Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiální text distributora)

MrAldridge

V zásadě je to dobré, možná na pět hvězdiček. Ale to, že je to hudební pořad a zpívají na play back, tak hvězda dolů. Takže zbývají čtyři. Tři beru za toho krypla Hrona, protože jak vidím to co tam předvádí, tak se mi chce vygrcat i to, co jsem vůbec nejedl! Takže zbývá jedna a tu s hodně přivřenýma očima nechám, abych neurazil opravdové umělce, kteří se tam taky mihnou. ()

ronaldmekdon

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi. ()

Krt.Ek odpad!

Hron se převleče za nějakého světoznámého pěvce, debilně poskakuje po pódiu a paroduje až se z něj kouří a nakonec svého vystoupení si pozve hvězdu nebo "nehvězdu" českého hudebního nebe, vyzpovídá jí a potom si zase všichni hezky zpívají. Takových vystoupení stihne za pořad i deset, kluk jeden šikovná. Tak se toho opakuje díl po dílu. Výtečná zábava, že ano? 5% ()

Danulinda odpad!

Další nýmand, který neovládá zpěv ani průměrně a má tu drzost parodovat opravdové zpěváky, přičemž se snaží to dohnat trapným okecáváním a obleky. Zlatý super-imitátor Zdenda Izer, který uměl skvěle dělat nejen politiky a herce, ale právě i zpěváky - jeho Láďa Křížek, Peter Dvorský apod. to je naprostá pastva pro uši a navíc je to opravu velká legrace - narozdíl od zoufalce a podzpěváka Hrona. Holt i k "pouhé" imitaci zpěváků je potřeba umět alespoň trochu solidně zpívat, a to Hron (narozdíl od Pana zpěváka a Pana imitátora Zdeňka Izera) neumí. ()

igi B. odpad!

Zrůdný šoupissnic v praxi a Hron aby to spral... %-[.. - - - P.S. Tak si tak zase jednou říkám, kolik naprosto zbytečných estrádních parazitů tyhle a podobné pro kulturu naprosto bezcené srágory živily a stále živí... (?!) Ale došaška klidně, ať si ty pisskulturní onanisty honí všechny ty komerční (sic!) novoprimeroidní (k)anály, ale co to má co dělat v >televizi veřejné služby< ? Howgh. - - - - - (Nahlédnuto kdysi semotamo a víc nic, hodnocení po chvilkově pomateném repete 11.7.2011 (! sakra proč tyhle sračky naše veřejnosrádní takto recykluje ?) 223., pohaslý komentář zde jako čtrnáctý - 11.7.2011) ()