Relácia, kde vás prostredím slovenskej a českej ozajstnej smotánky prevedie šarmantná moderátorka Erika Judínyová. Spoločenské akcie, honosné večierky a zábavné párty - miesta, kde sa bežný smrteľník len tak ľahko nedostane, ale s našou kamerou je možné nahliadnuť na miesta, kde to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami. Najaktuálnejšie dianie v spoločenskom živote, svet recepcií a večierkov, exkluzívne rozhovory s celebritami - vyberte sa so Smotánkou každú sobotu do prostredia „horných desaťtisíc"! (oficiální text distributora)

endoskop odpad!

Ha, nímandi, pozrite sa, ako si žijú celebrity. To si myslí Erika Judínyová, keď v "Šmetánke" ukazuje Slovákom, ako sa uprostred chudoby baví horná vrstva vyvolených. A že je sa načo pozerať... ()

dragon odpad!

Jednoznačne odpad! Toto by mohol pozerať len zakomplexovaný milovník neúspešnych hercov na slovenskej trapnej scéne. 0% - absolutne o ničom ale hovoria o tom ako o najlepšej relácii. Súhlasim s väčšinou uživatelov, mali by to zrušiť!!! ()

KapitanKuraz odpad!

Relácia určená pre skupinu homoklád a bandu zmrdov z "horných" desaťtisíc. Erika je krava nebeská s papuľou na dva viete čo. Fuj a to už to trvá takmer dvadsať rokov, niečo nie je v poriadku, komu fajčí? ()

djsaly

Povedzme si to na rovinu "BULVÁR" veď tým žije celé naše malé európske Slovensko! Ruku na srdce, kto si to ani raz nepozrel? Kto nezávidel, nepenil, neskočil z okna prízemia:D, nerozplakal sa pri pozeraní s nemým úžasom tváre doma v tmavej kutici na "CELEBRITY" ShowBiznisu! úspešných, bohatých a krásnych ľudí, ktorých aspoň môže vidieť prostredníctvom televíznej obrazovky na najúspešnejšej slovenskej komerčnej televízii prakticky od jej založenia a v prime-time! O sledovanosti a obľúbenosti tohto formátu hovoria čísla a tým nemalou mierou pridáva na sledovanosti i jej moderátorka..moje hodnotenie je 0a1/2* ()

MisoSasky odpad!

Kedysi som odchádzal už pri zvučke. Dnes, ako slečne Erike narástl..o sebavedomie, čoho sa chopili aj stylisti, dá sa na to aspoň pozerať. Nie však počúvať. ()

Wafs odpad!

Čo také tieto ,,celebrity" urobili, že ich nazývajú smotánkou? A najlepšie je, že ich flitrovaná kráľovná si myslí, že nezaspím bez toho, aby som vedela aké čísla ponožiek nosia... ()

lindush12 odpad!

Trápna relácia s trápnou moderátorkou, ktorá nevie ani poriadne klásť otázky a pýta sa tam kadejaké primitívne veci, ktoré nikoho nezaujímajú a pretŕča sa tam v noblesných šatách. ()

pezz odpad!

Odpad na ktorý sa niekedy dobre pozerá a smejeme, sa smejeme a smejeme sa 7x...sa smejeme na tomto show. Stupídna SR top scéna, prehliadka bohatých hovien (česť výnimkám), smotánka ? nie, my tomu doma hovoríme grcanica. Kto toto a z čoho sa to živí, to je záhada všetkých záhad. Rozriešenie: hlúpy národ teenagerov ich živí z daní a platov ešte hlúpejších rodičov, škoda reči, svrab národa!! Ďakujem, že sa tu môžem k tomuto vyjadriť ()

roman4794 odpad!

No takto,radšej sa zdržím akýchkoľvek komentárov,pretože by ma z toľkých nadávok buď zablokovali ale udali na polícií za ohováranie a nadávanie.Odpad.Niekto dolu napísal že 0%.. to je ešte celkom dobré hodnotenie,keby sa dalo dal by som mínusové hodnotenie...Hanba. ()

ApolloTV odpad!

Zbytočnosť, ktorá nepobaví, neukáže nič zmysluplné. Je to ukážka z "tých najlepší večierkov", kde ukazujú koľkokrát kto koho podvádzal, udal, zosmiešnil, provokoval, porodil, dal facku,... Proste neatraktívna slovenská, s prepáčením, blbosť. Keď si ešte prečítam obsah... že to vrie zábavou, nádhernými šatami a známymi tvárami... Pravdou je len to tretie. A nezabudnite. Ten kto sa neobjaví v Smotánke, ten je ten najšťastnejší človek na Zemi. /0,00%/ ()

DragonSwan odpad!

Ehm...šarmantná moderátorka? Ozajstná smotánka? To ako vážne!? Väčšia debilina ako táto Zakysanka ani nemôže existovať. Nechápem ako môže niekoho zaujmať čo má oblečené ktoré prasa v 'šoubiznise' (heh celý ten šoubiznis aj so všetkými vyhasnutými pseudo hviezdičkamy si očividne pomýlili so stokou) a ich trápne pyžamové večierky. Ja jednoducho nemám slov....myslím, že idem zoznámiť záchod s mojim obedom, pretože pri tomto sa nedá nič iné len grcať. ()

Wolfis odpad!

"Celebrita" tu, "celebrita" tam, sem tam sa mihne kopa (ne)celebrít, ktoré sa do povedomia dostali len vďaka či skôr, bohužiaľ, kvôli nejakej úbohej slovenskej televíznej šou, ktorých je viac než dosť. No fuj! Koho zaujíma ich zazobaný život?! A vlastne, kto sú to tie celebrity? Odlišujú sa nebodaj od ostatných ľudí niečím výnimočným, keď sa nad nimi povyšujú? Nie, akurát tak tým, že sa musia vytŕčať pred každou kamerou a robiť zo seba nadprirodzené bytosti. Podpriemerná úbohosť, ktorú môže vyprodukovať jedine naša slovenská produkcia na čele s TV Markízou... /0%/ ()

d-nao odpad!

Toto stálo xtisíc eur, to zas xtisíc. O čom je vlastne táto relácia? O tom, kto čo kúpil a za koľko? Druhá vec je tie SR celebrity, čisté umelé smažky na scéne minimálne desaťročie, dávno po zenite.. ()

bobo7171 odpad!

12 hodin denne pracujuci ludia ziju z ruky do huby a televizia ukazuje ako si na ukor 12 hodin pracujucich ludi zije hornych 10tisic... je to totalny hnus a vysmech. zo mna zavist urcite nehovori, lebo ja sice tych 12 hodin denne makam, ale som spokojny s tym co mam a nepotrebujem sa ukazovat svetu. televizia by mala pouvazovat ci by nebolo vhodne tie peniaze ktore sa pouziju na natocenie tejto supidity na nieco rozhodne prospesnejsie 0% ()