• marty310

Hovadina prvej triedy. Oproti tomuto sú všetky akčné filmy Céčkovej kategórie so Segalom dokonalým spracovaním novej trilógie Hviezdnych vojen. Úsmev hlavnej hrdinky je natoľko otravný, že mám chuť si každý prst na rukách postupne odrezať žiletkou. Disney a jeho panoptikum novodobých hviezdičiek by sa malo spamätať a naďalej nevpúšťať do povedomia ľudstva takéto sračky, lebo potom to pôjde s "next generation" pekne z kopca. V Hannah Montana bol ešte aspoň ako-taký náznak vtipu, či nejakého ponaučenia. V tomto prípade je tu toho v počte percent na bode mrazu. Čo už. Nemôžeme očakávať, že niečo, čo sa vôbec "nesnaží" podobať bratom Jonasovcom bude sršať kvalitou.(1.5.2011)

• Martin_W

Čekal jsem od toho mnohem, mnohem více, ale nakonec se s toho stala jedna z největších blbostí co Jetix, tedy Disney Channel udělal. Dokonce se mi i JONAS líbí o něco více.. Demi Lovato mám rád, protože je i celkem sympatická a hezká, ale seriál je absurdní Slátanina. Kdo-ví s čím příjde DISNEY příště. Žeby s mluvícím orangutánem, který bude řídit Nahravací studio ? 22%(25.12.2009)

• haffen

Mňa na tejto najväčšej kravine na Disney channel upokojuje aspoň tá predstava, že ich z tých odporných kŕčovitých úsmevov bolia sánky a idú im odpadnúť huby. Neviem a netuším prečo sa všetky detiská v týchto serialoch chovajú tak strašne afektovane. Ešte si neodpustím kopnúť si do zhovadilosti "Gassie the dog - Sketch from Sonny With a Chance". WTF?!?! Koho už len TOTO mohlo napadnúť? Pes, ktorý na komunikáciu s okolím používa svoj ritný otvor? Aký zmysel má toto dielko o prdiacom psovi? Rozosmeje to niekoho? Asi len najmenšie deti a, s prepáčením, debilov.(12.11.2010)

• DJ Obelix

Snažil jsem najít alespoň něco za jednu hvězdu, ale nakonec to bohužel nevyšlo. Neuvěřitelně iritující Demi Lovato tomu nasadila korunu. Nejhorším hraným seriálem na Disney Channel sice s přehledem zůstávají JONAS, ale tohle mu zdatně sekunduje. Až je mi hanba, že jsem kdysi označil za nejhorší Disney seriál Zacka a Codyho. Asi se mně myšák Mickey snaží vehementně přesvědčit, že jsem se hluuuuuuboce mýlil... P.S.: KDY SE PŘEKLADATELÉ KONEČNĚ NAUČÍ PŘEKLÁDAT SLOVO RANDOM! V SOUVISLOSTI S DANOU SITUACÍ????!!!! Přeložit pořad "So Random!" jako náhody, je prostě na ránu a jako "kolegu" mě to neuvěřitelně vytáčí...(21.5.2010)

• Snake.Charmer

Tisíckrát zrecyklovaný vtipy a navíc v naprosto blbém a trapném podání. To vše v klasických Disney-chanell kulisách, v kterých se promenáduje afektovaná americká omladina. Asi už vím, proč je většina dnešní mládeže slušně řečeno jednoduchá, bez vkusu a jakýchkoliv smysluplných hodnot... (Dal jsem dva díly a vím, že další epizody můj názor a hodnocení rozhodně nemůžou změnit.)(24.7.2012)

• - V 1. sérii v 10. epizodě s názvem "Sonny a spratek" si můžeme všimnout, že když sedí Dakota (Genevieve Hannelius) se Sonnym (Demi Lovato) v jídelně se mění poloha sklenic s džusem a vodou. V jednom záběru je džus u Dakoty a v dalším u Sonny. (TheStitch630)