• marty310

Hovadina prvej triedy. Oproti tomuto sú všetky akčné filmy Céčkovej kategórie so Segalom dokonalým spracovaním novej trilógie Hviezdnych vojen. Úsmev hlavnej hrdinky je natoľko otravný, že mám chuť si každý prst na rukách postupne odrezať žiletkou. Disney a jeho panoptikum novodobých hviezdičiek by sa malo spamätať a naďalej nevpúšťať do povedomia ľudstva takéto sračky, lebo potom to pôjde s "next generation" pekne z kopca. V Hannah Montana bol ešte aspoň ako-taký náznak vtipu, či nejakého ponaučenia. V tomto prípade je tu toho v počte percent na bode mrazu. Čo už. Nemôžeme očakávať, že niečo, čo sa vôbec "nesnaží" podobať bratom Jonasovcom bude sršať kvalitou.(1.5.2011)

• viperblade

Co vám budu povídat, jsem takhle na návštěvě u 12letého bratrance a mají tam furt zapnutý Disney Channel. Když se konečně objevilo něco, co nebylo animovaný, tak jsem náhodou zvedl oči. A po 3 minutách se mi skoro chtělo křičet "Zlatý HSM!!!" Tohle je totiž zlo v nejkoncentrovanější podobě! Větší zhovadilost jsem v životě neviděl (a to mám za sebou celou trilogii HSM!) Tady o dobrý vtip zavadíte možná jednou za 20 minut a to jen pokud máte štěstí na díl, obávám se. Jinak tady máme nenápadně vsunutou výchovnou agitku (aneb Sonny chce podvádět, napíše si tahák, a když ji chytí, tak zjistí, že to umí, protože si to zapamatovala, když si ten tahák psala, takže podvádět se nevyplácí a příště se bude už učit). Navíc je tu největší počet falešných, křečovitých úsměvů na metr čtvereční. Pokud máte více, než 10, nebo pokud vaše IQ je vyšší, než pokojová teplota, tak se tomuto skvostu zdaleka vyhněte! Tohle mě dokonce donutilo udělat výjimku a hodnotím tento "seriál" už po jednom (necelém) díle. Takhle mě už hodně dlouho nic nezhnusilo. A pak že dnešní generace nemá být blbá, když musí sledovat tohle… :-((26.12.2009)

• DJ Obelix

Snažil jsem najít alespoň něco za jednu hvězdu, ale nakonec to bohužel nevyšlo. Neuvěřitelně iritující Demi Lovato tomu nasadila korunu. Nejhorším hraným seriálem na Disney Channel sice s přehledem zůstávají JONAS, ale tohle mu zdatně sekunduje. Až je mi hanba, že jsem kdysi označil za nejhorší Disney seriál Zacka a Codyho. Asi se mně myšák Mickey snaží vehementně přesvědčit, že jsem se hluuuuuuboce mýlil... P.S.: KDY SE PŘEKLADATELÉ KONEČNĚ NAUČÍ PŘEKLÁDAT SLOVO RANDOM! V SOUVISLOSTI S DANOU SITUACÍ????!!!! Přeložit pořad "So Random!" jako náhody, je prostě na ránu a jako "kolegu" mě to neuvěřitelně vytáčí...(21.5.2010)

Mne sa tento seriál ľúbi. Má svoje muchy, ale dá sa na to pozerať. Hlavní ťahúni sú Sonny a Chad. Keby sa neusmievala od ucha k uchu, bolo by to lepšie. Chad mi najskôr riadne liezol na nervy, ale teraz si bez neho neviem seriál vôbec predstaviť. Taktiež z úvodnej znelky ma fascinuje, ako Sonny kráča po ulici.(11.2.2012)

• Mara12

Seriál s největší koncentrací kýčovitých úsměvů na sekundu. Hlavní hrdinkou je poměrně sympatická Sonny, která se stane novou hvězdou komediální televizní show. K ději víc říct nedokážu, tak nějak pochybuji, že vůbec byl, krom toho díly vám začnou brzo hodně splývat v jednu nic neříkající čmouhu typicky “ amerických“ úsměvů. Jediné co zvedá úroveň tohoto veledíla jsou Mackenzie vodopády, což je jakási konkurenční show, která skvěle paraduje seriály ve stylu Gossip girl. Škoda jen, že tvoří pouhou jednu setinu celého seriálu.(12.3.2011)

• - V 1. sérii v 10. epizodě s názvem "Sonny a spratek" si můžeme všimnout, že když sedí Dakota (Genevieve Hannelius) se Sonnym (Demi Lovato) v jídelně se mění poloha sklenic s džusem a vodou. V jednom záběru je džus u Dakoty a v dalším u Sonny. (TheStitch630)