Soutěžně zábavný pořad Ivana Mládka s hosty a country kapelami. (TV Nova)

Zagros

Trapné. To je první slovo, které mě ve spojení s pořadem Čundrcountryshow napadá. To platí i pro Ivana Mládka obecně. Jako osoba mi byl vždy nesympatický a jeho vtipy byly trapné, a když už se mu nějaký povedl, zabil ho svým podáním… žééé.. K sobě si navíc nabral bandu podobně trapných lidí, kteří se nikde jinde předtím ani potom neuchytili. Jedná hodně sedřená hvězda. ()

Paity

Sám se klidně přiznám, že ze začátku jsem na to koukal. Přece jen, bylo to něco nového, jiného, já byl mladý a blbý a k tomu ještě vtipy Ivana Mládka. Postupem času jsem ale pochopil, že to kvalita rozhodně není a i jsem se u toho přestal bavit. Možná v důsledku toho, že tomuto pořadu začala šlapat významným způsobem na paty konkurence. ()

Ledkodlaq

Protože jsem duchem tramp, tohle jsem fakt žral a viděl jsem drtivou většinu dílů. Mládka můžu a celé podání mě i dnes vrací do školních let,kdy jsem toto s nadšením sledoval. ()

AIMÉE

Mládek & jeho partička, kteří ve své době vytvořili celkem vtipné variace, těžko hodnotit celek. Někdy vydařené a někdy opravdu trapné... Nicméně stále je pro mě Ivo Pešák ZZ TOP Made in Czech a třetím do počtu (!) ()

mira007

Původně jsem myslel, že tohle je profesní vrchol Ivana Mládka, ale pak přišel v roce 2018 pražský koncert Metallicy, která zahrála Jožina z bažin. ()

topi80

Mládek namíchal dokonalý koktejl z panoptika svých muzikantů a dalších spolupracovníků (a že to byl opravdu výkvět), zálesácké atmosféry a humoru 4. cenové skupiny, který je však podáván s tak neodolatelnou samozřejmostí, že jsem se opravdu dobře bavil. ()

MFloyd

Někdy neskutečně trapné, někdy vtipné tak, že si říkám, jaká je škoda, že už se dneska nikdo ani nepokusí dělat tenhle styl humoru (nejspíš na to prostě nikdo nemá). Vypíchl bych Pitkina, ten mě pobavil vždycky. ()

V.N. odpad!

Naprosto podivná zábava, na naprosto podivné TV Nova. Pan Ivan Mládek už snad nemohl hlouběji klesnout. Dost mi to připomíná většinou dosti nezábavné televizní pořady před rokem 1989, které však tento počin v některých případech vysoko převyšují. Pana Mládka respektuji, ale tento pořad jsem opravdu nebyl schopen dokoukat a tento typ humoru je mimo mé chápání. ()

route60

Humor Ivana mládka byl vždy troch šílený a člověk se výborně bavil ale Čundrcountryshow byl docela slušná trapárna. ()

mnx

Podle mě jedna z nejepších zábavně a nenuceně vtipných show, které se v ČT vysílaly. Lidem s nízkým hodnocením asi chybí obyčejný humor :-) ()