Pořad Jsou hvězdy, které nehasnou se po prvním roce svého působení na obrazovkách České televize umístil v populární divácké soutěži TýTý na 9. místě!! Za dobu existence již prošlo pořadem nepřeberné množství opravdických Hvězd, které nehasnou. (oficiální text distributora)

Skuby47

Každá generace má svoje písně a pěvecké idoly. Tento hudební pořad je určen pamětnické generaci posluchačů, do které taky patřím. V dětství jsme si při školních autobusových výletech zpívali lidovky, v 60. letech přišla televize a popové melodie. Vyrostla na nich generace zpěváků, z nichž mnozí vystupují dodnes. Je pěkné, že byli pozváni do tohoto pořadu připomenout své nejslavnější hity, které mají příjemné melodie i srozumitelné texty a díky tomu přežívají až dodnes. Vladimír Hron je zase takový průkopník a předchůdce současné populární reality show Tvoje tvář má známý hlas svým napodobováním zahraničních a příliš nákladných interpretů, které si televize z úsporných důvodů nemůže dovolit pozvat. Nejsou zde tím pádem nejslavnější popové hvězdy současnosti, i když některé slavné hity, které dostaly nové aranžmá mají ve svém repertoáru. Pořad je určen především pro vzpomínku starší generaci. Trochu mě děsí pomyšlení, že v příštím desetiletí už původní české písničky nebudou, protože většina interpretů dnes zpívá anglicky. ()

Compadre

Strašnej hnus. Nelíbily se mi ani první díly, natož ty poslední. Ty už byly totálně zbabraný. Nevim, jestli Vládis Hrom ty zpěváky paroduje nebo je tak špatnej imitátor. ()

Paity

Vladimír Hrona si touto a podobnou hrůzou vydělal mj. na to svoje Ferrari, které pak během mžiku zrušil, když jel jako osel. ()

FOCKE_WULF

Moje guilty pleasure. Vždycky si k tomu udělám kafe z Lidlu a vezmu hnusné laciné sušenky a nechám se bavit. V.H. často zvedá ukazovák, když žvatlá něco rádoby důležitého a vůbec netuší, jak je s tím legrační. Jestli se příští prezidentkou nestane Anife Vyskočilová, tak bych na pražském hradě uvítal právě charismatického Vladimíra Hrona. Za spokojené důchodce od televizních obrazovek dává palec nahoru váš focke_wulf, rytíř SS na odpočinku. ()

marek86

Ať se Vladimír Hron snažil sebevíc. Mě tento pořad nebavil a nikdy jsem ho snad nedokoukal až do konce. Škoda, ten potenciál má. Moje hodnocení 3/10. ()

tančísvlky odpad!

Odporne slizký chlápek Vladimír Hron aj s celým týmto programom . Skôr by som ho dal do kategórie podobných "fujtajblov" ako Genzer a Marcin . ()

hermiona

Dost bylo Hrona! Já myslela, že až přestanou reprízovat Abecedu hvězd, bude od něj pokoj (se vší úctou k opravdovým hvězdám, které se tam mihly). Modlitby nevyslyšeny. ()

Anianna

Dívám se na díl věnovaný hitům 80. let.. Hvězdy už uhasly. Za všech účinkujících tohoto dílu polovina už není mezi námi. Udivuje, mě, že při tvorbě tohoto pořadu na začátku nového milénia přistoupila ta velká jména na nedůstojný playback. ()

majky19

Je docela smutné kolik negativních až nenávistných komentářů se zde na adresu Vladimíra Hrona nashromáždilo. Podle mého názoru to nebyl v žádném případě vůbec špatný pořad, jeho konferenciér Vladimír Hron mi byl velmi sympatický, bylo až neuvěřitelné, jak všechny nebo drtivou většinu zpěváků dokázal skvěle napodobit a já jsem se při sledování tohoto pořadu často velmi dobře pobavil, alespoň v případě těch prvních dílech jednoznačně. Pravda, postupem času to již tak kvalitní nebylo a místy to upadalo, ale na televizní produkci je to stále velmi dobrý standard. ()

Danulinda odpad!

Další nýmand, který neovládá zpěv ani průměrně a má tu drzost parodovat opravdové zpěváky, přičemž se snaží to dohnat trapným okecáváním a obleky. Zlatý super-imitátor Zdenda Izer, který uměl skvěle dělat nejen politiky a herce, ale právě i zpěváky - jeho Láďa Křížek, Peter Dvorský apod. to je naprostá pastva pro uši a navíc je to opravu velká legrace - narozdíl od zoufalce a podzpěváka Hrona. Holt i k "pouhé" imitaci zpěváků je potřeba umět alespoň trochu solidně zpívat, a to Hron (narozdíl od Pana zpěváka a Pana imitátora Zdeňka Izera) neumí. ()

tonton78 odpad!

proč si tenhle nýmand hraje na superstar????já taky umím hovno, ale aspoň mám soudnost a nelezu s tím ven... ()