Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiální text distributora)

Recenze (52)

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Každá generace má svoje písně a pěvecké idoly. Tento hudební pořad je určen pamětnické generaci posluchačů, do které taky patřím. V dětství jsme si při školních autobusových výletech zpívali lidovky, v 60. letech přišla televize a popové melodie. Vyrostla na nich generace zpěváků, z nichž mnozí vystupují dodnes. Je pěkné, že byli pozváni do tohoto pořadu připomenout své nejslavnější hity, které mají příjemné melodie i srozumitelné texty a díky tomu přežívají až dodnes. Vladimír Hron je zase takový průkopník a předchůdce současné populární reality show Tvoje tvář má známý hlas svým napodobováním zahraničních a příliš nákladných interpretů, které si televize z úsporných důvodů nemůže dovolit pozvat. Nejsou zde tím pádem nejslavnější popové hvězdy současnosti, i když některé slavné hity, které dostaly nové aranžmá mají ve svém repertoáru. Pořad je určen především pro vzpomínku starší generaci. Trochu mě děsí pomyšlení, že v příštím desetiletí už původní české písničky nebudou, protože většina interpretů dnes zpívá anglicky. ()

Danulinda odpad!

všechny recenze uživatele

Další nýmand, který neovládá zpěv ani průměrně a má tu drzost parodovat opravdové zpěváky, přičemž se snaží to dohnat trapným okecáváním a obleky. Zlatý super-imitátor Zdenda Izer, který uměl skvěle dělat nejen politiky a herce, ale právě i zpěváky - jeho Láďa Křížek, Peter Dvorský apod. to je naprostá pastva pro uši a navíc je to opravu velká legrace - narozdíl od zoufalce a podzpěváka Hrona. Holt i k "pouhé" imitaci zpěváků je potřeba umět alespoň trochu solidně zpívat, a to Hron (narozdíl od Pana zpěváka a Pana imitátora Zdeňka Izera) neumí. ()

Reklama

CaptainNor 

všechny recenze uživatele

Zcela zřetelně vidím, jak maličký Vládík baví celou rodinu, až se babičce třese brada. Ve školce už uměl Sodomu a Korna, v osmé třídě na horách už zcela exceloval a mejdanem na gymplu měl jeho kumšt kulminovat, ale zároveň skončit, protože puberta jeho hlásek nevyřešila. Kdyby tuhle pokleslou exhibici dávala Nova, ani bych nemukl, tam jsme zvyklí na daleko těžší kalibr trapnosti, ale že tohle pištění jako když ho někdo drží za koule vysílá v atraktivních časech ČT, to je Nejasná zpráva o konci světa ()

MrAldridge 

všechny recenze uživatele

V zásadě je to dobré, možná na pět hvězdiček. Ale to, že je to hudební pořad a zpívají na play back, tak hvězda dolů. Takže zbývají čtyři. Tři beru za toho krypla Hrona, protože jak vidím to co tam předvádí, tak se mi chce vygrcat i to, co jsem vůbec nejedl! Takže zbývá jedna a tu s hodně přivřenýma očima nechám, abych neurazil opravdové umělce, kteří se tam taky mihnou. ()

Peytl odpad!

všechny recenze uživatele

Komu zvoníš Hrone. Zvoníš sobě. Touto drzou a nekvalitní parafrází jsem si dovolil okomentovat tento megahustý koncentrát neskutečné trapnosti, při kterém se po pěti minutách sledování pode mnou otevírá země a hrozí mi hanboupropadnutí se do jakéhokoliv Německa. Opravdu by se nehodily koncesionářské poplatky na něco důstojnějšího a praktičtějšího??? Třeba na otrávené návnady pro inkriminované umělce lokálních, hasičských mecheche? A teď prosím zhasněte, smrt má být důstojná....defibrilátory a adrenalin v pichně hoďte do hajzlu. ()

Galerie (88)

Reklama

Reklama