natalanka

No... no..... ale jo, na večerní pokoukání to je. Prostě vymysleli dalšího monstrumečka, který je z gumy a neprůstřelný zároveň, po mrakodrapu běhá asi jako superGorila, natahuje se do stran i do prostoru, povídá si, mozek to má bůhvíkde,... no....jen koukněte. Nudit se nebudete a logiku v tom nehledejte... to fááákt nejde :-) :-) ()

J.Mayen

Dostal jsem presne to co jsem od Marvelu cekal, vybornou porci zabavy, krome vybornych efektu se clovek docka i uspokojivych hlasek a nadherneho prostredi San Francisca, kam se mimochodem letos chystam a uz se nejak nemuzu se dockat. ()

JollerCZE

Příběh, jak nula a nula dohromady hrdinu dá! A nebo snad Antihrdinu? To zjistíme. Venom je celkem povedený, co se rozhodně vizuálu týče. Zápletka je dlouhou dobu nejasná, posléze, když se objeví, je sice jednodušší, ale zato celkem dobře zmáknutá. Dobrý je hudební podklad i song od Eminema. Co se týče Venoma, tak si osobně myslím, že by ho tam mělo být více vidět, rozhodně by si to zasloužil. Docela dlouho se nic nestane, je to takové až moc klidné na MCU. Na druhou stranu herecky tu první půlku podrží jak Tom Hardy, tak i Riz Ahmed, který svoji postavě dodává celkem specifické vlastnosti a takové, jakoby nepříjemné pocity. Za to rozhodně plus. Ke konci to mělo celkem spád a myslím, že se na dalšího Venoma budu i celkem těšit. Závěrem: Venom je snímek, který nabídne sice méně akce, ale za to to vynahrazuje lepšími hereckými výkony, dobrým vizuálem a hudbou. Ten jeho obličej je fakt dobré CGI. A hlavně, "We are Venom". ()

Mikecat

Tom Hardy je PáN. Asi nikto iný nemohol tak geniálne zahrať skrachovaného žurnalistu potĺkajúceho sa ulicami San Francisca ako on. Námet výborný - zbohatlík Drake dovezie z vesmíru mimozemského parazita a hľadá hostiteľa, aby prežil na zemi, najskôr medti zvieratami, potom ľuďmi. Po vniknutí do labáku začína sranda keď Tom (Brock) sa zoznamuje so symbiontom, ktorý neznáša, keď sa mu hovorí parazit. Film naberá na obrátkach čo sa akcie a humoru týka. úžasná scéna, keď Brockova priateľka poskytne mimozemšťanovi svoje telo a on vďaka vášnivému bozku pre lezie do Brocka. Po záverečných titulkoch nevypínajte. Možno bude ďaľší Avenger. :) ()

DonBraso

Dát nejlepší hlášku na konec filmu je vážně vodvaz.Na film se podíval jen,že status Tom Hardy,jinak tyhle comicsárny jsou víceméně mimo mě.První hodina dlouhé seznamování a zrod Venoma v cizím těle.Scénář pro děti,který by měl zapůsobit hlavně v trikách.No i zde je to jen průměr,protože tu není moc co ukazovat.Těch akčních vložek je tu doopravdy poskvornu a vše se rozjede v poslední zrychlené 20 minutovce,protože končí film :) Jestli říkal Hardy,že dost scének mu chybí,tak je vidět,že se stříhalo horkou jehlou.Neříkám,že bych se doslova nudil,ale nad zbytečností snímku jen,že tenhle od Marvela chyběl,tu není zrovna extra o moc co stát.Riz Ahmed je zde příšerný,M.Williams je tu na okrasu a do toho dvě podtitulkované scény,který s přehledem vytře Venoma do zadních partií,protože Spider-Man.65% ()

eMeMko

Trošku mě naštvalo, že snímek neměl rating R. Vzhledem k povaze Venoma by mu rozhodně slušel. Zvláštní je i celkem krátká stopáž, nicméně i Tom Hardy se vyjádřil, že se z filmu dost vystřihovalo. Ve finále se tedy jedná o průměrný kousek, který se vyplatí vidět hlavně kvůli výše zmiňovanému herci. Zbytek hereckého ansáblu je totiž takový neslaný nemastný, malou výjimku tvoří "Elon Musk" s tváří Rize Ahmeda. Vizuální efekty jsou na velmi dobré úrovni, nicméně příběh je to, co tu pokulhává. Finální hodnocení: další důkaz toho, že perfektní trailery nemusejí znamenat perfektní film. ()

Knightey

Pro me proste dalsi paradni marvelovka u ktere jsem se bavil :) Tom Hardy je opravdu vyborny herec, to se mu musi nechat. ()

pafka

Normal Marvel. Neco pred sebe, aby jste mohli spolykat tu davku v kine za 200 (pc, cc). Zabavovka, o ktere po tydnu uz nejsem vlastne schopen nic rict. ()

x_ander

Slušná komiksovka. Můžeme sice nadávat, že v Rku by to bylo lepší ale to nic nemění na to, že je to přece jen něco jiného, než nám servíruje Marvel. A jsem za to rád. Chyby tu sice jsou (těžce nevýrazný záporák), ale po všech těch problémech při produkci je zázrak, co z Venoma vylezlo. ()

vodkasesemte

Tvl, o čem to je – o něm? To je The Drop 2 jak zalejvá kytky? Dětinský problémy neschopnej řešit přes domovní výbor, nebo mu prostě vyrazit dveře a dát přes hubu – mně naštěstí elektrická kytara nevadí – je to hudba – na rozdíl od malýho pochcanýho psa, kterýho má u sebe v bytečku každá druhá česká svině. - Dreak believes that UNION between human and symbiote is the key to our survival, but not here on Earth - Drake is trying to put human beings and aliens together (jak to polopaticky vysvětlují – jako pro děti a stejně ti dementi nic nechápou – v každým druhým filmu) - We call them hosts. Thats nuts, istnt it? Thats completely insane - Theres no protocol for this thing - A tendle film je strašnej - Science never sleep - Tendle film je příšernej slepenec - Nicméně ti bezdomovci mi byli jasní od začátku - To jeho tričko (až v laboratořích) - Ted k němu demon mluví - To je komedie, nebo co? - Hele, svině s čoklem, to se českým prasatum bude líbit - Hes whining and complaining like an old baby again… oh, thank you so much. Yeah, my pleasure (zabít je oba dva – mizerný existence) - I will take care of this myself (Upgrade) - Odraz v okně (Spiderman 3) - Lunch the drones - This is beyond anything we thought was possible - You are not going to die - What the hell are you? - Im venom and you are mine - Fuel in the tank (bit somebodys head off) - You did not find us, we found you - Think of yourself as my ride (demons, a ne oni nemají nad námi převahu) - Im inside your head. You are loser - That is why we are here (vetřelec toho tolik nenakecal) eat meat - Cooperate and you might just survive (jako vessel). That is the deal - Všichni, co tam hrajou, jsou posedlí. Rozdíl je v tom, že ve skutečnosti je to více subtle jemnější. Pomalu ztrácíte kontrolu nad svým já, až ji uplně převezme demon - Everything of yours is my business. We have no secrets. Im not unreasonable - It is peaceful up here (v nebi). Your world is not so ugly after all (drž pýču). Im almost sorry to see it END - You die, I die - Sound and fire (to určitě) - Im hungry all the time - They do not know what they are talking about - What I have initiated is a whole new world, a new species (hybrids – jako před potopou – Matt 24/37, Enoch 7/1 atd.) - Man and symbiote combined - Millions of us. They will follow whereever I lead - Where WE lead (jasně, jste partneři – Jezabel)? - Čím větší kontrolu nad vámi mají, tím jste pro ně méně efektivní - You know, it doesnt matter if you kill me anyway, bcs theres something way bigger afoot in this world than you and me - Karmas bitch (bigger than you, máte se na co těšit, prasata, to platí i pro vás, vy malý kurvičky, co jste si tak neohroženě před soudy stěžovaly na své manžely a sousedy) - Hes unstopable. Its going to get ugly (asi brzy, ptž se ani neobtěžují dělat s kvalitními filmy) - Invasion force and feed on whole planet - But its different now, I have decided to stay (not so ugly after all – v pekle mají vlastní verzi zániku země) - On my planet, I am kind of a loser, like you. but here, we could be more (komplex vícecenosti). And Im getting to like it here - However, there will be nothing left to like of we do not stop that rocket (whatever) - Completely annihilated - Oh, JESUS! Our chances? Pretty much zero. Lets go save the planet - We wont let you DESTROY this world (its his right) - You have strong host, but not strong enough - You too late. This is the next stage - PAUZA - You are nothing - Traitor (přítel člověka – Enki/Sat an) - You belong with us, Annie - Good Lord, look at the time - There are good ppl in this world. And then there are BAD ppl. You have to tell the difference. The deal is, you will only ever be allowed to touch, harm, hurt, possibly, very possibly, eat very, very bad ppl, but never, ever, ever good ppl - But how does one tell the DIFFERENCE? You just have to… You can intuit it, you can sense it. Sometimes you can even feel it - Do you feel me? What the hell are you? - The way I see it, we can do whatever we want - Refrem - Its time to get them. They aint gonna know what hit them. I said knock-knock, let the devil in. Alien, Elliott, phone home. On this game will end, Im loco. Became a symbiote, so my fangs are in your throat. You are snake bitten with my venom. Then I wait to face the demons Im bonded to cause they are chasin me, but Im part of you. so escaping me is impossible. I latch onto you like a parasite. Im probably ruined your parents life and your childhood, too, cause if Im the music, that you all grew up on, Im responsible. For you, the nasty fools Im the super villain. Das and Mom was losin their marbles to . you marvel that? Eddie Brock is you and Im the suit, so call me venom. I got that adrenaline momentum - When I get out of here, and I will, theres gonna be carnage (kdo to je) - Dábel byl svržen na zem, kolikrát to ještě budou ukazovat () (méně) (více)

rashaverak

Marvelovky jsou v prumeru prinejlepsim prumerne filmy, toto je podprumerna Marvelovka. Genericky CGI komix, s jednou vtipnou scenou a ubohym pribehem. ()

ZHODNOTITEL

Bohužel marvelovky už dnes postrádají poctivou filmařinu a jdou spíš na ruku nenažraným náctiletým divákům, kterým jde spíš jen o efekt. ()

TonyHawk94

Slušný trhák, na ktorý sa dobre pozerá, ale napriek tomu mu niečo chýba. Po zhliadnutí som mal pocit, že to bolo naozaj fajn, ale zatiaľ je to len slabý odvar toho, čo ešte môže prísť. Tom Hardy svoju rolu zvláda s úplnou ľahkosťou, a osobne sa veľmi teším na pokračovanie. Hodnotenie 3,5 hviezdičky, ale v tomto prípade zakrúhľujem nadol, preto 3. ()

PaTeXx

Zvláštní. Prvních 40 minut se nedělo vůbec nic a pak najednou spousta akčních momentů. Scénář předvídatelný, záporák nezajímavý, celý film mohl být mnohem temnější, hororovější a nechutnější. Nevyužitý potenciál, ale za shlédnutí to stálo. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony