Po druhé sérii musím zvednout na 4* a třetí vypadá že si kvalitu udrží. Tento webseríál pochopí asi jenom menší geekové. Po shlédnutí všech sérií počet hvězdiček neměním, kvalita byla po celou dobu.(27.7.2010)

BBT level 2.A ak som to hovoril už pri Horribleovi,tu to platí dvojnásobne: Felicia Day je proste snooch!Po prvej sérii 80% a to som v živote nehral Warcraft(25.11.2012)

Webová blbůstka, která největší sympatie sbírá svým miniformátem a propracovanými vypointovanými scénáři. Sbírka exotů působících v gildě Rytíři dobra - v čele s Feliciou Day má rovněž své kouzlo. A to i pro lidi, kteří RPG nevyhledávají.(26.6.2012)

The Guild je websérie volně přístupná na YouTube, kterou se už díky své délce a Felicii Day vyplatí omrknout. Nemusíte být přímo "gamer", abyste se u Gildu pobavili; já si třeba nejvíce vychutnala jinou, leč trochu ohranou, geekovskou hlášku: "Help me Codex1, you're my only hope!" A nejnovější propagační video Do You Wanna Date My Avatar? je vskutku "mňamózní". Yay, Felicia Day!(23.8.2009)

Sympatický web seriál, který táhne jak skvěle zvolené prostředí, tak perfektně vymyšlené charaktery. A když tohle přestane bavit, tak je tu ještě Felicia Day a ta se neomrzí nikdy. Byla by ovšem chyba zredukovat osazenstvo Gildy jen na tu sympatickou zrzku v hlavní roli. Každý člen je svým jedinečným způsobem tak trochu šílený, a jejich interakce plodí krásně absurdní situace, a kvanta hlášek. Můj nejoblíbenější je asi Vork. Upřímně doufám, že nedopadnu tak, jako on.(24.11.2012)

• Felicia Day

• - Neboť se jedná o webovou tvorbu, všechny díly jsou zdarma ke shlédnutí na YouTube kanálu watchtheguild. (P. J. D.)