém to vypadalo jak po náletu spojeneckých vojsk na Berlín, v koupelně nasranej tygr a ve skříňce nemluvně:). Nicméně si myslím, že jednou to stačilo. ()

netWoor

Tak toto už pro mě není (myslím ty pubertální vtípky). Nápad jít po stopách své včerejší opice mi sice přišel zajímavej, nicméně to, co se na plátně děje, nikoli. Škoda, protože díky hodnocení jsem se hodně těšil ... ()

Likan7

O TOMHLE celý svět tak básní? Nejlepší komedie ever? Nejlepší film roku? Nejlepší komedie roku? Je tu několik dobrých scén, u kterých jsem se MÁLEM zasmál, ale ani zdaleka v tom nevidím tu bombu. Většinou to je nevtipný, trochu sprostý a prostě průměrný film, který je šíleně nadhodnocený. Je to klasická road trip komedie, jen není tak vtipná, jak by chtěla být. Zklamání. ()

rublik05

Tohle Hollywoodu chybělo, totální šílená komedie o rozlučce se svobodou, která se zvrhne ve velkou jízdu plnou vtipných a trapných momentů. Největším tahounem samozřejmě Alan, který má nezapomenutelné hlášky a role mu neuvěřitelně sedla. Opravdu parádní odlehčená komedie. 10/10. ()

Inozuka

Ten nápad s pařbou, po které mají všichni vokno a nikdo neví co se dělo, přičemž v bytě se prohání tygr, v koutě se válí cizí dítě a jeden týpek z crew zmizel, je mnohem lepší než samotný film. Možná je to tím, že si každý do své představivosti vyprojektuje zážitky z vlastních kaleb a pak ho zklame, že film jde trochu jinou cestou. Každopádně se na Pařbu ve Vegas dívat dá, dá se u ní i pobavit a od srdce zasmát, ale že by to byla taková šleha, jak se o ní říká, to fakt není ... malinko z ní bolí hlava a občas to kopne, že musíte odběhnout na hajzl. ()

BigBang

Mám soustavný problém, že mí (před)pubertální synové by byli ochotni podívat se občas se mnou společně na nějaký film. A bývá to zábava, ALE je pekelný problém najít film, co snesu já i moje děti. Bohužel oni žijí kulturně v jiném vesmíru a při mých oblíbených filmech jenom trpí a při jejich tipech zas trpím já. Hangover byl nápad dětí, nevěděl jsem, že ten film existuje. Byl to úspěch, chechtali jsme se společně skrz celý film. Dobrá je i volba písníček do filmu. Z nějakého důvodu film není ještě ani příliš pokrokový a je celkem apolitický; můžu spekulovat, jak se to stalo: nejspíš r. 2009 byl poslední, kdy nebyl kulturní marxismus v Hollywoodu ještě bezdpomínečně povinný. Snad hrála roli i německá složka produkce, s níž bych spojoval tlak na jednoduchost a srozumitelnost. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)