The Eleventh Hour

USA, 2008, 93 min

John Lyde

Adam Abram

John Lyde

Skvělý akční příběh, naplněný hodně dokonalými akčními scénami. Nechápu hodnocení, když si každý stěžuje, že je ve filmu málo akce a tady je hodně akce, super příběh a vše jak má být. Nemůžu si pomoct, ale je to jeden z nejlepších akčních filmů vůbec. Až na tu chybičku jednu, která se vloudila ( viz zajímavosti k filmu), tak bezkonkurenční pecka 100%(20.8.2012)

• MikaelSVK

Tak tento film je klasickým B-čkom... Film, v ktorom divák dopredu vie čo sa stane a ktorý mi tak trocha pripomínal (hoci naň určite nemá) film Odstreľovač s M. Walhbergom... Začiatok bol podarený, ale potom to už šlo len "z kopca" a začína čakanie na záverečné titulky... snáď pre tých úvodných pár minút dávam 2**(17.4.2011)

• Freddie99

Akcie bolo dosť, ale celkový dojem bol viac negatívny. Ono by nevadilo, že je to béčko ako vyšité, ale je natočené dosť amatérsky aj na svoju kategóriu.(16.6.2014)

• - Ve scéně, kdy Rachel (Jennifer Klekas) zabije falešného doktora, který již zmáčkl spoušť, jež měla způsobit výbuch její hlavy, by teoreticky po doktorově smrti a následném uvolnění svalů mělo dojít k explozi. (Langy10)