Ktosi je za dverami

(pořad)
  • Československo Ktosi je za dverami (více)

Zábavno-hudobný program Milana Lasicu a Júliusa Satinského. (oficiální text distributora)

Martin741

Vysoko nakazlivy humor dvojky Satinsky - Lasica mal svoju uroven vzdy, aj za najhlbsej normalizacie. Ale k hercom mi chybali dve vynimocne osobnosti : Romancik a Valentova /za svoje Kladivo na Carodejnice si to zasluzili ....../. Preto 90 % ()

Kwaichi

Títo páni len tak ľahko nevyjdu z módy. Ich nevulgárny humor by mohol byť veľkým vzornom pre dnešných "humoristov". ()

sator

1. díl: 2. díl: 3. díl: 4. díl: 5. díl: 6. díl: Knažko skvělé. 7. díl: Horníček: to se moc nepovedlo 8. díl: 9. díl: 10. díl: 11. díl: 12. díl: 13. díl: 14. díl: 15. díl: 16. díl: 17. díl: 18. díl: 19. díl:  20. díl:  Ktosi je za dverami ()

jedna_vrana

Čo napísať k dvojici Lasica a Satinský? Až kým ich nerozlúčila Julova smrť, vyvárali humorné dialógy a zabávali národ inteligentným humorom so štipkou „podrypovania“ do režimu. K tomu patrili skvelé pesničky Jara Filipa. Ak mali zaujímavého hosťa, o to lepšiu porciu zábavy sme dostali. Musím povedať, že keď som bola mladá, ich humor ma až tak nebavil, lepšie som ho pochopila, až keď som dozrela a páni jeden po druhom začali odchádzať. ()

dANo

L&S vo svojich najlepších rokoch predvádzali, že právom patria medzi legendy slovenského humoru a tieto relácie si s radosťou pozriem kedykoľvek ich v TV uvádzajú. ()

Autogram

Takáto zábava dnes už neletí, nič podobné sa nenatáča, a dá sa vidieť jedine z archivu. L+S vymysleli osobitý formát relácie a pozyvali si prvú triedu z hereckej elity, tak to ani nemohlo dopadnúť inak. ()

Paity

Jestli mám někoho spojeného se slovenským húmorem, tak je to dvojice Satinský Lasica. Ti jsou a hlavně byli skuteční mistři ve svém oboru jen co je pravda. ()

Aslan

Ako hovorí apoštol Pavol: „ keď som bol dieťaťom, hovoril som ako dieťa, myslel som ako dieťa.“ Keď som dospel, zanechal som detské spôsoby. Keď som bol mladší, nechápal som tomuto humoru, zdal sa mi nudný. Keď som podrástol, zaplakal som že v našom kultúrnom prostredí je tohto inteligentného skutočného humoru ako šafranu ak vôbec. ()

peetrejr

Povedzme si pravdu, moderné slovenské relácie nestoja za recenziu či hodnotenie. Za to old-school relácie ako Ktosi je za dverami stoja za to. Nepozerám to na dennej báze ale aj tie časti, ktoré som videl mi vyčarili úsmev na tvári. Dve legendy Lasica a Satinský si do svojej relácie volajú zaujímavé osobnosti a absolútne serú vtedajší režim. Určite sa táto úžasná relácia zapísala do dejín  slovenskej kinematografie a hlavne do môjho srdca. Keď som išiel na drevo mi zachránilo prijímacie skúšky, takže vďačím za to aj tejto relácii. ()

vojo

K týmto neprekonateľným ikonám slovenského humoru netreba nič dodávať, snáď len veľké Ďakujem, že ste pretavili svoje výborné ponímanie humoru do tejto tv podoby, ktorá sa dá pozrieť vždy aj pox-tý krát. ()

lemonova

Robiť humornú reláciu tak, aby bola naozaj humorná? To musí skrátka človeku myslieť. A ako vraví Milan Lasica v jednej z nezabudnuteľných scénok: ".. myslenie je mojou tajnou záľubou." :)) ()

Theker

Absolútna TV klasika.... Intelektuálni šašovia, ktorý patria k mojim najobľúbenejším.... vrelo odporúčam pozrieť aj ich Jožka Púčika (1983).... a nielen to! ()

tančísvlky

Trošinku dám menej ako sa tu všade píše.Myslím,že tomu ich humoru rozumelo len pár ľudí ... Lenže sa to tu boja napísať ,že tomu nerozumejú tak dajú plný počet hviezdičiek z akéhosi strachu . Z odstupom tridsiatich rokov,vyvanul z toho všetkého akosi vietor. Na Lasicovi mne osobne vždy vadilo ,že stále len hrá hereckú rolu nikdy neukáže svoju skutočnú tvár.Satinský bol pre mňa o triedu lepšie a na nič sa nehral ... Dovolím si tvrdiť dokonca ,že to na mňa pôsobilo s určitým pohrdaním spoluobčanom a násilnom exibicionizme hlavných protagonistov.Vtieraním sa intelektom do priazne v českej republike. Čo sa z časti vtedy aj podarilo. ()