Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiální text distributora)

Danulinda odpad!

Další nýmand, který neovládá zpěv ani průměrně a má tu drzost parodovat opravdové zpěváky, přičemž se snaží to dohnat trapným okecáváním a obleky. Zlatý super-imitátor Zdenda Izer, který uměl skvěle dělat nejen politiky a herce, ale právě i zpěváky - jeho Láďa Křížek, Peter Dvorský apod. to je naprostá pastva pro uši a navíc je to opravu velká legrace - narozdíl od zoufalce a podzpěváka Hrona. Holt i k "pouhé" imitaci zpěváků je potřeba umět alespoň trochu solidně zpívat, a to Hron (narozdíl od Pana zpěváka a Pana imitátora Zdeňka Izera) neumí. ()

MM_Ramone odpad!

Hudobná relácia "Jsou hvězdy, které nehasnou" sa pravidelne vysielala na českej verejnoprávnej televízii. Bolo vyprodukovaných deväť zhruba hodinových častí. Za povinné koncesionárske poplatky si tam urobil svoju one man show Vladimír Hron. Vyspevoval, trapne vtipkov a snažil sa imitovať svetové hviezdy. Mne sa tento chlapík vždy zdal akýsi podivný, strelený a slizký. Jeho kŕčovitý humor a afektovaný prejav mi boli protivné. Hrona i celú túto jeho estrádu považujem za odpad! ()

CaptainNor

Zcela zřetelně vidím, jak maličký Vládík baví celou rodinu, až se babičce třese brada. Ve školce už uměl Sodomu a Korna, v osmé třídě na horách už zcela exceloval a mejdanem na gymplu měl jeho kumšt kulminovat, ale zároveň skončit, protože puberta jeho hlásek nevyřešila. Kdyby tuhle pokleslou exhibici dávala Nova, ani bych nemukl, tam jsme zvyklí na daleko těžší kalibr trapnosti, ale že tohle pištění jako když ho někdo drží za koule vysílá v atraktivních časech ČT, to je Nejasná zpráva o konci světa ()

igi B. odpad!

Zrůdný šoupissnic v praxi a Hron aby to spral... %-[.. - - - P.S. Tak si tak zase jednou říkám, kolik naprosto zbytečných estrádních parazitů tyhle a podobné pro kulturu naprosto bezcené srágory živily a stále živí... (?!) Ale došaška klidně, ať si ty pisskulturní onanisty honí všechny ty komerční (sic!) novoprimeroidní (k)anály, ale co to má co dělat v >televizi veřejné služby< ? Howgh. - - - - - (Nahlédnuto kdysi semotamo a víc nic, hodnocení po chvilkově pomateném repete 11.7.2011 (! sakra proč tyhle sračky naše veřejnosrádní takto recykluje ?) 223., pohaslý komentář zde jako čtrnáctý - 11.7.2011) ()

ronaldmekdon

Exhibující Hron zazpívá kdejakou pitomost a pro to také ty dvě hvězdy, jinak pořad celkem o ničem - české hvězdy příliš neoslní a když už, tak maximálně jako místy příjemná hudební kulisa. Dále tu máme podivná chorea a příšerné oblečky ve stylu "ta padesátiletá bába je hubená, tak jí dáme něco těžce sexy, kde bude vidět ten pupíček". Sečteno, podtrženo, nic kvůli čemu by měl člověk zapínat televizi. ()