• Hobitek4U
  ****

  Po druhé sérii musím zvednout na 4* a třetí vypadá že si kvalitu udrží. Tento webseríál pochopí asi jenom menší geekové. Po shlédnutí všech sérií počet hvězdiček neměním, kvalita byla po celou dobu.(27.7.2010)

 • dr.horrible
  ****

  BBT level 2.A ak som to hovoril už pri Horribleovi,tu to platí dvojnásobne: Felicia Day je proste snooch!Po prvej sérii 80% a to som v živote nehral Warcraft(25.11.2012)

 • Ilicka
  ****

  Webová blbůstka, která největší sympatie sbírá svým miniformátem a propracovanými vypointovanými scénáři. Sbírka exotů působících v gildě Rytíři dobra - v čele s Feliciou Day má rovněž své kouzlo. A to i pro lidi, kteří RPG nevyhledávají.(26.6.2012)

 • Wendy
  ***

  The Guild je websérie volně přístupná na YouTube, kterou se už díky své délce a Felicii Day vyplatí omrknout. Nemusíte být přímo "gamer", abyste se u Gildu pobavili; já si třeba nejvíce vychutnala jinou, leč trochu ohranou, geekovskou hlášku: "Help me Codex1, you're my only hope!" A nejnovější propagační video Do You Wanna Date My Avatar? je vskutku "mňamózní". Yay, Felicia Day!(23.8.2009)

 • noriaki
  ****

  Sympatický web seriál, který táhne jak skvěle zvolené prostředí, tak perfektně vymyšlené charaktery. A když tohle přestane bavit, tak je tu ještě Felicia Day a ta se neomrzí nikdy. Byla by ovšem chyba zredukovat osazenstvo Gildy jen na tu sympatickou zrzku v hlavní roli. Každý člen je svým jedinečným způsobem tak trochu šílený, a jejich interakce plodí krásně absurdní situace, a kvanta hlášek. Můj nejoblíbenější je asi Vork. Upřímně doufám, že nedopadnu tak, jako on.(24.11.2012)

 • Felicia Day

 • - Neboť se jedná o webovou tvorbu, všechny díly jsou zdarma ke shlédnutí na YouTube kanálu watchtheguild. (P. J. D.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace