poster

Gulliverovy cesty

 • USA

  Gulliver's Travels

 • Slovensko

  Gulliverove cesty

Komedie / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2010, 81 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kryšpín
  **

  Právě jsem se vrátil z dlouhé cesty z kina a musím Vám o tom povyprávět. Seděl jsem ve své kajutě spolu s dalšími lidmi, když v tom temném sále nás pohltila mocná příšera 3D a vtáhla do svého filmu. Kde na nás chrlila nudné vtipy, mučila Blackovými grimasami a obtěžovala trapnými narážkami. Zcela úplně nás přežvýkala a pak vyplivla zpět do sálu a my museli po svých odejít do našich domovů. Zklamaní...(8.2.2011)

 • Skejpr
  **

  Strašný zlo... Sáhodlouhá trapná vata, která je skutečně zábavná jen v několika málo poměrně sofistikovaných momentech, jako je náhlé zjevení Megatrona (a fight s ním) nebo parádně pokřivená pasáž v panenkovských šatech. Jinak ale průser, kterému šílený dabing jen nasazuje korunu. JEDINÝ, kdo to ustál se ctí, je naprosto FAMÓZNÍ Chris O'Dowd, kterému se, zdá se, otevřely dveře do Hollywoodu...(11.1.2011)

 • Sobis87
  *

  Mám rád Jacka Blacka a mám rád i knižní Gulliverovy cesty, avšak první jmenovaný se zde akorát (mnohdy trapně) pitvoří a s tím druhým nemá film moc společného - akorát na něm parazituje. Herecké obsazení je sice exkluzivní, ale co z toho, když scénář nestojí za nic, technické provedení hapruje a režisér se taky moc nepředřel. A to 3D ani neobohacuje divácký zážitek, jakože spíš prvoplánově ochuzuje divákovy finance. Čistý kalkul. Hnus.(23.2.2011)

 • SexyAjinka
  **

  Tak to je fakt ptákovina :D.. asi jsem přehlédla to označení "rodinný" film, protože to tak fakt je. Je tam láska pro maminky, roboti pro akční synátory, princezny pro holčičky a životem zničení a neambiciózní chlapíci (jako nic pro vám pánové) pro tatínky. Já jsem byla úplně mimo jakoukoliv skupinu, takže mě to moc nebavilo..(13.2.2013)

 • Beastmaster4
  odpad!

  Naprostá šílenost postrádající jakýkoliv smysl. Dle mého názoru film jenom zobrazuje idiotské chování Jacka Blacka, který svůj osobní styl vnucuje snad každé své roli. Není to vtipné a co hůř, není to ani napínavé nebo dobrodružné, jak by se na filmové pojetí díla Jonathana Swifta slušelo. Jeden z nejhorších blivajzů, který jsem tento rok bohužel shlédl.(9.4.2011)

 • - Princezně (Emily Blunt) se po scéně, kdy Gulliver (Jack Black) přemůže robota, se v jednotlivých scénách mění šaty. (KucC)

 • - Emily Blunt sa v jednom z rozhovorov priznala, že postava princeznej bola zatiaľ "najdievčenskejšia" rola v jej kariére. (Fabrinka)

 • - Postavy Dan (T.J. Miller) a Jinks (James Corden) byly pojmenovány podle producenta snímku Dana Jinkse. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace