• kingik

Ježibaba Hron to nevzdal a v recyklovaném pořadu, kterým nebavil, dál otravoval a v reprízách bude nadále otravovat národ svým neumětelstvím. Zde zpíval, tančil, chlubil se svojí vybroušenou angličtinou a přizval si další hosty z uměleckých sfér. Ti však pokleslost pořadu se scénou za pět korun i s DPH nikam nepozvedli. Dneska je rád, že mu další homeless jménem Ruda z Ostravy přenechal místo vedle dvou nesympů na nikým nesledovaném TV Barrandov. Klady: nevyskytují se. Zápory: už jen to, že tento pořad vznikl a znova bude okupovat televizní obrazovky, dál už se nemá smysl rozepisovat. Je to šílenost sama o sobě. 0%(7.2.2013)

• igi B.

Zrůdný šoupissnic v praxi a Hron aby to spral... %-[.. - - - P.S. Tak si tak zase jednou říkám, kolik naprosto zbytečných estrádních parazitů tyhle a podobné pro kulturu naprosto bezcené srágory živily a stále živí... (?!) Ale došaška klidně, ať si ty pisskulturní onanisty honí všechny ty komerční (sic!) novoprimeroidní (k)anály, ale co to má co dělat v >televizi veřejné služby< ? Howgh. - - - - - (Nahlédnuto kdysi semotamo a víc nic, hodnocení po chvilkově pomateném repete 11.7.2011 (! sakra proč tyhle sračky naše veřejnosrádní takto recykluje ?) 223., pohaslý komentář zde jako čtrnáctý - 11.7.2011)(11.7.2011)

• ronaldmekdon

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi.(20.2.2013)

• MrAldridge

V zásadě je to dobré, možná na pět hvězdiček. Ale to, že je to hudební pořad a zpívají na play back, tak hvězda dolů. Takže zbývají čtyři. Tři beru za toho krypla Hrona, protože jak vidím to co tam předvádí, tak se mi chce vygrcat i to, co jsem vůbec nejedl! Takže zbývá jedna a tu s hodně přivřenýma očima nechám, abych neurazil opravdové umělce, kteří se tam taky mihnou.(11.3.2013)

Každá generace má svoje písně a pěvecké idoly. Tento hudební pořad je určen pamětnické generaci posluchačů, do které taky patřím. V dětství jsme si při školních autobusových výletech zpívali lidovky, v 60. letech přišla televize a popové melodie. Vyrostla na nich generace zpěváků, z nichž mnozí vystupují dodnes. Je pěkné, že byli pozváni do tohoto pořadu připomenout své nejslavnější hity, které mají příjemné melodie i srozumitelné texty a díky tomu přežívají až dodnes. Vladimír Hron je zase takový průkopník a předchůdce současné populární reality show Tvoje tvář má známý hlas svým napodobováním zahraničních a příliš nákladných interpretů, které si televize z úsporných důvodů nemůže dovolit pozvat. Nejsou zde tím pádem nejslavnější popové hvězdy současnosti, i když některé slavné hity, které dostaly nové aranžmá mají ve svém repertoáru. Pořad je určen především pro vzpomínku starší generaci. Trochu mě děsí pomyšlení, že v příštím desetiletí už původní české písničky nebudou, protože většina interpretů dnes zpívá anglicky.(10.2.2017)