Televizní pořad České Televize, kterým provází Petr Svoboda. V každém díle nám představí Petr Svoboda českou rodinu, které dá úkol, který jakmile provedou správně a bez chyb, vyhrávají vysněné ceny, které si sami určili. (rozbris)

triatlet

Úkoly jsou opravdu nápadité - od naučení se rozpoznat hlasy ptáků, nebo plemena koček, po nejrůznější žonglování. Záleží na tom, jaké domácí video natočí rodina, která soutěží, a jak ho ostravští filmaři sestříhají. Ale podstatné je, že kolega Eman H. se i na Hodinu pravdy připravil zodpovědně. ()

eraserhead666

Ano, soutěž má některé chybičky na kráse (občas docela vtíravý a za každou cenu "humorný" Svoboda s blbými kecy, někdy je fakt dost suchej, a to mám suchý humor i rád), ale je to jedna z mála soutěží na kterou se dívám skoro pravidelně a na kterou se těším. Navíc to je v poslední době jedna z mála soutěží, kde soutěžící nejdou proti sobě a kde není jejich účelem někomu se zalíbil, zaujmout ho svým "charismem", vlezdoprdelectvím, vzhledem atd., jako v jiných soutěžích (superstar, big brother atd., atd.) Prostě a jednoduše - dostanou úkol a buď ho udělají, nebo ne, o jejich výhře nebo prohře nerozhoduje nikdo jinej, než jen oni sami. Občas až zírám, co jsou lidé schopni se za týden naučit a zvládnout. Jako divák patřím k těm, co soutěžícím výhru přejí, v tomhle nemůžu být škodolibý z jednoho prostého důvodu - tady si tu cenu fakt musí dost často tvrdě vybojovat - mnohdy v potu, bolesti a modřinách. pokaždé odhaduji, zda bych daný úkol za ten týden zvládl, občas zjišťuji, že bych Svobodovi řekl asi rovnou, že na to seru, ať na nás za týden nečekaj (učit se např. nějakých 70 árií a duetů z oper, poznat je, zapamatovat si jejich název a ještě kdo je složil, o to bych se snad ani nesnažil). Je to taky asi jediná televizní soutěž, do které bych byl ochoten jít. ()

SOLOM.

Další z řady televizních pořadů, u kterého se dá strávit příjemný večer s rodinou. Není to sice žádná špica, ale nenudil jsem se u toho. Je ovšem pravda, že nevyrovnanost jednotlivých dílů (co se těžkosti zadaných úkolů týkalo), mě taky pěkně štvala. Ještě doteď si pamatuju, jak museli trhat ubrusem, aby na stole zůstali příbory, sklenice atd…Otec to pak doma taky zkusil a zničil skleněnou vázu, kterou matka dostala už ani nevím od koho… ()

duklak2

A tak už je tady i tento velký rodinný zábavný pořad. Ze začátku mě to docela i bavilo, ale postupem času jsem to přestal sledovat. Myslím si, že by to ČT měla zavčas ukončit. Je to už nuda. Svoboda přijde do baráku a ptá se, co chce vybraná rodinka vyhrát. Je zajímavé, že rodiče vždy chtějí automobil. Lidi, proboha, ušetřete vzduch od smogu:-). Už takhle se nedá dýchat. Máte přece nohy. A děti si přály PC. Kam ta doba spěje:-) Také mě vadily některé úkoly, které byly nesplnitelné a na druhou stranu zase jiné, které byly lehké. Jelikož úkoly byly vědomostní a dovednostní, tak já bych se přiklonil více na stranu těch dovednostních. Bylo dobré, že to vždy předvedl přivolaný odborník. Líbilo se mi i, jak vybraný člen rodiny natáčel trénink. Některé pasáže byly velmi vtipné. Po dobu plnění úkolu hrála napínavá melodie, která mě dokázala udržet v napětí. Ale jelikož jsme Češi, tak si myslím, že skoro každý divák, který sledoval plnění úkolu, si přál, aby se úkol nepodařilo splnit:-( K moderátorovi pořadu žádnou výtku nemám. Bylo od něj velmi sympatické, že rodinám fandil a prožíval s nimi radostné i smutné okamžiky. Hodnocení je tím pádem pro mě průměrné. Takže 55% a ani kapku navíc. ()

Handle

Dřív mě to bavilo a koukal jsem se na to, ale teď už je to pro mě celkem nudný pořad i když koukat se na to ještě pořád dá. ()

JohnCZ

Soutěž někdy průměrná, někdy dost napínavá. Podobně jako třeba Bludiště, AZ kvíz nebo Chcete být Milionářem jsem to ve své době sledoval a Hodina pravdy se mi líbila asi nejvíc. ()

corpsy

Blud. Osobne som sa na tom zabával minimálne. Nemám veľmi v láske, keď sa niekto ide do telky dobrovoľne zhovadiť. ()

ivishka

Zajímavé sledovat takové bizardní úkoly. Dokonce je to docela nebývalý námět na pořad, jelikož jsem nikde nic podobného neviděla a vždy mě to neskutečně baví i nyní po takové době. Ovšem moderování Petra Svobody rychle omrzí, ale co naděláme? ()

UncleG odpad!

Petr Svoboda je pohotový, vtipný a nápady sršící zhruba tak jako přejetá žába v pangejtu. Idol dnešních babiček uvádí křečovitou šou, jejíž hlavní náplní jsou jakési nevyrovnané úkoly pro ziskuchtivé rodiny z Čech, Moravy i Slezka... Zvláštní kapitolu na mým soukromým shit-o-metru pak tvoří takzvaná "domácí vida" - Děsivý toť přízrak veškeré lidské ubohosti. ()

CageDepp

Mě tahle soutež baví sice ji nesleduju pravidelně, ale baví mě koukat na lidi jak jsou šikovný a nešikovný. Některý kecy jsou trapný jak natáčej doma, jak trénujou, ale každý nemůže být vtipný. A některý úkoly se naučit za týden není prdel. ()

lekr

Laciná televizní šaškárna ve které Svoboda ubíjí svůj herecký um a obyčejní lidé se nehorázně ztrapňují. Aspoň ale pokus o originalitu, který překvapivě úplně neselhal. ()

cariada

Velice pěkný soutěžný pořad pro tři rodiny, který mají za úkol se týden naučit nákou šílenost , kterou musí natočit jak jim to šlo či nešlo a pak ve studiu předvéct. Mnohdy je to neskutečně těžké, ale ceny si můžou říct jaké chtějí, tak že všichni chtějí auto, počítač a pod. Vkusná zábava, která v dnešní době je jedna z mála dobrých pořadů. ()

PodPantlofak

Televizní show, na kterou se dalo i dívat. Nikdy jsem nepochopil, proč si každý člen rodiny nepřál auto, které by pak prodal. Zábava 3* Napětí 4* Ekonomika Odpad . ()