Plánovali si nezapomenutelné loučení se svobodou v Las Vegas. Teď si ale opravdu potřebují vzpomenout, co přesně se stalo! Čí je to dítě v šatně jejich apartmá v Caesars Palace? Jak se dostal do koupelny ten tygr? Proč jednomu z nich chybí zub? Ale hlavně – kde je ženich? Cokoliv tihle mládenci prováděli během večírku, bledne ve srovnání s tím, co musejí v téhle báječné komedii udělat za střízliva, když si z nejasných náznaků začnou skládat dohromady vzpomínky na všechna špatná rozhodnutí minulé noci. Režisér Todd Phillips (Mládí v trapu) a jeho hvězdné herecké obsazení si báječně užívají ve všech těch nepředvídatelných situacích, které do sebe jakýmsi podivným způsobem zapadají. Přidejte se k Pařbě ve Vegas. (Magic Box)

jessic

Ulítlá, mírně nekorektní komedie o loučení se svobodou, která se hrdinům trochu vymkla. Tři kamarádi se probouzí ve zdemolovaném hotelovém pokoji s miminem, slepicí a tygrem, zato bez ženicha. A začíná cesta, při které dochází k rekonstrukci večera. Není to třeskutě vtipné, ale nekorektnost se nedostala pod hranu vkusu, takže příjemná oddychovka. Nic víc. ()

Nominant

Bláznivá komédia, ktorá nám približuje rozlúčku so slobodou, ktorá akosi nevyšla podľa plánov. Zobudiť sa s "kocovinou", absolútne si na nič z predchádzajúcej noci pamätať v hotelovej izbe bez kamoša a s tigrom v kúpeľni = také americké. Takže sa začína humorná cesta za kamošom. Vtipný road trip, herecká trojica, príbeh = 4*. ()

kelet

Po dlhej dobe nevydarených bláznivých komédií a iných typov zábavy konečne dobrá a vydarená komédia s originálnym námetom a prevedením. Postava bláznivého brata nevesty je geniálna a každá jeho hláška či nejaký čin stojí za to. Videl som už niekoľko krát, a vždy ma to pobavilo. Postavy aj herci sú dobre vybraté a každá má svoj vlastný charakter, ktorý dotvára toto skvelé zábavné dielo. Už teraz sa teším na rozlúčku zo slobodou :D .... Teším sa na ďalšie dve časti, ktoré som ešte nemal čas zhliadnuť. Hodnotenie: 100% ()

Terez_Vv

Film je sympatický v tom, že každý zná takové to strašně nepříjemné ráno po tahu, který si absolutně nepamatujete, je vám mdlo při pomyšlení na poslední drink co si pamatujete, bolí vás hlava a celkově se vám chce umřít, když si uvědomíte, že celý den strávíte v posteli s kamarádem kyblíčkem u hlavy. Posmála jsem se a některé situace mi přišly dokonalé. Role jsou skvěle zahrány, ovšem role Stua - perfektní. U mě je tedy 5* zcela zasloužených. :) ()

Desmi

Jeden z nejpovedenějších road tripů, které byly v poslední době natočeny. Zach je neuvěřitelnej magor a v tomhle snímku to opět prokazuje.. =D. Tygr v koupelně, matrace zapíchlá na soše, dítě v šatníku.. Říkal jsem si, že to nemůže být víc.. Ale pak pikolík přivezl policejní auto.. =D Co mě překvapilo bylo, že tahle komedie nebyla nikterak obscénní, ani žádné trapné situace, které diváka donutí zardít se.. Ne, nic takového.. Bezva komedie..! =)) ()

Leník

Tak párkrát jsem se zasmála, ale zas taková pecka to rozhodně nebyla. Abych to docenila, asi bych musela být chlap a mít trochu upito a ještě se na to dívat s hordou podobně naladěných kamarádů (což nemyslím nijak hanlivě). A asi to vidět v angličtině, protože si opět musím postěžovat na šmírácký dabing. ()

Kada80

Jenom z . . . . .y feministky můžou napsat,že tyhle řeči mužů na adresu manželství jsou ubohy. Tak na to nečumte a zavčas zažádejte o rozvod,protože váš chlap je chudák a musí trpět jako prase. 80% ()

Tsuki003

Greatest hangover ever! Vzpomínám si na tu báječnou atmosféru v kině v roce 2009. Léto, venku vedro jak na Sahaře a my, banda puberťáků užívajících si lázně v KV, sedíme v klimatizovaném kině a řežeme se smíchy. Tenkrát mi to připadalo jako komedie roku, něco neuvěřitelného. Nevýhoda tohohle filmu je snad jen to, že je to jeden dlouhý fór. Nebo je to výhoda? Jasně, humor je někdy primitivní, typický příklad "jedem do Vegas a uděláme to tak, že na to nikdy nezapomenem", ale pokud nejste suchaři, tohle vás musí dostat. Všichni tři herci v titulních rolích byli výborní. Viděla jsem to znovu s ročním odstupem a trochou zklamání, protože jsem měla v hlavě zafixovaný zážitek z kina a doma osamotě před obrazovkou to není ono. Letos na potřetí, to zase vyšlo. Jestli se chystáte zhlídnout tenhle kousek, mám pro vás doporučení: Nejlíp v létě, s bandou kámošů co se rádi baví, aspoň trochu dobrou náladou a s něčím na posilnění. Když se budete chtít bavit, pořádně od plic se zasmát a řezat se smíchy i nad stupidními vtipy, nemohu vám doporučit nic lepšího ;) A doporučuju originální znění s titulky! ()

lacerta

Měla jsem větší očekávání, dost mě to nebavilo. Nevadí mi komedie tohohle typu, ale tohle mi nesedlo a ani jsem se moc nezasmála. ()

Kozlowski8

Douga čeká svatba. Rozloučit se se svobodou odjíždí spolu se svými třemi kamarády do Las Vegas, kde to hodlají pořádně roztočit. Tento výlet se však poněkud zvrtne... Vcelku klasický příběh, vtipné dialogy, dobře vybrané tipy herců, prostě dvěma slovy řečeno - zábavná podívaná. 75ˇ. ()

GrEEnPajula odpad!

Po neustálém doporučování tohoto filmu od mých přátel jakožto nejlepší komedie, co kdy viděli a filmu roku, jsem si ho rozhodla tedy konečně také pustit. Teď si na něj však vzpomenu už pouze tehdy, když jdu vynést odpad! ()

Merenre

Pominu-li opravdu krásnou písničku o tygrovi, tak to stojí pěkně za hovno. A ještě se muset čumět na ten nechutný cooperův ksicht , to už je fakt za trest. ()

blekekeke

Bylo čemu se smát? Bylo? Nebylo. Prostě nic. Rádoby vtipné hlášky. Trapnej mrňavej mafián. Štětka s duší romantičky. Pařba bez pařby. Nic nic nic ... škoda, docela jsem se na to těšil :o( ()

LencaN

Upřímně mě to moc neoslovilo. Většinu času mě to nebavilo. Objevilo se pár dobrých vtípků - návštěva Mika Tysona, ten malý číňan byl srandovní a nezapomenu na záběr, kdy na eskalátoru stojí lev salónů Bradley Cooper a před ním to individuum, které připomínalo spíš člena Svědků Jehovových :) uznávám, že je to film spíš pro chlapy. A jestli někdo tenhle film označil za "fakt sprostý" a podobně, tak se asi mrkněte na Vlka z Wall Street, kde si nejspíš budete zakrývat oči i uši ;) ()

kolodej1

není to sice samozřejmě žádná intelektuálština, nenáročný film s nádechem crazy komedie. Nicméně zato je zde spousta prostoru pro zasmání. A o to jde, o možnost se dobře pobavit a odreagovat, a to tenhle film splňuje. Nemám tedy důvod hodnotit méně než 4 hvězdami ()

PatrikP4

Řekl bych že asi revoluční roadmovie komedie. 100% nejlepší roadmovie komedie všechn dob. Postava ALANA je ze všech nejlepší . A když neprovede nebo neřekne něco Alan dokáží to ostatní a to se mi moc líbí. A na konci fotky jako poslední kapka, proto si to zaslouží plné bodové ohodnocení. ()

Cazzysvjet

"Do řiti! Já pořád zapomínám na toho tygra!" . :D . Kdo si u tohohle filmu ještě při desátém opakování nepochcává trenky smíchy neni člověk. Je homo sušilis debilis a očividně nikdy nezapařil, nepřines si domu suvenýr , ubrus, židli, vlaječku algidy, servírku.... neprobudil se někde se slovy: "kde to ku**a sem!?" Zkrátka pokud obracíš takovou pecku v anti-feministickej boj , tak je načase dát si na hlavu papírovej pytlík , rycnout se třikrát o hranu stolu a zahrabat se six feet underground, protože tam patříš a doufám , že takový jak by řek klasik "erudovaný" hovado nikde nepotkám! ()

PeteBuck

Na začiatku jemný rozbeh, potom týpci prídu do Las Vegas, zotmie sa, prestrih, zrazu ráno. Hneď potom mi klesla sánka a zostala na podlahe až do konca filmu. A keď som zbadal tie fotky, tak som skoro odpadol. Už som sa viackrát ožral a vyviedol pár kravín, niektoré boli horšie ako v tomto filme. Ale človek vidí niečo takéto ako komédiu, tak klobúk dole. ()

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

Legendary zvažuje právní kroky proti Warnerům

07.12.2020

Zlatého lva si odnáší Joker

Zlatého lva si odnáší Joker

07.09.2019

76. ročník prestižního filmového festivalu v Benátkách je u konce, a tak je na čase podívat se na jeho vítěze. A začneme rovnou u hlavní ceny Zlatého lva, kterého si nakonec odnáší chválené komiksové… (více)

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

Muzikál Zrodila se hvězda čeká další remake

17.08.2016

V Hollywoodu pořád stoupají i padají hvězdy. Možná proto se příběh Normana a Esther, dvou milenců na opačných stranách barikády, dočkal tolika zpracování. V roce 1937 si tyhle dva zahráli Fredric… (více)