John Sníh a ostatní z Noční hlídky čelí doposud největšímu napadení. (HBO Europe)

david141474

To co nám bylo od první série prezentováno, tak se stalo v devátém dílu čtvrté série a já musím říct, že tohle je ten nejlepší díl z celýho seriálu. Některé válečné filmy by se měli stydět, protože tohle byla práva válečná akce. Celým dílem je cítit neuvěřitelně kulervoucí a dechberoucí atmosféra. Tohle je 100% ten nejlepší díl seriálu, teda zatím. Absolutně mi to vyrazilo dech. Finální ztráta mě celkem zasáhla a málem jsem ukáp. Opravdu mě zajímá jak to bude pokračovat, protože tohle bylo neskutečný! 50/10 Já musel! ()

Tumbik

Nejlepší díl série a jeden z nejlepších dílů celého seriálu! Bitva zpracována bez jediné chybičky, dovolím si říct, že ne hraně geniality... Zapojení Ghosta do bitvy bylo luxusní :) "You know nothing Jon Snow..." ()

strobl.r

Epizoda bez příběhu zaměřená pouze na bitvu. Dalo by se zkrátit na deset minut. V momentě kdy se Jon Snow setká s Ygritte, tak přestože ostatní bojují, je prostor pro dojemnou scénu. ()

Dusty56

Poprvé za celou dobu je Sever a všechno severněji nad ním zajímavý a co víc, dokonce se hned jedná o jednu z nejlepších epizod celého seriálu, jestli ne o vůbec nejlepší. Je to také poprvé, co se v jedné epizodě objevuje pouze jedna linie GoT. Celá je pouze o jedně bitvě o Zeď a o Černý Hrad. Neskutečně dobrá vlastnost seriálu je jeho nepředvídatelnost, v každým díle může být odstraněn jeho největší záporák nebo klaďas a stejně rychle nahrazen. Tady se jedná hned o několik postav, hlavně postava hraná Rose Leslie mi bude chybět. ()