poster

Cela 211 - Vězeňské peklo

 • Španělsko

  Celda 211

 • Francie

  Cellule 211

 • Slovensko

  Cela 211

 • Kanada

  Cell 211

 • Nový Zéland

  Cell 211

 • USA

  Cell 211

 • Austrálie

  Cell 211

 • Velká Británie

  Cell 211

Drama / Thriller / Akční

Španělsko / Francie, 2009, 110 min

Komentáře uživatelů k filmu (431)

 • Phobia
  ****

  Jste-li iniciativní blbec a rektální alpinista, co musí prudit kolegy v práci den před nástupem do zaměstnání, nedivte se, když vám snaha vlichotit se předem naprosto zkurví život. V zahradnictví si můžete zdevastovat haksnu vertikulátorem, v kanceláři si můžete podříznout tepnu o papír... jako bachaři vám však hrozí osud horší než smrt, nemají-li vaše hýžďové svaly dokonale pevný stisk! Ani veškerý váš důvtip nemusí stačit na paranoiu muklů a za mřížemi nemáte žádný vliv na to, co se děje venku. V televizi pak můžete vidět věci, co vám lehce rozhodí příčetnost. Vcelku uspokojivě drsný film, bohužel poněkud rozkolísaný ve věrohodnosti, v chování postav... zase jsou trestanci lepší, čestnější a větší dobráci než ta agresivní, asociální pakáž, co je hlídá (tímto vysekávám uctivou poklonu "Zelené míli"). 70%(17.7.2013)

 • Izi
  ****

  Musím říct, že za těch 110 minut mě ani jedna vteřina nenudila... Skvělý film a skvělý důkaz, že evropské filmy dokážou být na stejné úrovni jako mediálně vmasírované filmy z hollywoodu. Velmi mě baví filmy s vězeňskou tematikou jako vykoupení z SS, útěk z Alc., a tento film patří bezesporu k nejlepším v tomto žánru, jaké jsem viděl.(19.2.2015)

 • Coumway
  **

  Asi jediný film z väzenského prostredia ktorý ma vôbec nenadchol. Možno za to môže tá španielska tvorba,ale tento film je strašná nuda. Jednoducho NEODPORÚČAM.(18.3.2015)

 • Sandai
  ****

  Pro mě nečekané, ale příjemné překvapení. Film působí hodně realisticky a dramaticky. Když se k tomu přidají kvalitní herecké výkony, kvalitní scénář a zápletka tak se zrodí čtyři hvězdičky.(23.5.2015)

 • Jan00
  *****

  Nemám rád filmy z vězeňského prostředí. Tento se ale obvyklým scénářům vymyká. Opravdu dost dobrý film.(17.11.2015)

 • mahatma
  ****

  Tak pěkné, že bych se nechtěl do takové "náhody" nikdy zaplést!(24.1.2016)

 • poppy75
  *****

  bravo...fantasticky luis tosar v ulohe malamandreho,vazna,ktory ma v skutocnosti v sebe viac cestnosti a zasadovosti ako ctihodni strazcovia.. drama.ktora sa odohrala okolo juana a jeho zeny pomohla nakoniec odkryt pravu tvar zucastnenych...nenahovarajme si,ano islo o vaznov,vrahov,ktori sa vzburili-ALE:v konecnom dosledku sa az tak velmi nelisili od usmernovacov poriadku...najhorsie su vzdy 2 typy zradcov-ti co hraju na dve strany a ti,co obetuju nevinneho zo svojich radov...som rada,ze to bolo dost uveritelne,neboli to vazni-supermani ako v americkych vazniciach...aj ti uradnici su v europe presne ako v tomto filme-zbabelci a velkohubi trtkovia...(10.9.2016)

 • Shitonit
  *****

  Film, který mě prvních pět minut dokázal nechávat na hraně jestli to celý nevzdám a nepustím si něco inýho. Během několika vteřin se to zvrtává, a rozbíhá se dokonalý propletenec psycho vztahů, citů, násilí, Cela je film, kterej má dokonale promakanej děj, a jehož hloubka se do mě provrtávala ještě dlouho po shlédnutí. Malamadre je suprová postava, hnedle se stal mým oblíbencem. Vlastně to je jedinej skutečnej charakter v celým tom vězeňským hnoji.(12.2.2017)

 • Mr.Neutron
  ****

  Originální film, který na pozadí vězeňské vzpoury nenápadnými krůčky vede mladého idealistu k procitnutí a poznání, že vražda nemusí být špatná věc, zvláště jedná-li o normální pomstu. Jinak vězeňské téma je vytěženo až k maximu možného=uvěřitelného macho-maskulinismu, a proto se raději nedívat s něžným pohlavím. Film má od všeho kousek a všechno do sebe dobře zapadá, k tomu úchvatně přesné odzbrojující herecké výkony. Za mě ovšem palec nahoru hlavně perfektnímu rozuzlení, které dává přímý direkt happyendeům sladkobolných Shawshanků, apod. Poselství: 8/10 HR managerů doporučuje nastoupit do práce o den dříve, chcete-li si posrat život ...(7.4.2017)

 • herdek550
  *****

  Film popisuje příběh obyčejného člověka, který by se mohl stát komukoliv. Hodnotím 5/5, protože film obsahuje spoustu dějových zvratů, a tak jsem se během sledování ani chvíli nenudil. Musím však přiznat, že již od začátku bylo téměř jasné, jak film dopadne. Celé to může působit na někoho lacině, jako malý film ze Španělska a ano, nejedná se o velkolepou podívanou od Spielberga, ale donutí diváka se zamyslet nad problémy věznic ve světě.(23.9.2017)

 • BarGoldstein
  *****

  Přímo na komoru! Syrová neteploušská podívaná na to jakej umí svět bejt zmrd, když má člověk kolem sebe dost zmrdů a má navíc trochu smůly.(5.2.2019)

1 6 12 17 19 20 21 22 následující >>