Fantastická čtyřka

• USA Fantastic Four (více)

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. (Cinemart)

kecal

Už originál nebyl žádná pecka a tak sem moc nepochopil, proč se někdo vrhnul do natáčení něčeho takového, když už od začátku bylo jasné, že nemá absolutně čím překvapit. Vše v tom filmu je naprosto průměrné,teda kromě scénáře, ten je podprůměrný. Kluci od počítačů, ale předvedli slušnou práci. Nic okázalého, ale dobře provedeno. Takže slabší tři. ()

Monasul odpad!

Fanouška bude tento film hledat opravdu těžce. Otravné dialogy, klišé na každém rohu, nesmyslné scény o malých dětech vyrábějících revoluční přístroje z dílu starých aut. Film těží snad jen z názvu, kvůli kterému si lístek do kina přece jen někdo koupí, ovšem odchází znuděný a naštvaný. ()

dombas

No tak to byl tedy materiál...srovnávat s původní F4 vůbec nemá smysl, ten film je o několik levelů jinde..nevím co k tomu říct, efekty nula, herci mínus tři, děj nula, záporák nula, která je tam navíc jen deset minut a vypadá to, že by jí dostal předškolák s pochodní...no slátanina nějvětšího kalibru..jen doufám, že dvojka po tomhle propadáku nespatří světlo světa. ()

neo101

Měl jsem rád klasickou komiks verzi a dokonce mě úplně nezklamala ani verze filmová, tedy ta s Jessicou Alba. Jasně, nic světobornýho a jedno z nejslabších převedení komiksu na plátno, ale pořád se na to dalo koukat. Nejnovější zpracování si zaslouží normálně pohřbít nejlíp do oné jiné dimenze a nevylézat. Takhle zklamanej jsem nebyl ani z Dardevila s Affleckem nebo Green Lanterna. fuj ()

Michal_Murin

Keby som mal film porovnať s originálnou verziou fantastickej štvorky, bola omnoho lepšia. Toto okopírovanie staršej, ale aj tak lepšej verzie, bolo úplne zytočné. Myslia si, že keď tam dajú nových hercov, že sa film zlepší? Naopak, herci boli podľa môjho názoru horší ako vo filme z roku 2005. Dej v podstate okopírovali, možno tam zmenili zopár vecí, ktoré tak či tak diváka nezaujmú, hrdinovia taktiež rovnakí, nevidím žiaden zmysel v tejto neoriginálnej verzii originálneho filmu. Niečo rovnaké sa dialo aj so spidermanom, mal som rovnaký názor ako na toto, ale zmenil som ho hneď ako som amazing spidermana videl- lepší herci a pútavý dej, čo sa o tomto nonsense nedá povedať. Ja si radšej pozriem znovu starú verziu štyroch hrdinov, aj napriek tomu, že som to videl viac krát, ako by som mal pozerať toto druhý krát. ()

Bednobuch odpad!

Naprostá zbytečnost. Za posledních několik let jsem šel do kina na všechny komiksy. Ale tohle jsem nějak vynechal, protože už trailer vypadal blbě. Udělal jsem dobře. Jo to strašné ()

Hellen666 odpad!

Mohu říct, že od tohoto filmu jsem čekala tedy víc, a né totální akčňák, teda až na ty postavy.. Ale aspoň jsem se utvrdila v tom, že akční filmy opravdu nesnáším. Vůbec mě tento film neoslovil, spíše naopak mě zklamal, podle mě to bylo až nudné.. ()

Karel.Racek

Představte si že se dokážete dostat na jinou planetu. Cítíte ty myšlenky co se derou ven? Co vše by jste mohli dokázat? No, a ted se podívejte na tento film. Nuda, nic světoborného, naprosto nevyužitý potenciál cestovani na jinou planetu. ()

sour666

Vyše hodiny sa pozerať na sci-fi, pri ktorom dokola stavajú jeden prenosný vynález je strašná nuda... a to nezachránila ani posledná polhodina, kde na konci bojujú proti zloduchovi. Akčné scény skoro žiadne 5%. Najhorší film od marvelu... ()

GOTFAN

OMG WHY? Nechci spoilerovat. Proto tu nemůžu ani říct proč je to tak špatné. Tak moc nepovedeneho . Kruci copak to ti lidi neviděli než to šlo na oči veřejnosti? ()

ash.s

Dlouhé, dlouhé a dlouhé.. Prostě nuuuuda. Myšlenka ukázat začátky F4 v teen věku zní jako báječný nápad.Jenomže.. polovinu filmu sledujeme, jak něco staví, počítají, staví... a když už konečně získají své schopnosti, tak... to všechno začne odznova. Čekala jsem v průběhu ,,výcviku" konečně akci, možná i humorné situace. Bohužel se nestalo a nezachránil to ani akční závěr. ()

satannas

První dvě čtyřky 2005, 2007 na mně působily jako skutečné přírodní, což znamená tak akorát. Tohle na mně působí jako šestka prdel. ()

lesis

Za mě ok, alespon "jakštakš" vysvetleni, zbytecne nenatahovane. Herci take celkem v pohodě. Čtyři hvězdy. ()

batuzekk

Jelikož a protože bych tady musel napsat Shakespearovský sloh o tom, jak je celý film špatně, zdržím se od toho a prostě okomentuji : 1 star, ale vlastně ani nevím za co... ()

BR23

Bože to bol tak strašne zlý film. Toto patrí do skupiny filmov u ktorých fakt nerozumiem jak to mohol niekto vypustiť do sveta. Blbosť na entú, tých pár vecí ktoré sa mi páčili- vyobrazenie Reeda natiahnutého na nemocničnom lôžku, nápad so zmenou tváre, Viktor a krvavý masaker ktorý za sebou v tej budove zanechával, tak týchto par dobrých veci je nič v porovnaní s množstvom totálnych trapasov: zložito-jednoduché cestovanie medzi dimenziami, vyobrazenie bezpohlaného Kena-Bena, otravný Jon, generický dosadený a povinne zlý Viktor, prečo má Sue neviditeľnosť a silové pole?, je síce pekná (Jessica Alba je viac) ale dôvod prečo tam je bol smiešny, .... naivné, šablónovité, klišé, stereotypné, ... P.S.: ako tí ľudkovia v školskej telocvični počas tej vedeckej súťaže na začiatku filmu vedeli že sa majú pozrieť na basket. dosku tesne pred jej prasknutím? Myšlienka zo 72. minúty: všetko sa deje kôli niečomu- no áno väčšina tohto filmu sa deje preto lebo je to napísané v scenári. ()

migr

Z mé strany velmí podařeny film mající pevnou linku jak emoční tak držícící se atmosféry předlohy, tvořené na další pokračování, které bouhužel asi, dle návštěvynosti fanoušků dichtícím po každe zaberu monstr efektechefektech, nebude, hoši fakt si myslíte že "Tvajlajt" je lepší? wtf:(. 72% ()

Trachta04

Kdo? Proč? A za jakým účelem stvořil tento paskvil, který by možná uspěl v osmdesátých letech jako rodinný film? Příběh podle kopíráku, který obsahuje snad všechna klišé týkající se zlovolné vlády a nebohých hrdinů. Co bych chtěl vedle unylého děje vyzdvihnout je naprosto odpudivý výběr herců. Chtě nechtě jsem se nakonec musel spokojit s téměř sympatickým Dr. Doom. Spoustu filmů posledních několika let zachránila přehršel filmových efektů. Zde, ač se tu obrovský potenciál, je toto zcela opomíjeno. Pokud film porovnám se současníky tohoto paskvilu, nemohu jinak. ODPAD! ()

Wiceman

Na začátku je vidět, že se tvůrci inspirovali Ultimate Fantastic Four komiksem a proto je začátek skvělej. Bohužel si to to tempo neudrží a hodně rychle to začne upadat. Co se týče postav tak vyjímečně nemám výtky. Černoch Johnny Storm, leč jsem komiksovej fanda a takovejhle zásah je přece jen trochu přes čáru, je mi ale sympatickej takže dobrý. Dokonce i Victor von Doom (neplést s Dr. Doomem) je sympaťák, ale bohužel, jakmile zezelená, jde všechna jeho sympatie do řiti a místo něj je tam jakási zeleně blikající divná věc, která se jen vzdáleně podobá Dr. Doomovi tak jak ho známe. V tomhle musím pět chválu na starší verze Fantastic Four, protože tam se přece jen drželi víc toho komiksovýho zázemí. Tenhle film mi zase nepřijde až tak příšernej, jak jsem četl po celou dobu na internetovejch stránkách ukňouranejch über geeků. Hold to vzali za špatnej konec a tak to i bohužel dopadlo. Spíš to na mě celý působí, jakoby tenhle film měl být pilotní film k seriálu, což je dnes už nerealizovatelný díky masivním stížnostem fanoušků. Třeba se to příště povede líp. Tři hvězdy. ()

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Boba Fett vlastní film nedostane

Boba Fett vlastní film nedostane

29.10.2018

Boba Fett byl ve vývoji dlouhé roky, původně byl k projektu najat režisér Kroniky Josh Trank, po jeho fiasku u Fantastické čtyřky byl však potichu odejit, a na jeho místo časem nastoupil James… (více)

Z Hardyho bude Al Capone

Z Hardyho bude Al Capone

25.03.2018

V roce 2012 byl Josh Trank nadějným režisérem, o něhož se po chválené Kronice začala prát velká studia. U 20th Century Fox mu svěřili reboot Fantastické čtyřky a v Lucasfilmu sólovku Boba Fetta,… (více)