Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiální text distributora)

Sa.sa

Za mě rozhodně 5 hvězd... Pan Hron je opravdu pan Zpěvák, který umí zpívat narozdíl od ostatních co si na to jen hrají... ()

Slavusko

Vladimir Hron odprezentoval perfektnu hudobnu relaciu, vdaka ktorej nam opät po rokoch zneli tie najkrajsie hity z minulosti... Nezabudnutelnou castou je spolocne vystupenie s Ivetou Bartosovou, kde Vlada Hron nahradili Petra Sepsiho... Srdcervuce! ()

fara odpad!

Naprosto mi uniká důvod vzniku takového pořadu. A Vladimír Hron budiž odstrašujícím příkladem. ()

JARDAHONDA

Společně s Vladimírem Hronem a celou plejádou hvězd naší populární hudby si rád připomenu největší hity 60-90 let..A to díky jeho jedinečným imitátorským schopnostem.. Pořadu dávám zlatý střed *** ()

ronaldmekdon

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi. ()

MrAldridge

V zásadě je to dobré, možná na pět hvězdiček. Ale to, že je to hudební pořad a zpívají na play back, tak hvězda dolů. Takže zbývají čtyři. Tři beru za toho krypla Hrona, protože jak vidím to co tam předvádí, tak se mi chce vygrcat i to, co jsem vůbec nejedl! Takže zbývá jedna a tu s hodně přivřenýma očima nechám, abych neurazil opravdové umělce, kteří se tam taky mihnou. ()

krab007 odpad!

..a jsou hvězdy, které už dávno zhasly. Znáte takový ten nepříjemný pocit když někdo dělá něco trapného a vy se stydíte i za něj? Ne? Tak si pusťte další reprízu. ()