Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

Likan7

Byla by to naprosto průměrná romantická komedie s klasickou Lopéz a nějakým dalším vysportovaným hercem. Jenže Alan Poul se rozhodl nám ukázat věci, který by ve filmu asi být neměli, a pokud jo, tak by před začátkem měli vyrovat všechny muže, že se tu rodí skoro na kameru, ženám se strkají věci do... dolů a vytahují se celkem dost zkrvavené. Já chápu, že to je nejspíš realita a tak to opravdu chodí, ale musím to fakt vidět v romantické komedii? A klidně mi na čelo vlepte nálepku "mužský barbar". Skoro se ani nedivím, že je tohle Poulův jediný celovečerní film :) ()

fantomas19

* pár prekvapivých a nápaditých vtipov * Americká romantická komédia z tohto roku (2010), ktorú režíroval Alan Poul, je príbehom mladej ženy túžiacej po dieťati. Zoe (Jennifer Lopez) vlastní malý obchodík so zvieratkami, má pár bláznivých priateľov, ale nestretla ešte toho pravého. Rozhodne sa zrealizovať svoj záložný plán - nechá sa oplodniť neznámym darcom. Toho krásneho upršaného dňa jej do cesty, do taxíka a do života vstúpi aj Stan (Alex O'Loughlin), ktorý má ambície byť tým pravým. Dokáže si tehotná Zoe udržať Stana, je ich cit pravou láskou? Romantická komédia so zaujímavou témou stojí na pár vydarených vtipoch a milých výkonoch Jennifer Lopez a Alexa O'Loughlina. ()

playboy_05

čekal jsem hroznou slátinu, ale ve finále jsem byl vlastně dost příjemně překvapen. Film má zajímavou zápletku, je vtipný, pěkně odsejpá, Lopezovou jako herečku nemusím, ale tady byla docela snesitelná. Jako oddychovka proč ne ()

dewil21

Záložní plán vřele doporučuji! Tedy svůj záložní plán a to je: mít v záloze alespoň jeden slušný film, začne li v TV taková esence romantických sraček a těhotenských zvratků ()

Evii.B

Dalo se na to koukat, místy jsem se opravdu smála, ale převažovali i trapné scény a momenty. Myslím, že by se to dalo udělat i líp. Už mě tyhle filmy dají se dohromady, rozhádají, vrátí se k sobě přestávají bavit. Žádný zázrak, celý film bych si už znovu nepustila. ()

Shitonit

Jeden z mála filmů který jsem vzdal ještě před sledováním díky hodnocení zdejších vysoce erudovaných odborníků :-) Fakt jste mi to kurva zhnusili.. ()

Maky775

Opravdu mě mrzí tak nízké hodnocení. U filmu jsem se od srdce zasmála a film mi příjemně utekl. Myslím, že od klasických romantických komedií je to příjemná změna. ()

Meery

az na ten koniec sa mi to pacilo, aj som s bavila:) neviem preco lopezka zalozila svoju karieru na spievani, ked toto je ide asi aj lepsie... ktovie ()

george82

Myslím si, že tento film je naprosto excelentní pro ty páry, které si těhotenstvím prošly. Člověk se viděl skoro v každé situaci. :-D Myslím, že takový kousek je dobrý i pro dvojice v očekávání pro odlehčení jejich situace nebo uklidnění, že je to vlastně všude stejné. ;-) Není to film plný gagů, ale na to jak jsem se bál, že to bude hloupé a nudné, tak jsem byl příjemně překvapený. Takže kdo máte děti, dejte je hlídat a kdo je teprve čekáte, tak šup do kina, ať si vzpomenete na chvíli, kdy Vás to ničilo a nebo ta druhá polovina z Vás uvidí, jaké to může být. Good luck. ()

Marťulka

Hl. ženskou roli bych vyměnila, ale krásného Alexe bych nechala klidně o 20 min déle. Jinak příjemná romantika, sice s velkým množstvím nadsázky, na páteční večer, trávený sama se sebou :-) Jo a jak rodila ta ženská v tom bazénku - haha... ()

Marrianna

Tak jako jsem čekala nudu a jen tak zabitý čas, byla jsem překvapená, jak jsem se pobavila. Lidi nekřižujte, já zato nemůžu, jednoduchý příběh ... vcelku příjemný ústřední pár...předvídatelný děj, chtěla jsem zabít čas, ale v tu chvíli to fungovalo u mě víc než jsem čekala. Každopádně ten porod byl dost hororový. ()

jafuska

tak co napsat k tomuto filmu? začátek slibný, ale pak se zbytečně protahovali některé stopáže filmu, až na konec bylo vše zdlouhavé, Jennifer Lopez zahrála dobře, je to fakt pěkná herečka, ale bohužel v poslední době hraje v docela nezáživných filmech, což je velká škoda, má dobrý potenciál jako herečka, a umělé oplodnění pro sovbodné matky? Pokud vím, v realitě by to nebylo možné, no budiž ve filmu je nejspíš dovoleno úplně všechno, Pro mě zklamání, škoda ()

sovereign

Skoda, ze som nemal na vcerajsi vecer zalozny plan. Z romantickych komedii, ktorych sa v poslednej dobe vyrojilo naozaj nespocetne mnozstvo tato obsahuje suverenne najviac nepodarenych akoze vtipnych scen a uveritelnost emocii oboch hlavnych hrdinov sa priblizuje nule. Takisto otravuje zbytocne natiahnuta minutaz a zensky spolok hrdych matiek. Ale animovany uvod je vydareny! ()

vitac.

Jestli si chcete pustit nějaký opravdu špatný film, tak jste právě nalezli vhodného kandidáta... Fantastické herecké výkony, tolik vtipu, že se mezi salvami smíchu nestihnete ani nadechnout, mazaný děj a rozumná stopáž - nic z toho tam nehledejte. Slabší jedna hvězdička, za co...? No, čas od času slušný popový podmaz, čas od času pěkné děvče a jeden, dva skutečně vtipné okamžiky. P.S. Hlavně tento film nezkoušejte použít k vytvoření romantické nálady s dámskou společností - dle mé zkušenosti před tím, než někdy v polovině usne, pronese něco o plýtvání kinofilmem... ()

Alca

Jennifer Lopez dobré, Alex O´Loughlin dobré. Ale dohromady? Myslím, že to mezi nimi vůbec nejiskří, všechno je vydřené. Nechápu, proč tam něco bylo a něco naopak nebylo, trochu nelogicky se to vyvíjelo, bylo to hrozně skokové. Ale co bychom chtěli od romantické komedie s JL v hlavní roli? ()