Je čas vyrazit! Andy nechá svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí života na univerzitě. A když se se dvěma spolubydlícími vydá na pivní šampionát, kam směřuje i autobus plný sexy modelek, rozhodně přitom zažije spoustu legrace...
Je čas vyrazit! Andy nechává svou přítelkyni Katy doma a začne si naplno užívat radostí vysokoškolského života. A když si vzpomene, kolik zábavy si užil se svou dávnou kamarádkou Jennou, jež se stala modelkou, sebere se a ještě se dvěma spolubydlícími vyrazí za autobusem plným sexy modelek na národní pivní turnaj. Podaří se jim dostat se na soutěž včas a získat titul? Andy ovšem netuší, že v téže době se Katy rozhodne vydat se na univerzitu, aby mohla být svému miláčkovi nablízku. (oficiální text distributora)

iXtr3m3

Jasné, DJ Qualls bol v prvej časti fajn, ale tu, nakoľko mal byť hlavným ťahákom a prepojením s prvou časťou, nie nie, toto nevyšlo tak ako malo. Pozrel som to kedysi dávno aj s manželkou, ale žiadna sláva. ()

baXter

Ano, je to další teenage komedie, ano plná klišé a naprosto předvídatelná, plná trapnejch rádobyvtipů a jednoduchejch scének. Ale co ? Celkem zabaví a to mi občas od filmu stačí. ()

Hanys_

Pivní pong do puntíku splnil mé očekávání. Naivní, předvídatelné a neskutečně tupé - stejně jako většina teenege horny komedií ze zámoří. Pár hodin po zhlédnutí už ani nevím, o čem to pořádně bylo (jestli vůbec o něčem). Je to jen takový soubor scének, z nichž jen tak desetina není vysloveně trapná.. ()

dopita

Děj je velmi, ale opravdu velmi debilní. Humoru je ve filmu minimum, nebo jinak, pokusů o humor je tam dost, ale vesměs to není vtipný. Což je docela průser. Na druhou stranu musím říct, že ač je to pitomost jak sviňa, film mě nijak náladu nezkazil a jako oddechovka účel splnil. ()

Paity

Je to skutečně pitomost o tom žádná. Ale hodnocením nezměním, i když ani vlastně nevím proč. Komediím jako Kdo hulí, ten umí, to však nešahá ani po kotníky. ()

sedlo03

Ale jo. Mě to bavilo, vůbec to není tak debilní, jak se tu píše. Znám daleko kolosálnější kraviny, než je tohle. Průměrně sličné slečny, nadprůměrné boobies a hlavně sranda na každym rohu. 65% ()

dee.n

Hláška jedné maminy v tomhle filmu: " Řeknu Ti něco, co jsem říkala svým dětem celé dětství: "Tvůj otec je kretén"! Je prostě TOP!! :D ()

Rehooo

Prostě je to Road trip, to mluví za vše. Je sice pravda, že už to nedosahuje takové kvality jako první díl a postavy z prvního dílu už tu téměř neuvidíte. Avšak některé věci se mi na tomto filmu líbily. Ať už ústřední písnička a nebo některé beer pong triky. Kdo však neviděl kultovní první díl tak ať si jednu hvězdičku hned ubere... ()

Morico

Klasická teen komedie se vším, co k ní patří: naivita, předvídatelnost, nereálnost, kozy ... ale jako film na cestu autobusem to posloužilo tak akorád... ()

Jeremiah

Jelikož jsem v jeden den viděl film "Sexy párty" a následně tento, dovolím si napsat, že se mě více líbil Road trip. Protože jsem jednomu dal 2, tomu druhému musím jednu * přitlačit. Jinak oba filmy se opírají především o nevázané studentské radovánky, kde se především vyhledává možnost "pařby a zásunu", takže nějaký vysoký umělecký zážitek nelze očekávat. Tudíž jsem nepřemýšlel a vychutnával jsem si snahy, úspěchy a neúspěchy zúčastněných borců a manekýn. ()

Olík

Road trip (režije T.Phillips r.2000) - film, který společně s American Pie odstartoval novou vlnu zájmu o studentské komedie a zároveň pro mě společně s již zmiňovanými Prcičkami klasik žánru, si rozhodně nezaslouží (stejně tak jako Prcičky) zneuctění v podobě dalších primitivnních pokračování založených na hulení trávy a ukazování koz!!!!! Když už si pane Rashy (Prci, prci, prcičky: Na táboře) musíte nějak vydělávat na chleba, tak se nevozte na vlně jiných a nazývejte svá díla jinak – myslím, že jednoduché Beer Pong by bohatě stačilo!!!! ()

jirkis

Tohle nemá s původním Road tripem skoro nic společného. Herci nic moc a kouzlo jedničky je v háji. Nápad stokrát okoukaný...Tohle bych radši nikomu nedoporučoval, na světě je více skvělých road movie. A Road trip 1 je určitě jeden z nich. ()

guri

Bezduche, bezmyslienkovite a tupe napodobnovanie prveho dielu, ktoreho kvalitu a uroven som dokazal skutocne ocenit az vdaka tomuto "pokracovaniu". ()

poli00

První díl byl svatý oproti tomu co vzniklo 9let poté. Naprostá hrůza a děs, nevtipný nezábavný a jak jsem psal u prvního road tripu, že to je i v celku reálný příběh, tak toto je naprostý opak. Prostě jenom shluk nesmyslů. Jako bonus k utvrzení o tom, že to stojí za h*vno byl český dabing na HBO, který filmem provázel. Další už radši ne prosím. 15% ()