• viperblade
  odpad!

  Co vám budu povídat, jsem takhle na návštěvě u 12letého bratrance a mají tam furt zapnutý Disney Channel. Když se konečně objevilo něco, co nebylo animovaný, tak jsem náhodou zvedl oči. A po 3 minutách se mi skoro chtělo křičet "Zlatý HSM!!!" Tohle je totiž zlo v nejkoncentrovanější podobě! Větší zhovadilost jsem v životě neviděl (a to mám za sebou celou trilogii HSM!) Tady o dobrý vtip zavadíte možná jednou za 20 minut a to jen pokud máte štěstí na díl, obávám se. Jinak tady máme nenápadně vsunutou výchovnou agitku (aneb Sonny chce podvádět, napíše si tahák, a když ji chytí, tak zjistí, že to umí, protože si to zapamatovala, když si ten tahák psala, takže podvádět se nevyplácí a příště se bude už učit). Navíc je tu největší počet falešných, křečovitých úsměvů na metr čtvereční. Pokud máte více, než 10, nebo pokud vaše IQ je vyšší, než pokojová teplota, tak se tomuto skvostu zdaleka vyhněte! Tohle mě dokonce donutilo udělat výjimku a hodnotím tento "seriál" už po jednom (necelém) díle. Takhle mě už hodně dlouho nic nezhnusilo. A pak že dnešní generace nemá být blbá, když musí sledovat tohle… :-((26.12.2009)

 • Mara12
  *

  Seriál s největší koncentrací kýčovitých úsměvů na sekundu. Hlavní hrdinkou je poměrně sympatická Sonny, která se stane novou hvězdou komediální televizní show. K ději víc říct nedokážu, tak nějak pochybuji, že vůbec byl, krom toho díly vám začnou brzo hodně splývat v jednu nic neříkající čmouhu typicky “ amerických“ úsměvů. Jediné co zvedá úroveň tohoto veledíla jsou Mackenzie vodopády, což je jakási konkurenční show, která skvěle paraduje seriály ve stylu Gossip girl. Škoda jen, že tvoří pouhou jednu setinu celého seriálu.(12.3.2011)

 • rozalia1
  ****

  Mne sa tento seriál ľúbi. Má svoje muchy, ale dá sa na to pozerať. Hlavní ťahúni sú Sonny a Chad. Keby sa neusmievala od ucha k uchu, bolo by to lepšie. Chad mi najskôr riadne liezol na nervy, ale teraz si bez neho neviem seriál vôbec predstaviť. Taktiež z úvodnej znelky ma fascinuje, ako Sonny kráča po ulici.(11.2.2012)

 • Lea221
  *****

  Mě pořád dostávají ty komentáře typu "kravina", "blbina" a já nevím, co ještě krásného leckdo vymyslí. A co jste čekali? Je to seriál pro děti a teenagery. Budete se divit, ale skoro každý teenager dnešní doby se takhle chová a vyjadřuje. Já se v některých chvílích i našla. Prostě to má člověka pobavit. Já nevím, co si pořád myslíte. Nikdy to asi nebude mít na seriál Ztraceni, či Přátelé, či dnešní seriály, ale pobaví to. A tvůrci jistě nezamýšleli, aby to byl nejlepší seriál všech dob, ale aby pobavil. Sonny mi nejdříve přijde taková hrozně uječená. Ale hodně lidí by chtělo dostat stejnou šanci, jako ona. MInimálně třetina z těch, co to odsuzují, jí závidějí. A neříkejte, že to ani v nejmenším není pravda. Jinak ty vtipy mě dostávají a opravdu zbožňuji Chada Dylana Coopera. Jeho hlášky jsou nezapomenutelné. Takže s klidem dávám pět.(4.7.2013)

 • haffen
  odpad!

  Mňa na tejto najväčšej kravine na Disney channel upokojuje aspoň tá predstava, že ich z tých odporných kŕčovitých úsmevov bolia sánky a idú im odpadnúť huby. Neviem a netuším prečo sa všetky detiská v týchto serialoch chovajú tak strašne afektovane. Ešte si neodpustím kopnúť si do zhovadilosti "Gassie the dog - Sketch from Sonny With a Chance". WTF?!?! Koho už len TOTO mohlo napadnúť? Pes, ktorý na komunikáciu s okolím používa svoj ritný otvor? Aký zmysel má toto dielko o prdiacom psovi? Rozosmeje to niekoho? Asi len najmenšie deti a, s prepáčením, debilov.(12.11.2010)

 • - V 1. sérii v 10. epizodě s názvem "Sonny a spratek" si můžeme všimnout, že když sedí Dakota (Genevieve Hannelius) se Sonnym (Demi Lovato) v jídelně se mění poloha sklenic s džusem a vodou. V jednom záběru je džus u Dakoty a v dalším u Sonny. (TheStitch630)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace