Vyrazit si na dovolenou na krásný ostrov v Tichomoří, to byl původní plán Jasona a Cynthie. Prožívají vážnou manželskou krizi a v letovisku Eden Resort poskytují prý skvělou terapii pro páry. Jenže to má háček. Pobyt je neskutečně drahý. A tak přemluví své přátele, ať jedou s nimi, protože pak dostanou skupinovou slevu. Dave se svojí ženou Ronnie jsou přesvědčeni, že manželskou terapii vůbec nepotřebují, přesto se nechají nalákat. Přemluví Lucy a Joeyho i Shanea s mladičkou přítelkyní Jennifer. Netuší však, že prázdninový Eden resort vede podivínský manželský poradce Marcel, který rozpozná, že i v těchto vztazích to dost skřípe. Všechny donutí, aby na svých vztazích začali pracovat. Z uvolněné dovolené se tak stává peklo na zemi. Jenže nic nespojí tak dobře jako společný nepřítel, v tomto případě Marcel a jeho lidé... (TV Nova)

ScarPoul

Toto sa stalo už nespočetne veľa krát. Zobrali sa herci, ktorý predstavujú elitu na poli humoru, potom sa zoberú krásky, ktoré v exotickom prostredí dokážu mužskému publiku nahrnúť krv tam kde treba, a zakončí sa to tak, že do každej scény dáme niečo humorné a aj nejaké to posolstvo. Čo na tom, že skôr ako vtipný, je film trapný. Všetci herci doslova masturbujú nad svojou úžasnosťou v predchádzajúcich snímkach a takto prehrávať som ich ešte nikdy nevidel. A nechápem ako sa môžu v komédií o vzťahoch objaviť CGI efekty! Táto mdlá fraška je niečo tak strašne zbytočné a úbohé že po skončení naozaj budete ľutovať, že ste tomu vôbec venovali dve hodiny svojho života. Strata času. Film bez vkusu. ()

5150

70%.. Už od úvodních titulků v rytmu "Modern Love" od Davida Bowieho mě tahle oddechovka chytla a po celé bezmála 2 hodiny stopáže nezačala nudit. Sympatické herecké obsazení, prosluněné prostředí ostrovů Bora Bora a to všechno.. prostě spokojenost. ()

moviesfan

Od filmu jsem očekával snad jen příjemnou a zábavnou podívanou, ale bohužel - příběh byl prostý, humor se příliš nevydařil a ani herecké obsazení nepomohlo. Abych jen nekritizoval, tak prostředí filmu je opravdu krásné a i některé momenty se vydařily. ()

Marsik

Obsazení v pořádku, zejména Vince jsem uvítal s nadšením, protože je to dobrý komediální herec. Nápad filmu celkem fajn, terapie a sezení na ostrově byly svým způsobem zajímavé, ale velmi často nám to samozřejmě sklouzávalo k nevtipným vtipům, předvídatelným rozuzlením (všichni nakonec spolu zůstanou - jak zvláštní :)) a vyplněním žvástami o ničem. Avšak český dabing nám to celé poměrně zachránil, protože v českém znění to celkem rychle uteče a těm povedeným legráckám se zasmějete určitě více v ČJ než v AJ. Trable v ráji je takový lehce lepší průměr. 60% (with J.) ()

Kryton

Tohle je už na mě moc. Vaugh nepatří do romantických komedií poslední doby. Hlavně do těch, kde se řeší ideální pár anebo rodina. Možná u rozchodu jsem to ještě vydržel. Co je zase tohle? Vyberou se 4 páry, dají se na exotický ostrov a voalá tady máte komedii. Já se však ptám kde? Kde se mám smát? Co mě má bavit? Vidět pupek afroameričana to rozhodně není. Favreau evidetně potřebuje cash na své filmy, protože mě tento rok pokaždé akorat otrávil. Dívat se i na x-tou variaci znuděného Vaugha, Bell opět jako ta hezká naivka anebo trapný Reno. Jediné co mi to celé nechalo dokoukat je exotický ostrov, který jako jediný si z filmu budu pamatovat. ()

Rosana

Co to bylo? Komedie? Uf. Asi jsem na tyhle filmy moc mlada, nebo stara, nebo ja nevim. Přijde mi spíš, že si herci chtěli udělat dovolenou na pěkném ostrově a při té příležitosti natočili film, aby jim to taky někdo zaplatil, nebo nevím. Naprosto o ničem. ()

mysiak

Množstvo známych tvári asi v najslabšej komédii čo som za poslednú dobu videl...trapas nad trapas, každý lepší vtip pokazený už v základnom kroku...a možno jediný svetlý moment moment mohol byť súboj Guitar Hero, ale aj ten nevyšiel..proste jeden veľký nepodarok ()

Riddick77

Chce to prohlédnout pod slupku tohoto dílka a myslím, že pak ten pohled není tak špatný, jak by se mohlo na první pohled zdát. Pravda Favreau je zde trochu mimo, ale tak to se občas stane. Bateman opět děsivý, ale to nebude hraním, už mám proti němu asi averzi. ()

ABLABLABLA

Film mě docela zklamal..čekala jsem od něj něco víc, větší zábavu, méně narážek na erotika..měla to být komedie, ne komedie pro nadržené. Jediné krásné tam byla ta průzračná voda..hned bych si zaplavala...jinak celkem nuda...ano párkrát jsem se zasmála, někteří herci mi byli sympatičtí, ale třeba toho trenéra jógy sem nemohla vystát..grrr...nejsympatičtější byl a nejlepší herecký výkon předvedl Vince Vaughn. ()

blackrain

Oddychový, nenáročný a i celkem příjemný film, který se blýská zvučnými hereckými jmény. Jejich potenciál ale nebyl využit naplno. To je škoda. Prostředí působí jako z reklamy nějaké cestovky. ()

kaylin

Další špatná ukázka toho, jak je Vince Vaughn špatným hercem a jak si vybírá filmy, kde v podstatě nemusí nic hrát. Pořád to samé - špatné vtipy, skvělí herci, hrozné postavy, zajímavé a nevyužité nápady. Nezachrání to ta spousta herců. Něco podobného už nechci znovu zakusit. Stejně asi ale budu muset s podobnými filmy... ()

Mikita

Hezká představa, že by šlo všechno takhle snadno napravit. Neurazí, ani nenadchne. Zábava na nedělní televizní večer jako dělaná. Do kina ale nic moc. ()

MATADOR

Hodně pohodová oddychovka s hromadou moc fajn herců, kteří jsou součástí nádherného ostrova a se svými problémy. Každý máme problémy a Trable v ráji řadu z nich ukazují moc hezky. ()

FilmFan24

Když jsou použité lokace lepší než film samotný něco není v pořádku. Nádherné prostředí ostrova Bora Bora hned tak asi nenavštívím a sledovat dobré herce v neromanticky nevtipné komedii bylo pro mě místy utrpením Ještě více zarazí fakt, že představitelé hlavních rolí Vince Vaughn a Jon Favreau jsou autory scénáře. No pánové si natáčení užili, já teda si film neužil ani náhodou. ()

Derek

bolestivo nevtipne, plne otravnych charakterov kde je vidiet ze okrem honoraru si vacsina obsadenia vynutila i dovolenku pocas nakrucania a na sete sa objavovali len aby sa nepovedalo ze nic nerobia... ()

Skip

Když v komedii chybí vtip, a přitom se za každou cenu snaží být vtipná, pak je něco zatraceně špatně a nepomůže ani atraktivní prostředí, v jakém se to celé odehrává. ()

Kopik

Lehce podprůměrná komedie. Příběh po většinu času ne přímo nudil, ale ani nijak nenadchnul. Poprvé sem viděl Jeana Reana, že by mě joho výkon naprosto zklamal (i když věřím, že to to spíš bylo jeho dementně napsanou rolí). Jinak kulisy ostrova byli nádherné, ale to je asi tak všechno. Bohužel bych musel mnohem více kritizovat, než chválit (asi jedinou vyjímku tvoří pro mě Kristen Bell a Malin Akerman). Prostě slabota a kdyby tuto romantockou komedii nenatočili, myslím, že by jsme o nic nepřišli - prostě klasický šumák. (Viděno 20.01.2010) ()