V tomto pořadu nahlédneme do soukromí rodin. Princip této reality show spočívá v tom, že si dvě ženy z předem vybraných rodin vymění své místo. V první polovině pobytu se každá nová žena musí přizpůsobit nové rodině, tzn. žít podle jejich pravidel. Ale ve druhé polovině se zase musí rodina přizpůsobit pravidlám nové ženy. Pořad se zakončí tak, že se sejdou dvě rodiny někde např. v restauraci a povídají si, jak se jim žilo ve vyměněné rodině (duklak2)

DJ_bart

Bizarní a zároveň smutná sociologická sonda do života českejch rednecků – a zároveň neprůstřelnej důvod, proč by měly být potraty legální. ()

lamps odpad!

Ať už na to nahlížím z jakéhokoli hlediska, stejně mi Výměna manželek připadá jako vrcholně odpudivá a nelidská záležitost. Nevím, co se musí lidem přihodit, aby se do něčeho takového přihlásili. ()

Pepinec odpad!

Co považuji za opravdu velkou ubohost? Zaprodání rodiny pro padesát tisíc. Stejně tak, jako já nemám potřebu veřejně publikovat svůj soukromý život, nechci sledovat soukromí druhých. Z toho důvodu nevedu facebook, z toho důvodu nesleduji tento pořad. Degradace lidských hodnot je v dnešní společnosti více než zřejmá... ()

Big Bear

Další z reality šou pro šmíráky, co chtějí vědět jaký to maj doma inde a když je při tom navíc nějaká bitka, tím líp ! Lid chce vidět slzy a krev , to platí už od nepaměti. Tvůrci to vědí a tak málokdy dojde k výměně manželek ze stejných sociálních vrstev, stejného vzdělání atd... Kdo by taky na to koukal že? Drama zvyšuje sledovanost, sledovanost zajímá inzerenty a tak se roztáčí spirála kde nejlepší je poslat mamku z města co má jednoho rozmazleného synátora a co je doma protože taťka všechny uživí kamsi na salaš, kde rodinka má 5 potomků a usedlost o níž se dělí dále se psem, kočkami, drůbeží, bravem a skotem... To, že to mamina ze statku zvládne ve vypulírovaném bytě 3+1 levou zadní i s pečení, bublaninou a hromadou nudy je zřejmé stejně jako to, že mamka z města se už druhý den při dojení pobíhající kozy zhroutí... A máme tady ty slzičky a uplakené telefonáty domů co zvedají sledovanost. Ale divákovi je občas předvedena ta nejkruťárnější kruťárna a to ta, když na závěr jeden z partnerů uzná bytí bez toho druhého natolik osvěžujícím, že si to bez něj dokáže představit i dál a pak se už ale balí kufry natrvalo... Celý tenhle formát je jaksi zvrhlý, nemohu si pomoci. * ()

Hromino

Je to bejkárna jak sviň, ale když tam byla i naše věhlasná rodina ze sousední vsi se svými čtyřčaty, tu 1* dávám navrch :) ()

salahadin odpad!

Vysoce nekvalitní drahej šunt, kterým chtěli soudruzi z Novy zbořit hranice vkusu. Ztotožňuji se s komentářem uživatelky Evora, která to vystihla skvěle. Doplním, že nejsem fanda žádných šmírovacích komerčních hitů, které se na nás valí ponejvíc ze západu (všechny ty debilní reality show typu Vyvolení apod.). Pořad Výměna manželek snad vybíral lidi bez všech dostupných mozkových nanobuněk, protože jejich psychologický profil mnohdy hraničil s "jednoduchostí" (ne u všech samozřejmě). Přiznám se, viděl jsem jen několik dílů, ale všechny mě dokázaly regulérně vytočit...a to se mnou umí jen Paroubek a ten jeho pomíchanej ciferník se sexymozkem. ()

Adam Bernau odpad!

Tohle je asi to nejsmutnější, na co jsem kdy v televizi narazil, přičemž působí spíš forma než obsah, který by až tak zlý možná být nemusel. Silnější než smutek z účinkujících je tudíž smutek z diváků, kterým daný formát vyhovuje. Nelze však pominout, že více než u jiných pořadů zde tvoří účinkující s diváky kompaktní televizní národ. Jde z toho pocit naprosté paralýzy a nechutenství života. ()

dr.horrible odpad!

“Vy vôbec nefungujete ako rodina.” - “A vieš čo je tvoja najväčšia chyba? Že nemáš prácu.” - “Ja sa ich snažím vychovať, aby boli vychovaní.” - “Ale to pivo si dám, to jo.” ()

Sonnery

Pořad, který ničí účinkujícím životy. A čím víc, tím víc jsme my, diváci, rádi. Ryzí čecháčkov #love ()

Rembrant odpad!

Ze začátku možná trochu zajímavá reality-show, ale na telenovelu, kterou z toho udělali se vážně nedá koukat. To se Nova zase jednou předvedla. ()

Frajer42

Reality show stavějící svůj veškerý úspěch na problémech, sporech a hádkách. Někdy se podaří skloubit dvě rodiny tak, že k hádkám dochází více často, někdy se to povede hůře a někdy vůbec. Takové díly pak nikoho nebaví. Nabízím prostor k zamyšlení. Musím se ponížené přiznat, že jsem viděl mnoho dílů především v počátcích vysílání. Čas od času se však podívám i dnes. Tím čas od času myslím, že vidím přibližně každý sedmý díl, kdy nemám na páteční večer lepší plán. 2* ()

Kothy

Novácký pořad. Vezmou dvě rodiny a na týden jim vymění matky. Ale vždycky vyberou takové rodiny, které jsou hodně rozdílné. Aby to pro ně byl šok a aby vznikaly konflikty. To přece lidi chtějí vidět... ()

boshke

Dnes již kultovní televizní bizár. Většinou když se vyskytnu poblíž televizní obrazovky (věřte, že se to nestává moc často) a "toto" běží, neodolám a podívám se... 60% ()

Slartibarkfast

Skoro každému je asi jasné, že tahat na veřejnost špinavé prádlo můžou jen narcistní debilové bez soudnosti - což je označení pro ten zbytek, kterým to jasné není, a kteří se dokonce hlásí do tohoto skvělého sociálního experimentu. Kdyby to bylo alespoň zajímavě finančně ohodnoceno, neřekl bych ani popel. Nicméně pro 50 tisíc si udělat před celou republikou ostudu, a věřte, že jinak to ani nejde, jelikož jsou zde pečlivě vybírány jen ty nejbizarnější dvojice, opravdu nestojí za to. Tuto taškařici nesleduji pravidelně, ale měl jsem tu čest (?) zhlédnout pár primitivně uvažujících, vcelku normálních rodin, které se namíchaly a pak si to po týdnu pěkně tupě vyříkaly. Ono to přísloví "Neser si do vlastního hnízda" nebude jen tak planá výhrůžka. Na druhou stranu to něco vypovídá o naší společnosti, která je ochotna se neustále bavit na úkor cizího neštěstí a existují hyeny, které toho dokáží dokonale využít. 10% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů