Rodina, která to opravdu potřebuje, se dočká překvapivě rychlé renovace svého bydlení. Pokud se ovšem tým návrhářů vydrží alespoň chvíli nehádat... (TV Nova)

Hashirama

Page: Táji, ty kulišáku, co tam děláš, moc mě to zajímá... Ty: To se dozvíte, až se Smisovi vrátí z Diznywrldu. Page: Opravdu mě zajímá, co tam Táj dělá. Za posledních čtyřista epizod se stalo čtyřistakrát, že se takhle zavřel a nikoho do místnosti nepustil. Ale my musíme pokračovat na Tajlerově pokoji. Tajlerovi je sedmnáct a moc rád šuká, takže jsme se s Dylenem rozhodli, že mu na zeď přiděláme dilda. Takhle bude moci být se svým koníčkem pořád. Dylan: Pejč dostala úžasný nápad vylepit po Tajlerově pokoji všude dilda, takže jdeme do Suprstoru. John: Pejč s Dylenem se chystají do Suprstoru koupit Tajlerovi do pokoje dilda...aspoň budu mít prostor věnovat se ložnici manželů Smisových. Manželé Smisovi - Latyša a Džamal - prospí nejméně osm hodin denně, proto jsem se rozhodl udělat z jejich ložnice oázu pohody. V oázách bývají palmy, takže jedu do Flavrstoru pro pár palem. Ty: Pejč s Dylenem jeli do Suprstoru koupit do Tajlerova pokoje nějaká dilda a Džon dělá na ložnici pro Latyšu a Džamala. Moje místnost je hotová, ale ještě není hotová. Dylen: S Pejč jsme se už vrátili s těmi dildy do Tajlerova pokoje. Tájova místnost už je hotová a Džon je teď ve Flavrstoru pro palmy do ložnice Latyšy a Džamala...a já mám teď čas, abych dodělal Klerencův pokoj. Klerenc má rád rappery a celkově rappovou hudbu. Nejvíc se mu líbí, jak střílejí do lidí, tak bych mu chtěl přehodit přes postel nějakou bílou mrtvolu a po zdech vyvěsit fotky obětí z vyšetřování. Ty: Vraťte se všichni zpátky, ještě nekončíme! Kam to jedete? Ještě nekončíme! Nemáme to hotové! No tak, vraťte se, ještě nekončíme, ještě nemáme hotovo!....Tento pořad mi připadá jako telešopink. Vzbouzí se ve mně stejný pocit prázdna jako při telešopingu. Narozdíl od tvrdých Skopčáků je zcela klasicky v balení černoch na hraní a tři litry dojatých slz. ()

Jude Baribal

Srdcervoucí příběh jedné rodiny, která pomohá dělat svět lepší a díky tyovi a krásné barbie v růžových rukavičkách se jim alespoň trochu vrátí jejich nadpozemská dobrota to všechno prolnuté patosem který může konkurovat filmu troja ()

Judy24

Ten pořad je příliš mírumilovný a charitativní, než aby ho člověk neměl rád. Minus hvězdy za přehnané tlačení k dojetí. ()

Smerfetka88

I přes 2* musím připustit, že je to fakt hrozný americký kýč plný lásky, soucitu, naděje, dobra a splněných přání. Ale ty hvězdy tady dávám za rychlost, s jakou jsou schopni postavit 14-tičlenné rodince domek mnohdy ne nepodobný tomu Bílému a za snahu udělat cimry na míru. Jinak je to ale opravdu ukázka nevkusu a kýčovitých tapet. Uvítala bych, kdyby ukázali, jak si tam rodinka hospodaří s odstupem času - a hlavně v jakém stavu je ten barák. Ono když neměli na údržbu předtím, tak teď to asi údržbu nepotřebuje že? ()

Braveheart94

Těm lidem to pomůže. To je ale asi tak všechno. Ta šaškárna kolem toho je strašná. Cením si nápadu někomu pomoct, ale ječel táta, ječela máma, ječely děti, ječely davy lidí, ječel Ty, ječeli designéři. Plakala máma, plakal táta a plakal i ten zbytek. Ou maj gátovali taky všichni. Jsem rád, že někdo, kdo si to zaslouží, má nový dům, ale na pořad sám o sobě se dívat prostě nedá. :) Dabérům by stačit jen nahrát fráze typu: Ó můj bože, to je nádhera. Chce se mi brečet. To snad ani není možné, díky Taji. Panebože. V to jsem ani nedoufala. Dům mi nepadá na hlavu, to je úžasné. Je tu stěna a není na ni plíseň, to snad ne. Díky bože, ti pavouci jsou pryč. Náš dům nevypadá jako kůlna. A pak to pustit do všech dílů a hotovo :) ()

Milda003 odpad!

Čím větší tragedie, tím líp !!!! Nejlepší je to ještě pořád rozpatlávat.... Pro mne až mnohdy trapné a nevkusné....Katastrofen ()

haffen

Príšerne preafektované a o utoku na city ani nehovorim. Ta hviezdicka patri ludom ktorych vytiahli zo sraciek. ()

lisa.ginmi

O bydlení se tu člověk dozví asi tolik, co o chovu dravého ptactva a i když věřím, že to ti lidé myslí upřímně a nechci být za hnusného cynika, moje slinivka skučí bolestí při pohledu na tolik nadšeně povykující cukrové vaty. Vyloženě americký pořad o bydlení, bez bydlení. ()

Scraffy

Treba pomáhať a toto je naozaj dobre spracované. Inak sranda, ako sa černosi hádžu o zem, keď vidia ten dom. Nie, že by som bol rasista, len je to sranda. ()

Meev

Dost mi vadí to, že kluk řekne, že má rád věci z lepící pásky a on udělají celý pokoj, všechen nábytek z barevných pásek...Támleten má rad počítače... jdou a udělají pokoj, který vypadá jako počítač, jsem snad jediný, který by chtěl normální útulnou místnost ??? Jedinné, co se mi většinou na postavených domech líbí je ložnice a koupelna, jinak nic moc. Dále... většinou se domy staví chudým rodinám, keré žijí v polorozpadlých barácích. Ale... oni jim nenajdou lepší práci a nedají dva miliony, oni "jen" postaví dům, který podle mě dopadne jako ten starý, jelikož nebudou mít pěníze na údržbu... Jinak přijemný moderátor a trošku toho klišé přehlédneme a snaha pomoci rodinám a sám z toho vytřískat co nejvíce peněz... no, budeme věřit, že to dělají z dobré vůle. 65 %. ()

lake-lake

nemožné na počkání, zázraky do tří dnů, pardon do sedmi. narozdíl od Čechů se aspoň dovedou Amíci radovat - ty reakce jsou kolikrát nejzábavnější. přestože tuto formu charity nepovažuju za nejlepší, občas na to ráda kouknu. americké interiéry mají něco do sebe, jsou prostě úplně jiné než ty naše, a pokud jsou přeplácané, tak poněkud přijatelněji než české podnikatelské baroko - vycházejí často z konceptu užitného domu - většinou farmy, a ta je v USA stále živá ()

Týnidlo

Šiblá americká reality-show (?), která (jak jinak) hraje na city, až to bolí, ALE je tu jedno velké ALE:)! Když se chcete odreagovat, trochu si pobrečet a snad i zaskandovat s bandou Američanů - je to Vaše! ()

BoB.2

Tlustí a líni američani co žijou v bo*delu v maringotkách dostanou zbrusu novou maringotku za 7dnu není se čemu divit že americká ekonomika je tam kde je,na druhou stranu je to dobrej skutek a některý lidi si to fakt zaslouží. ()

elleyne

Nechápu to nízké hodnocení a ty cynické komentáře.Mě to pokaždé dostane a dojme.Kam se na to hrabe naše české Jak se staví sen.kde navíc většinou pomáhají těm,kteří to dvakrát nepotřebují,ale TADY v tom pořadu se pomáhá opravdu potřebným.A nevím proč,ale narozdíl od stylu českých designerů na mě tyto přestavby působí opravdu vkusně. ()

greymon

Je pěkné, když nějaké postižené rodině postavíte velký pěkný dům zadarmo, ale takových lidí na zemi je a někdy jejich volání někdo uslyší jindy zase ne. Ty domy co staví jsou pěkné, ale myslím, že jim moc nevydrží. Když jsem se díval na pár dílů pořadu Vítejte doma! Tak nešlo přehlídnout z velké části dřevěných konstrukcí. Dům ze dřeva taky není špatný, ale zase málo vydrží pří přírodních katastrofách, například menší tornádo… ()