Kubeska

Jako kdyby David Fincher vzkázal (po vzoru postavy, kterou hrál Jiří Kodet v Pelíškách): Prankeři všech zemí, vyližte si... ()

phoenixer

Nikdo by nezahral lip, tak odporne slizkyho financniho maklere nez zrovna Dougles. Zrejme ho nemam rad, jelikoz jsem mu vlastne od zacatku filmu pral, aby se hra zvrtla a stala se tak skutecnosti. Film ma skvely scenar a dost casto opravdu musi clovek vahat jestli je to hra ci neni, kazdopadne plnej pocet dat musim i pres odpor k hereckemu obsazeni. ()

dalziel

Keď sme to celá rodina prvý krát videli na ČT2 tak sme na konci boli všetci ticho ako keby sme do seba napchali Bom-Pari.Sila.Nás to teda oslovilo kolektívne a to Fincher nie je zrovna režisér rodinných filmov. 😎😉👍 ()

Razzor_82

Fincherova HRA s divákem plná nástrah a nečekaných zvratů. Postupná paranoia, která vám zamotá dokonale hlavu a vygraduje nečekaným koncem, který doslova uzemní. Douglas znovu září strhujícím výkonem, kdy jeho postupný psychický rozpad postupem celé hry prostě vyšperkoval. Velmi kvalitní psycho thriller s napětím a trochou deprese díky hudbě Howarda Shora.  8/10 ()

AloeB

Je asi jedno, zda je to jakýsi protiklad našeho života, kdy ve skutečnosti nejsme na každém kroku sledováni (totiž, spíše naopak) nebo zdůraznění, že taková pozornost se dostává jen těm vlivným a bohatým? Závěr by jednoduše mohl být hořkým a cynickým vtipem, kdyby v duchu předchozího zmateného a divokého děje nešel ještě víc do srabu, aby ukázal, že má skutečně nějaké... řekněme poselství - ono dostat k narozkám zaslouženě tričko: "I was drugged and left for dead in Mexico - and all I got was this stupid t-shirt" je ve svém roztomile pokřiveném duchu skutečně něco, co si za prachy nekoupíte - a tak ačkoliv jsem tomu postupem děje přestával věřit, byl film skutečně o tom, že čím hlouběji do sraček se člověk ponoří, tím víc toho dostane, třebaže mu to ve své podstatě bude k ničemu. Douglas a Penn jsou velmi zajímavá a oku libá herecká kombinace. Hodnotím pěti pro konec a protože si to Fincher zaslouží. ()

Urukhaj98

Výborné thrillerové řemeslo. Herci si bez problémů odehrají to své, scénář minimálně na první dobrou dává smysl, hezky to odsýpá a atmosféra je tak fincherovsky hutná, že by ji i holohlavý Kevin Spacey mohl krájet. Hra je velmi povedený film, nicméně chápu, že pro mnoho lidí zůstává spíše upozaděná a ve stínu Fincherových největších pecek. Přesto by se na ni zapomínat nemělo. 8/10 ()

FeriusParfax

Skvělý výkon Douglase, na kterém bylo znát, že ho snad za chvíli trefí šlak. Perfektní psychologický thriller. Je to sice trošku čitelné, ale náramně se pobavíte, protože si stále nebudete jisti, jak to s tou Hrou vlastně je. Chvíli si už myslíte, že víte, na čem jste, ale tvůrci vám potom zase pořádně zamotají hlavu a vy zase nevíte, čemu věřit. Za mě naprosto vydařený konec, který jsem si užila. Samozřejmě musíte zavřít oči nad náhodami, ale o drama tu opravdu není nouze. Atmosféra je krásně vystupňovaná a hlavně podpořená téměř až minimalistickou hudbou. ()

Odpadlik

Špičkový film, ve kterém opravdu do poslední chvíle nevíte zdali jde o hru, o skutečnost nebo co v tom vlastně je. Celý film má výbornou, ponurou atmosféru, při které divákovi mrazí v zádech a nutí ho sledovat děj do poslední vteřiny. Výborný Michael Douglas, jemuž prostě role "boháčů" sluší, nic naplat. ()

kokes

No já bych řekl, že tak trochu filmek na efekt. Dobře se na to kouká. Ale ten konec a že všechno bylo přesně naplánový podle společnosti CRS...bla, bla...tohle by se zvrtlo už dávno někdy na začátku, je mi líto... ()

Sosak

V tomto snímku opět můžete rozeznat nezaměnitelný rukopis skvělého Finchera. Relativně dlouhý příběh nabírá na obrátkách a vtáhne vás do děje i oslní atmosférou. Vsadím se, že do samotného konce nebudete vědět, jestli jde skutečně o hru, nebo ne. Moc se mi to líbilo, ale plné hodnocení nedám kvůli hnidopišským chybkám v logice příběhu...zvlášť ke konci...nad tím se opravdu nejde nepozastavit... ()

GodKnows

Fincher stále vo forme a keď sa k tomu pridá Penn s Douglasom tak sa je na čo pozerať. Scenár sem tam kríva ale nenudí. Finále som si predstavoval inak...........80% ()

waska

Chtěli byste si tuhle hru zahrát? Já ano i ne. Ano proto, že když to skončí a vy se tomu zasmějete, musí to být opravdu skvělý zážitek. Ne proto, že být v kůži Michaela Douglase ( btw. byl naprosto skvělý ) a nevědět so je hra a co je skutečnost musí být opravdu frustrující a je div, že se z toho nezcvoknul. Vlastně se zcvoknul, ale i to bylo ve "scénaři". Brilantní film od Davida Finchera, ve kterém do sebe vše dokonale zapadá. ()

elshish

Michael Douglas a jeho herecka nasranost me fakt bavila. Myslim si, ze mu tato role hodne sedla a byla mu proste usita na miru :)Pribeh neustale graduje a byl jsem opravdu v napeti jak dopadne. Akorad ten zaverecny pad byl trosku supermanovskej, ale jinak davam 90% :) ()

Veseldaa.!

Od Finchera nejde čekat nic jiného, než originální snímek. On už mě nemůže ničím překvapit, protože jeho režie byla zase dokonalá. Obsazení, tak Douglas je záruka kvality sama o sobě a Penn, ten začíná být mým velkým oblíbencem. Jak řekl Ad4mson - "geniální thriller" a já jenom souhlasím. ()

MeaCulpa

Naprosto precizní thriller, který jsem naprosto nepochopitelně dlouho opomíjel. Fincher zručně vodí diváky za nos a zásobuje je twisty, které je neustále udržují v nejistotě. Douglas postupně ztrácí smysl pro realitu a upadá do beznaděje podobně jako diváci přestává rozlišovat realitu a hru. Závěrečná pointa je už sice moc unreal, ale výtečný dojem z filmu pokazit nemůže. David Fincher je nejtalentovanějším režisérem své generace. ()

Jonatána

Myslím, že budu jedna z mála, ne-li jediná, kterou totálně rozčaroval a absolutně nenadchl ten konec. Proto jsem taky stáhla na tři hvězdy jako u průměrného filmu. Jinak bych dala 4. Sice hodně přitažené za vlasy, ale hodně napínavé a byla jsem strašně zvědavá, co z toho vyleze. Ovšem obrácení Ferdyše Pištory po americku...a na konci ještě ta skoro láska na první pohled. ..:-( ()

gemi

Tohle je klasika. Pamatuji se na televizní trailer, který lákal do kina. Na podmanivé "...The Game." I přes místy pokulhávající logiku jde o výbornou podívanou. EDIT: 5. 4. 2022, nevím-kolikáté-zhlédnutí. Do poloviny filmu je logika neprůstřelná a je to pětková záležitost. Čím dál víc se ale tlačí na pilu a každý další krok záhadné firmy CRS nutí diváka přemýšlet: "No tak to určitě, tohle je příliš nákladné/nebezpečné..." A to finále, no to už je úplná fantasmagorie. Ale je to jeden z těch filmů, ve kterých se pořád něco děje a má slušný potenciál znovusledovatelnosti. ()