Zoe má za sebou spoustu partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání trvá příliš dlouho, rozhodne se stát svobodnou matkou. Domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Ve stejný den, kdy byla na klinice, potká Stana, dokonalého mladého muže, který se opravdu velmi podobá princi na bílém koni. Zoe své rané těhotenství před ním nejprve tají, ale posléze dospěje k rozhodnutí říci mu pravdu. Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Navštíví s ní dokonce i ultrazvuk, kde zažije další šok. Zoe nečeká jedno, ale hned dvě děti. Stan se stále drží, ale jen do chvíle, kdy jednoho dne vyřkne osudná slova, že sice čekají děti, ale že nejsou jeho. Zoe se naštve a okamžitě se s ním rozejde... (TV Nova)

FilmFan24

Pár skutečně hezkých momentů bohužel nepřebije nespočet zhůvařilostí! Zbývají "pouze" Jennifer Lopez a Alex O'Loughlin na které se sice hezky kouká, ale ke spokojenosti to nestačí. "Záložní plán" je tak akorát dobré někam hodně hluboko založit... ()

Derek

jlo prilis nemusim ale narozdiel od predchadzajuceho filmoveho teroru monster in law, som to vydrzal dopozerat do konca a hlavne nemal som potrebus si fyzicky ublizovat pri pozerani... to ze sa vsetky postavy chovaju ako idioti by sa dalo este prekusnut, ale ze vsetok humor je zalozeny na ukazovani hovien, zvracani a moceni (to vsetko uvidime!!!) je i na mna moc, kde sa podeli romanticke komedie, ktore su romanticke a vtipne? a ked hovorim vtipne tak vtipne hlaskami a dialogmi a nie malym deckom ukazucim hovno otcovy... obcas sa objavy i hlaska ktora by stala za zmienku aby bola scena za chvilu zabita radom nechutnosti (hlavne porod mi pripomynal pasaz z vymitaca diabla)... ()

Skip

Hodně stupidní film, který v sobě nemá prakticky nic z toho, co by měla mít romantická komedie. Navíc třeba taková scéna porodu v nafukovacím bazénku je něco tak trapného, že si nemůžu vzpomenout, kdy jsem viděl něco trapnějšího. ()

Gereth

J.Lo. je opravdu mizerná herečka a O'Loughlin to také moc nevylepšil. Příběh je nudná báchorka o lidském strachu ze závazků a ta nechutná scéna s porodem se pravděpodobně stane častým navštěvníkem mých nočních můr. Abych to zkrátil, je to blbost, nekoukejte na to. Nesplní to vaše očekávání, jakkoliv jsou nízká. // 25% ()

fmash

Senzace! Tenhle film se nedá jinak popsat, protože to je takový neutuchající sled drobných senzací, že je z toho jedna velká senzace! Má to jen jeden háček. Už dávno nejsem pravidelným čtenářem Elle, dokonce úspěšně vzdoruji své závislosti, a tak už ani nepamatuju, kdy jsem ukončil své předplatné Ženy a život (ale určitě už je to víc než 2 roky, 4 měsíce a 11 dní). Takže sice vím, že život začíná po třicítce, ale už na mě ty fígle nefungují jako kdysi. Ale jinak je to prča obrovská, třeba ta hláška u porodu tý divný ženský: „to nejsou vlasy“, no to jsem se málem počůral smíchy... Prudký sešup ze žánrově slušné trojky až skoro k odpadu. ()

M.i.k.e

překvapivě slušná a standartně zábavná komedie,která nabídne všechny myslitelné a zajeté postupy a klišé,ovšem ani tak neurazí a dá se bez problému vydržet...60% ()

Chen

Sympatické obsazení a... to je asi tak všechno, humoru poskromnu, tempo mizivé, ale pravda, Záložní plán není urážlivý, více méně se vyhýbá trapnosti a má i pár dobrých postřehů (má těhotná sestra by mohla o polštáři vyprávět). ()

Martin741

Reziser Alan Poul /serial Rim 2005/ natocil len dalsiu priemernu a miestami teda poriadne nudnu komediu s Dzenyfer Lopez /Policajtka 2001/ v hlavnej ulohe. Dotycna osoba nevie hrat, komedialny talent nema /dalsia herecka menom Melissa McCarthy si myslim ze ma/ a Anthony Anderson /Exit Wounds, Agent v SukniP/ bol pomaly az zbytocny. Nic viac nez dalsi projekt ustreleny do prazdna : 45 % ()

bourec

No,dost slabý.Chvíli nechutná,chvíli protivná Lopezovka,takže sem se divil,kam ten sympaťák Alex dal oči.Zápletka taky slabá,prostě nic ,co stojí za víc slov.40%. ()

carly

Alex spotený a bez košele sám o sebe stojí za jednu hviezdičku. a na Jennifer sa príjemne pozerá. a komédie jej idú. je to oddychovka, pri ktorej si naozaj oddýchnete a aj sa zasmejete. a ja jej preto odpúšťam aj tie ťažšie stráviteľné časti. a ten koniec LOL ()

sulimo

No nebýt Alexe O'Loughlina, je to nebezpečně blízko u kategorie odpad, protože Jennifer vám leze na nervy jako málokdo, čímž s sebou strhává i to málo toho dobrého a vtipného, co ve filmu najdete. ()

pufina

Žádná sláva to rozhodně nebyla. Pár skvělých momentů pro zasmátí tam bylo, ale tím to tak končí. Jennifer Lopez mi tam absolutně neseděla a nedokázala jsem jí to ,,hraní" věřit, Alex O´Loughlin byl prostě divný.. A příběh taky za moc nestál.. ()

Juto

Táto vlažná romantická komédia sa nachádza niekde medzi slabým pilotom sitcomu a druhostupňovým filmom od netflixu. 4/10 ()

c.tucker

Očekával jsem od toho totální zlost a byl jsem opět překvapen. Není to Bůh ví jaké, ale mile to zabaví a hlavně to nenasere, jak se občas u takových filmů poslední dobou stává. Má to nějakou tu trochu kouzla a občas je to vtipné. Jennifer není úplně nejhorší, ale hlavně to táhne Alex. ()

laik_60

jednoduchá, nenáročná hollywoodska komedia, vylepšená peknou Lopezkou. Ale ano, ako odddychovka sa takýto žáner dá občas pozrieť :) ()

nineweh

Nejpředvídatelnější film letošního roku. Na konci jsem už nechápala, proč ji ten chlap vlastně miluje. Teda, vlastně jsem to nechápala ani na začátku... ()

Radiq

Zaměřeno hlavně na lidi procházející těhotnym obdobím svého života. A těm to taky může připadat docela vtipny, protože se v těch situacích poznávaj. Jinak je to ale docela průměrná romantická komedie s jasným dějem a ještě jasnějším koncem. Chvílema se tam ale najdou i světlejší chvilky, kdy jsem se fakt od srce zasmál, i těm na první pohled trapnejm fórům. Jennifer Lopez je na to už možná trochu stará, ale i tak se celkem dala a Alex O'Loughlin byl docela sympatickej týpek, tak proč ne. Je to prostě obyč jednoduchá komedie, nic víc. ()

trpaslixx

Nenudí a Alex je super hot. S jiným hercem v hlavní roli by to možná nemělo takovou jiskru. Až na jednu trapně zbytečnou a zbytečně trapnou scénu je to velice příjemný film. Ani JLo nevadí. ()