Vlče

Fincherovi filmy vždy vyzařují silný pocit naprosté dotaženosti v detailech a určitého perfekcionismu. S následovníkem geniálního thrilleru Se7en - The Game - je tomu zrovna tak. Atmosféra by se dala krájet, Michael Douglas podává naprosto fantastický výkon o kterém se bohužel tolik nemluví a i když scénář je tentokrát skutečně odvážný, tak dosahuje toho co si tvůrci předsevzali. Na to jak muselo být těžké dokončit film s takovým závěrem se s tím tvůrci poprali skutečně výjimečně a The Game je tak celou dobu uvěřitelná a především vždy funguje. Ať už vypíchneme báječné mysteriózní scény (které snad nikdo kromě Finchera neumí tak tajemně podávat - snad už jen David Lynch) jako je ta s klaunem a následný rozhovor s televizí nebo brilantní akční scény je Hra především ani na chvíli nenudící kvalitní "velký" film v americké tradici, kterých je ale jako šafránu. ()

Aere

Výborné! David Fincher vás nejprve pomalu a pečlivě vtáhne do děje, aby pak naplno rozjel svůj režisérský koncert a pohrával si s vámi až do skvostného finále! Musím říct, že ze vší té paranoi jsem až do titulků jsem stále čekal na další zvrat, který už naštěstí nepřišel. :) To vše podpořeno vynikajícími výkony Michaela Douglase a Seana Penna. Takovou zábavu jsem od této Hry tedy rozhodně nečekal! Spokojenost. :) ()

HonzyR

Společně s úkrytem nejlepší filmy od Finchera. Totální wow efekt ze skvělého konce u mě po shlédnutí filmu sice trošku opadl a nakonec jsem vlastně byl ještě naštvaný, že to takhle vůbec dopadlo, ale buďme realisti:))) Nicméně se jedná o prvotřídní thriller, do sebemenších detailů promyšlený, až to někdy není ani možné. Douglas se do role skvěle vžil a nedokážu si na jeho místě představit nikoho jiného. Fincher je už velice dlouho na mých předních příčkách TOP režisérů, proto jsem nic jiného než 5 hvězd ani nečekal :) __100%__ ()

chelsea17

Než to vstřebám, tak zatím 4 ... EDIT: 21.11. Tak po pár dnech mi tenhle film neustále leží v hlavě a není den, kdy bych si na něj nevzpomněl. Je to neobvyklé dílo, ale asi nic neobvyklého od Finchera. Možná proto by si zasloužil i plný počet, ale jistý si nejsem :-) ()

Chundys

No opravdu zajímavý příběh! A nevím jestli by se mi opravdu takový dárek k narozeninám líbil. Rozhodě si ale nemyslím, že by opravdu čekali že půjde přímo tam v závěru a že to fakticky takhle skončí... ()

nessbeal

Od začiatku, od prvého slova ma film vtiahol do svojej tmavšej atmosféry. Hra sa hrá s Nicholasom, tak ako je naplánované. Tento počin nie je predvídateľný a to sa mi na tom najviac páčilo. Postupné odkrývanie, kvalitná gradácia deja plus happyend, ktorý pánovi v rokoch otvorí oči. Ono vlastne to bolo povedané už vo filme. Ak budete dávať pozor, tak si to všimnete a dosť skoro. ()

jandula00

Když se objevily závěrečné titulky a já si uvědomila, že The Game režíroval David Fincher, pochopila jsem, že genialita snímku není dána pouze výborným Michaelem Douglasem, kterému skvěle sekunduje můj oblíbenec Sean Penn, ale také vynikající režií. Kamera a hudba pak už jen podtrhují tu mrazivou atmosféru, která vás, jako diváka, nenechá ani na okamžik vydechnout a doslova vás přiková k obrazovce. A i když jsem celou dobu tušila, jak film dopadne, v žádněm případě jsem se nenudila a The Game rozhodně zařadím mezi své oblíbené filmy daného žánru... ()

Silencia90

Takovéhle filmy ode mě dostávají většinou 4*. Ale tady mě cosi neustále nudilo. Konec byl předvídatelný, jen ale prostá věta opět zachránila situaci: "Stával se z tebe hroznej parchant." Tímto tedy konečný výsledek 3,5*. ()

Petrus1

Co dát někomu, kdo má všechno a ještě se chová jako naprostej kretén? Když máte bratra, který vás má evidentně moc rád, dostanete k narozeninám hru. Ovšem žádný člobrdo to nebude - pro takovýho snoba je třeba prakticky vytunelovat konto, aby si to pořádně užil. Njn, zazobanci prostě neví co s prachama. Já mám taky ráda hry. Moc. Ale nemám ani bratra, ani nikoho v okolí, kdo by rozhazoval tisícovky bezdomovcům, takže budu ráda, když dostanu aspoň žolíky. Vlastně ani nevím, jestli bych takovou hru chtěla zažít. Vrchol mého životního dobrodružství dvojnásobné matky je opuštění dětí za účelem návštěvy supermarketu. Takže těžko říct, jestli by mé srdce vůbec přežilo probuzení v rakvi na hřbitově někde v Mexiku...no, když nad tím tak uvažuju...možná bych se nějakou dobu ani domů nevracela... Každopádně Nicholas se evidentně moc nebaví...řekla bych, že ke konci je už docela dost nasranej a nějak mu pořád nedochází, že na začátku to bylo řečeno jasně: je to hra. A i když se ji zúčastní víc lidí než košíkové a její pravidla hlavnímu aktérovi zůstávají utajeny, vítěze nakonec poznáme. Je jím Fincher, protože thrillery on prostě hrát umí. Jen je škoda, že tenhle film nemůžu objektivně zhodnotit, protože dojem z prvního sledování si už nepamatuju. A když víte jak to dopadne, další zhlédnutí už prostě tak vzrušující není. Taky se mi několikrát stalo, že jsem u toho usnula - a vždy v tom samém místě, v "nemocnici". Tak nevím, jak je to možný...ale teď jsem to konečně zas jednou dokoukala dokonce...jsem zvědavá, kdy odpadnu příště... ()

ASSBURGER

Tento neuveritelný Fincherov film dokazuje len to že Fincher je perfektný režisér bez ktorého by ľudstvo nevidelo niečo ako napríklad Sedem,Klub Bitkárov,Socialna sieť.... Michael Douglas bol v tom filme taký ako sa to len povie perfektný. Ale späť k filmu film bol ako aj perfektný tak aj múdro spravený. Som naozaj rád že som mal tu podstu vidieť tento film. A ešte by som na záver chcel k tomuto filmu dodať to že mal veľmi pekné soundtracky bez ktorých by to až také perfektné nebolo. Ale inak moje hodnotenie je jednoznačne 100% lebo to bolo také neskutočne, bolo to nečakané presne takéto druhy filmov mám veľmi rád ako na príklad Prekliatí ostrov, Tel. búdka ...... Ale inak perfektné.................. ()

abetu

David Fincher je mistr thrilleru a Hra je v tomto ohledu jeho vrcholným dílem. Neustále narůstající napětí, gradace, která vás v cíli srazí na kolena a ještě vám vlepí facku. Kam se hrabe Klub rváčů, to je taková slabá přípravka. A pro mě není ani Sedm tak silný film, jako Hra. Psycho thriller vyšroubovaný do maximální výšky. Na konci jen zůstanete zírat. Jeden z nejlepších filmů ever. ()

avitakova

Po tomhle filmu můžu úplně s klidem říct, že vážně miluju Fincherovi filmy. Ze začátku u kterého si řikáte, co asi bude následovat, když jde o tom banální téma až po konec, který vás úplně dostane. V průběhu filmu se vpodstatě úplně ztrácíte v tom, co je realita a co fikce, ale stejně vám to pak na konci všechno dá smysl. Úžasný film se skvělýma hercema! Můžu jedině doporučit! ()

drozdy1

Ono čekat od Finchera zklamání není prakticky možné ( alespoň pro mně, krom Vetřelce 3 ). Hra opět není výjimkou, skvělý scénář, mistrovská režie Mistra a delikátní herecké představení. Jediné co mi vadilo byl prepálený konec. Fincher je prostě třída a jeho filmy nejde nemilovat. Hodnocení: 80%. ()

cyphercz

Po filmařské stránce super, bohužel spousta scén je až přehnaně nereálných a postrádajících uvěřitelnost, nejvíc pak samotné závěrečné rozuzlení a jeho snaha co nejvíc šokovat. ()

Va55ago

No, vetsinu filmu sem netusil vuuubec vo co vlastne jde, ale ten konec se poved :) I kdyz newim newim, asi fakt zacnu bejt paranoidni vuci zenskym (vcera sem cucel na U-turn) :D ()

Darkslayer

Skvelý thriller, s dobrým nápadom, skvele prepracovanými scénami, ktorých jedinou vadou je že vo finále viznievaju mierne nepravdepodobne veľakrát až nereálne na to aby to bola len „hra“(napr. Tá streľba, nevyzeralo to veľmi ako slepé náboje). V celu však dobre zahraný, napínavý, nepredvídateľný a nadpriemerný film. P.S. Chcel by som vidieť ten účet :DD ()

robo7773

Michael douglas dostane úplne netradičný darček a musí bojovať proti dobre pripravenej hre bez pravidiel. tvorcovia filmu si zaslúžia pochvalu za originalitu a dobrý nápad na námet filmu. Celkom sa im to podarilo, a film je napínavý a až do konca divák nevie ako to vlastne je, a to oceňujem na každom filme!!! ()