Chcete být milionářem?

(pořad)
Soutěžní
Česko, 2000, 45 min

Chcete být milionářem? Úspěšná soutěž, kde můžete své znalosti proměnit za skutečně velké peníze. K dispozici máte tři nápovědy (pomoc publika v sále, 50 na 50 a přítel na telefonu), pokud nevíte jednu ze čtyř nabízených odpovědí na danou otázku. V celé škále otázek jsou tři záchytné body, což znamená, že ona částka soutěžicímu zůstane. Věřte, že Vladimír Čech (Martin Preiss) nejednoho člověka na "horkém křesle" zviklal. (cheyene)

Pepinec

Jedna z posledních soutěží, na které se dalo úspěšně koukat, než přišla záplava sraček. Jasně, taky mám za toho pravého Milionáře Čechína, ale zábavu dělá i ten bambula naproti, takže záleží na dílu. A jestli bych chtěl být milionářem? Tak určitě... ()

salahadin

Což o to, milionářem bych býti chtěl...a rád...ale zatím žiju v chatrči a čekám, až mi někdo těch 10 milionů donese...a jelikož věřím, že se to stane a já jednou budu milionářem, zatím jsem čekající milionář z chatrče...ZN: Spěchá! ()

Aky

Jeden z mála pořadů tohoto typu, který mne opravdu zaujal. Pravda, hlavně díky osobě Vladimíra Čecha, pro něj to byla přesně ta poloha, která z něj dělala osobnost. ()

GilEstel

Hodnotím období Vladimíra Čecha. Ten tomu dával obrovský náboj. Jeho hlasová intonace byla naprosto parádní. V jeho podání byl i přiblblý výčet čísel nebo základních informací sledovatelný. No a jestli mám tuhle soutěž spojeno krom Čecha s něčím dalším, tak to je překvapivě nikoli MILIONÁŘ Z CHATRČE, ale úžasná píseň Nohavicova, kterou zde musím citovat: _________________U nas v domě řikaji mi Franta Šiška bo už od pohledu chytry sem jak liška a když kery něco nevi nebo když je na co levy tak de za mnu a ja všecko najdu v knižkach ha há ha-ha-ha há tak de za mnu a ja všecko najdu v knižkach Raz mi řikal jeden znamy dole v baře že s tú hlavu moh bych do Milionaře čemu ne řikam si brachu šak ma Železny dost prachu no a Čechovi se podivaš do tvaře ha há ha-ha-ha há no a Čechovi se podivaš do tvaře Dostal jsem se mezi partu uchazeču nikdo nema šajnu jak tam nervy teču všecko viděl jsem to hněde tak jsem zmačknul A B C D no a už mě kurňa ke stolečku vleču ha há ha-ha-ha há no a už mě kurňa ke stolečku vleču Čech to začal takym malym interviju co pry robim jestli kuřim a co piju tak jsem řeknul co jsem řeknul on se evidentně leknul a už začly blikat světla ve studiu ha há ha-ha-ha há a už začly blikat světla ve studiu Prvni otazka pry co je ukulele tož to se přiznam měl jsem bobky u prdele tak jsem radši hlavu sklonil abych to všecko neskonil řikam chtěl bych se obratit na přitele ha há ha-ha-ha há řikam chtěl bych se obratit na přitele Lojza byl po hlasu silně nevyspaly asi zase celu šichtu prochlastali bylo slyšet jak tam dycha ale třicet vteřin ticha to je tak když se vam kamarad navali ha há ha-ha-ha há to je tak když se vam kamarad navali Moju staru zatim doma braly mory lidi ohryzavali televizory tady nešlo nad čim plesat tož padesat na padesat ať vim esi su to ty bulharske hory ha há ha-ha-ha há ať vim esi su to ty bulharske hory A už jasně na tym komputeře sviti buď to je to za A vzacne lučni kviti nebo za B nastroj strunny tu de kurňa o koruny a ja stejně jak na začatku sem v řiti ha há ha-ha-ha há a ja stejně jak na začatku sem v řiti Čech tam zatim maval tymi svymi čisly tak si řikam Franta napij se a mysli jake tudy saky paky obratiš se na divaky šak tu zatim za ty prachy enem kysli ha há ha-ha-ha há šak tu zatim za ty prachy enem kysli Sám jsem byl zvědavy co publikum zvoli bo aj v obecenstvu možu sedět voli devadesat procent za B ale to mi přišlo slabe bo co neni stopro to mě dycky smoli ha há ha-ha-ha há bo co neni stopro to mě dycky smoli Ještě že sem chlap co z boja neutika řikam pane Čechu pudem do rizika měl jsem v gaťach nadělano ale Čech zakřičel ano mate pravdu je to nastroj hudebnika ha há ha-ha-ha há měl jsem pravdu byl to nastroj hudebnika Lidi tleskali bo uspěch to byl plny radosti zrobili dvě mexicke vlny a ja co mam srdce skromne jako všeci z Dolni Lomne sem byl spokojeny bo sem ukol splnil ha há ha-ha-ha há sem byl spokojeny bo sem ukol splnil Pane Čechu nerad přetahnul bych strunu končim hru a beru tisicikorunu Čech se jenom chytnul stolu oboči mu spadlo dolu no a už se modry ku podlaze sunul ha há ha-ha-ha há no a už se modry ku podlaze sunul Prvni třidu do Ostravy Intercity v jidelňaku celú cestu valim kyty a ta stovka co mi zbude to je přispěvek na chude bo Ostrava je region razovity a ta stovka co mi zbude to je přispěvek na chude bo Ostrava je region razovity ha () (méně) (více)

Allien.9

S Vladimírem Čechem to bylo za 5* (jedna z nejlepších soutěží, které se u nás kdy vysílaly, ne-li úplně nejlepší), se změnou moderátora ale přišel ukázkový sešup. Ano, i (na první pohled nepodstatné) charisma moderátora může být rozhodující. ()

kingik

Táááááááááááák.....místo odpovědi na soutěžní otázku, jsme se dostali k hodnocení a to je 40%, ale kdyby tato soutěž ještě existovala, bylo by to za 60%. Bez proslulého Vladimíra Čecha, to poté nabralo klesající směr. ()

gilmore_girl

Moje oblibena soutez. Samozrejme jen dily s Vladimirem Cechem, ackoli Martin Preiss se dal nakonec taky prezit. Zadne zbytecne pozlatko, jen otazecky, u kterych clovek zjisit, ze nic nevi... a leccos se priuci, tak to ma byt :). ()

MikeCool

TV-pořad (Soutěž). Sice né česká, ale je to KLASIKA a nejlepší Milionář byl s Vladimírem Čechem! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 65% (3*) | ()

Zodd

Čechův humor a empatie nasadily laťku vysoko, u těch dalších je při čekání na správnou odpověď zvláštní ticho, což se s Vláďou nikdy nestalo. Ale vlastně technicky vzato výborná soutěž s dnes již dobře známými pravidly. Na svém starém mobilu jsem měl i hru. ()

WANDRWALL

Pořad měl své grády, i dobré moderátory. Tedy jak V.Čecha tak i M. Preisse, a i on mě byl postupně sympatický, třebaže nevím proč V.Čech byl vyměněný. Možná, že klesla sledovanost. ()

Arsenal83

Svojho času sa na to každý tešil, sledovanosť vysoká, ľudia doma v napätí. Doba sa však mení a namiesto milionára sa dnes vedomosti chytajú v programoch typu Farma. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů