Kung Fu Panda 3

• USA Kung Fu Panda 3 (více)

Jedna z nejúspěšnějších animovaných sérií na světě se vrací a v jejím čele nestojí nikdo jiný než slavný kung-fu bojovník, tak trochu i do šířky urostlý panda Po. A vše začne tím, že se znenadání objeví Poův ztracený biologický otec, společně pak odcestují do tajného pandího ráje, kde se setkají s dalšími pandími členy široké a černobílé rodiny. Ale pak Kai, padouch s nadpřirozenými schopnostmi, proletí Čínou jako vichřice a začne porážet všechny mistry kung-fu, Po musí udělat nemožné: naučit vesnici plnou legraci milujících, těžkopádných bratří umění kung-fu, aby se z nich stalo neohrožené společenství Kung Fu Pand! (CinemArt)

james11

Mě se to dost líbilo. Možná jsem si to trochu zidealizoval tím, že se mi vybavují především ty vtipné scény a potlačil jsem hluchá místa. Ale určitě stojí za shlédnutí. ()

Razz

Príbeh tri hviezdy, nádherná animácia za päť, spolu preto za štyri. Určite jeden z vydarenejších animákov. ()

Rebel24

Obstojne ukončenie výbornej série od DreamWorks, kde však už autori nič svetoborné neurobili. Kung fu panda 3 neponúka v podstate nič nove a zasadne, originalita a nápaditosť sú už preč, vtipy ešte celkom idú ale dej je spracovaný dosť povrchne. Film ubehol celkom rýchlo, nezaškodilo by keby bol o čosi dlhší a bolo tam toho viac a vo väčšej miere akcie. Čo sa týka práve akcie a kung fu súbojov, žiaden sa nevyrovná tým z prvych dvoch filmov, vždy keď to už vyzeralo, že divák dostane poriadne kung fu mele, autori s tým sekli, čo je podľa mňa škoda – práve súboje robili s pandy tak výborný animak. Dej je však pekne prepojený s prvými dvoma časťami a nove postavy sú tiež podarene ( Poov otec, Kai). Panda 3 v konečnom dôsledku spĺňa hlavný ciel a to je pobaviť a ako zaver série je to dôstojné ukončenie kung fu cesty pandy Po. 75% ()

JackKadlo

Jednička super, dvojka ušla, trojka recyklace jako prase. Krásně udělaná nuda, příběh jak z rychlíku, celkově zklamání. ()

klaranapoli

Přesná ukázka toho kdy už se má skončit a rozhodně dál nepokračovat. Už samotný tento díl byl vcelku nuda. Já občas usínala, už mě to opravdu moc nebavilo :( ()

RoyBatty444

Nič nového sa nekoná stále zisťujeme aké skryté sily v pande nenapapanej ˝BOING!˝ sú. Jednotka len s iným protivníkom. Seriál by mal možno viac hviezd na film slabota. ()

doogiemus

Mňa tá Panda proste baví. Tá východná ideológia mi síce ide krkom a hnusí a protiví sa mi, ale je to inak fajn rozprávka, ktorá rozosmeje, upúta. Dám 5 bo fajne som sa nasmial. ()

Ginger_G

Jeden z nejkoukatelnějších animáků. Nebudete se o tomto filmu sice bavit ve vlaku s úplně cizími lidmi a vyzdvihovat jej do nebe, po letech si na něj nevzpomenete (hovořím o konkrétním dílu a ne o sérii), avšak třetí díl oblíbeného černobílého, docela nešikovného jedlíka, rozhodně pobaví. Celý film je pojat hodně odlehčeně, zaměřený zejména na humor. Dojemné scény sice nevyhrocené jak by se možná zdálo že by měly být, nicméně to nevidím jako prohřešek. Navíc je pojetí docela pacifistické s absencí smrti a podobných stresujících faktorů a tak je vhodný i pro ty nejmladší. Na spravení nálady či jako pohodový víkendový relax za mě 85%. ()

martin1m2

SPOILERS AHEAD ... SPOILERS SPOILERS SPOILERS --- Ad 1. Môžeš byť kýmkoľvek, len si musíš veriť. Z hĺbky srdca uver, nevzdávaj sa, bojuj! Som tá NAJtučnejšia panda - som DRAČÍ BOJOVNÍK! Ad 2. Aký je môj pôvod? Tvoj príbeh možno nemá práve šťastný začiatok, ale nerozpráva o tom kto si! Pozri sa čo všetko si dosiahol! Iba ty SÁM rozhoduješ kým sa staneš! Tak KTO SI panda ?!? Som PO! Ad 3. Kto som? Aj keď si myslíš, že už si na vrchole, že si naplnil svoj osud, nikdy nesmieš zaspať na vavrínoch ... neustále musíš napredovať, niekam smerovať ... nezostať na jednom mieste ... stále je sa čo učiť, čo zlepšovať (vesmír Ťa potrebuje!) ... prax robí majstra a aj majstri stále majú čo zlepšovať (Shifu - Samozrejme, že si sa naučil ČCHI --- -.- Môžeš ma to naučiť? :P). Som syn pandy, syn husy, žiak, učiteľ ... zdá sa, že som to všetko --- a som DRAČÍ BOJOVNÍK! Naozaj tak veľmi chceš moje ČCHI? Tak si ho vezmi, dávam Ti ho dobrovoľne ... čím viac berieš, tým menej máš ... je to priveľa ;) Skadoosh <3 END OF SPOILERS ---- Takto v krátkosti by som zhrnul trilógiu Kung Fu panda ;) 1. film bol ok, ale vlastne oničom ... 2. film bol brutálne prehnaný, prestrelený, vykrádačka, vývar a so záporákom a príbehom nasmiech ... Do 3jky som sa púšťal so zúfalstvom a ono aké bombové prekvapenie. Nesúhlasím s tým, že by tento diel postrádal už akýkoľvek vtip, alebo že by nehanebne vykrádal predošlé filmy ... že je to stále o tom istom ... že je to trapas, nuda, zhovadenie, príliš drámy a vážnosti ... :O Súhlasím jedine s tým, že je to vyslovene cielené na deti ... Konečne! Ja som sa naopak v 2jke nedokázal smiať na ničom, a kde tam boli tie trefné vtipy? Strašne trápne a do neba prehnané. Ale práve 3jka je odľahčená, je jednoduchá, detsky hravá, vtipná, farebná ... sledovať pandí život vôbec nebolo k unudeniu na smrť ... bolo to odľahčujúce, zábavné ... (Veľké pruhované báboooo :D :D :D) detsky trápnučké, ale v dobrom ... 3jka sa neberie vážne ... Páči sa mi ako vývoj Poa vlastne napredoval (vid vyššie Ad 1 - 3) --- Po naplnil svoj osud, ale nezabudne sa vyvíjať a napredovať, super sa to prepojilo, zavŕšilo. Dúfam, že Poa už rozpytvávať nebudú. Ak sa rozhodnú prísť s ďalšími dielmi, tak som zvedavý o čom bude 4ka ... P.S.: Rozhodne pre mňa NAJlepší diel série a čo sa týka hudby, zvukov a vizuálu ... MOJE NERVY ... ospevujem to každý jeden diel, ale WOW ... Tie preskačky, všakovaké motívy, hry so svetlami, tie bombastické efekty (lupene, čchi, svet duchov) proste paráda a vidieť, že sa opäť posunuli a tie nové renderovacie techniky a postupy ... vidieť rozdiel od 1. filmu a stále je to neskutočná paráda a pastva pre oči. Stále mi je najsympatickejšia postava tigrice, ale v tomto dieli mi je 1. x za život sympatický aj Po. ;) ()

nezavisle

Tak urobiť tretí krát kvalitnú prácu, ktorá ešte viac vyzdvihne samotný príbeh, je milé prekvapenie. Táto vecička je aj po tretie preplnená prekvapeniami, čo už určite nemuselo byť vôbec ľahké pre samotných tvorcov. bravo ()

zeromen

Docela slušné pokračování, na to že už jeto třetí díl. Ale bohužel už to není takové mazácké. //viděl na DVD: 60% ()

Denzen

Lepšie a zábavnejšie ako dvojka, hlavne v časti, keď Po príde do dedinky pánd + viem, že je to rozprávka pre deti, ale ten záporák mi pripadal dosť úbohý oproti Tai Lungovi a Shenovi. ()

SaMaeL98

Jeden z nejlepších animáčů co jsem kdy viděl. První 2 díly super, ale tento to u mě vyhrál. Celej příběh byl svižnej, dobrej a konec i celkem dojemnej. I v těch nejepičtějších chvílích je Po prostě sám sebou. Po Ratatouille můj nejoblíbenější animáč. ()

Chlo0opek

Ze začátku jsem si už říkal, že nová panda už nemůže něčím překvapit a chvilku to opravdu tak vypadalo. Jenže jak děj postupoval, bavil mne tento film víc a víc a k závěru jsem si ho už i užíval. Nejen dějově, ale i svým stále pořád fungujícím vydařeným humorem a samozřejmě nesmím zapomenout ani na grafickou stránku - ta je znovu hodně vydařená. Zkrátka netradiční kung-fu bojovník má ještě stále co nabídnout. Výsledek? 4 (lehce slabší)*. ()

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami

Warcraft zdrhá před Hvězdnými válkami