• ronaldmekdon

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi.(20.2.2013)

• CaptainNor

Zcela zřetelně vidím, jak maličký Vládík baví celou rodinu, až se babičce třese brada. Ve školce už uměl Sodomu a Korna, v osmé třídě na horách už zcela exceloval a mejdanem na gymplu měl jeho kumšt kulminovat, ale zároveň skončit, protože puberta jeho hlásek nevyřešila. Kdyby tuhle pokleslou exhibici dávala Nova, ani bych nemukl, tam jsme zvyklí na daleko těžší kalibr trapnosti, ale že tohle pištění jako když ho někdo drží za koule vysílá v atraktivních časech ČT, to je Nejasná zpráva o konci světa(22.7.2014)

• kingik

Ježibaba Hron to nevzdal a v recyklovaném pořadu, kterým nebavil, dál otravoval a v reprízách bude nadále otravovat národ svým neumětelstvím. Zde zpíval, tančil, chlubil se svojí vybroušenou angličtinou a přizval si další hosty z uměleckých sfér. Ti však pokleslost pořadu se scénou za pět korun i s DPH nikam nepozvedli. Dneska je rád, že mu další homeless jménem Ruda z Ostravy přenechal místo vedle dvou nesympů na nikým nesledovaném TV Barrandov. Klady: nevyskytují se. Zápory: už jen to, že tento pořad vznikl a znova bude okupovat televizní obrazovky, dál už se nemá smysl rozepisovat. Je to šílenost sama o sobě. 0%(7.2.2013)

• igi B.

Zrůdný šoupissnic v praxi a Hron aby to spral... %-[.. - - - P.S. Tak si tak zase jednou říkám, kolik naprosto zbytečných estrádních parazitů tyhle a podobné pro kulturu naprosto bezcené srágory živily a stále živí... (?!) Ale došaška klidně, ať si ty pisskulturní onanisty honí všechny ty komerční (sic!) novoprimeroidní (k)anály, ale co to má co dělat v >televizi veřejné služby< ? Howgh. - - - - - (Nahlédnuto kdysi semotamo a víc nic, hodnocení po chvilkově pomateném repete 11.7.2011 (! sakra proč tyhle sračky naše veřejnosrádní takto recykluje ?) 223., pohaslý komentář zde jako čtrnáctý - 11.7.2011)(11.7.2011)

Je docela smutné kolik negativních až nenávistných komentářů se zde na adresu Vladimíra Hrona nashromáždilo. Podle mého názoru to nebyl v žádném případě vůbec špatný pořad, jeho konferenciér Vladimír Hron mi byl velmi sympatický, bylo až neuvěřitelné, jak všechny nebo drtivou většinu zpěváků dokázal skvěle napodobit a já jsem se při sledování tohoto pořadu často velmi dobře pobavil, alespoň v případě těch prvních dílech jednoznačně. Pravda, postupem času to již tak kvalitní nebylo a místy to upadalo, ale na televizní produkci je to stále velmi dobrý standard.(17.7.2018)