Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

exoomer

Pozerat sa na spoteneho Golonku, celebritu Pariskovu a podobne pripady nasej krajiny, oznacovane za celebrity nie je v mojich silach. Aspon na tu Judinyovu sa clovek dokaze pozerat, ale akonahle zacnete omylom vnimat tie hovna co sa tam trepu, treba prepnut. ()

B.C.B.P.

Jednoznačne za *****!, keď je u pacienta nevyhnutné evakuovať obsah žalúdka ústnym otvorom po požití jedu, konzumácii potravy po expiračnej dobe, predávkovaní sa liekmi, otrave chemikáliami alebo pri inom ohrození zdravia či života. Neuróny prenesú vizuálny podnet, ktorým je Justin Topoľský a jeho the oblek z pásovca a doplnok 3D okuliare, do šedej mozgovej hmoty v dorzálnej časti predĺženej miechy, centrum zvracania takto absorbuje prvý apel, nasleduje nevoľnosť z Rochnyaka, závrat z Marcina, dopamín, serotonín a ostatní kamoši už s mindrákmi fofrujú modlikať za dávenie po tom, čo prijali informáciu v obryse olupujúceho sa korytnačieho krku Zlatej Heleny, po hlbokom nádychu uzatvára dýchacie cesty Erikina naturálna póza a silnú kontrakciu bránice vyvolá okamžitá asociácia na jej nabíjača, „veľkého“ Pištu(ovho) Skrúcaného, konkrétnejšie na jeho pipík, po tomto KO sa brušná svalovina prudko sťahuje, postihnutý dávi. Všetko je OK... (Je niečo, k#$*!, OK???) Zvracanie je obranný reflex, ale pred ODPADOM ODPADOV potenciálneho pacienta neubráni nič, čivava Lolita vás už vetrí! ()

wilczo2 odpad!

Keď to začínalo okolo roku 1996, alebo kedy, tak sa to ešte snažilo mať aký-taký glitz&glamour, že pri zažmúrení všetkých očí, vyrazení poistiek a vyskratovania si bradaviek autobatériou to ušlo... no odkedy to robí pani "moje cecky sú výsledok prírodného konského trusu miešaného s ošťanou slamou a nie skalpelu", tak je to celé nepozerateľná blbosť, ktorá človeka osprostieva konštantnou rýchlosťou 10 IQ bodov/minútu. ()

pekko odpad!

Po dlhych rokoch som mal nechtiac moznost zhliadnut cast tohto skvostu (pred vecerou ostala prepnuta Markiza a dialkovy ovladac som nemal po ruke). Nasa macka sa po minute pozvracala a zacinam mat podozrenie, ze to nebolo z narychlo pohltaneho jedla... ()

Pato2909 odpad!

Kazdeho to zaujima ze kde zeru nase "VELKE CELEBRITY" len to pretahuje cakanie na fil ktory ma zacat napr. o 20:30 a zacne 20:45 NEZNASM TO ()

pierre9 odpad!

Jediné, čo ma pri tejto sračke prekvapuje, že ju nevysiela TV HNOJ. Nie že by Markíza bola o moc lepšia, ale... toto je skrátka TV HNOJ Production. ()

TheBrain odpad!

počas sledovania tejto "veci" som si takmer prerezal žili, obaril hlavu, zabil sestru, zjedol klinec a vydrbal telku oknom ()

unclejack odpad!

Takú satisfakciu som už dávno nezažil. Tu bolo hodnotenie odpad učineným potešením , počkajte , ešte musím nájsť Kapra na torte. ()

Angelo987 odpad!

Priznam sa, raz som si kukol jednu cast a nebolo mi vsetko jedno, ako sa na to moze niekto vlastne vobec divat? A potom som na to prisiel, jedine nejaky clovek s nizsim IQ a trosku zaostalym myslenim sa moze pozerat na nejakych moderatorov, prominentov, alebo hercov? Co su vlastne zac ti ludia, ja ich nepoznam, neuznavam, nic neurobili pre ludstvo, alebo pre tento svet, nic nevynasli a ak si myslia, ze su niecim zaujmavy, len preto ze sa ocitli niekedy na nejakej trapnej Markize, tak to je proste iba na smiech! ()

Tinusa14 odpad!

Nechápala som, nechápem a nebudem chápať k čomu je táto relácia dobrá. Takzvané pikošky, totálne zbytočnosti, ktoré prináša vyumelkovaná moderátorka v strnulej pozícii, niekedy dávnejšie aj zo psom tak to už je silná káva aj na mňa. ()

belinko odpad!

Nemyslím, že toto by malo byť uvádzané na csfd.cz... ono nie všetko čo sa nakameruje môže byť hodnotené ľudmi, lebo... toto by som nazval ako skúška kamier, ktorá sa občas sem-tam dostane do televízie.. aby sme závideli ostatným ich sračky, ktoré majú vďaka svojím "fanúšikom" - neviem či mi príde logické ich podporovať v tomto... proste, toto by sa malo zrušiť, jak z csfd, tak zo života... :) a divím sa pani Judínyovej, že jej tie peniaze za to potupné šaškovanie stoja :) ()

Agent008

Mile natočný a příjemné prostředí včetně profesionální moderátorky jaká v ČR chybí. Lepší než nějaký TOP star nebo jak. ()

F1LCO odpad!

Chcel som dať jednu hviezdičku, lebo na Eriku J. sa dobre pozerá (kým nezačne hovoriť), ale bolo mi ľúto kaziť ten čierny stĺpček :) ()