ondrazig

Film se skvělým nápadem. Moc se mi to líbilo, sice jsem se nelekl při zcela předvídatelných lekacích scénkách, ale jako celkově jsem měl husinu na celém těle a tak to má být. 85% ! ()

zly.dvojce

Mne atmosféra tohoto snímku prostě sedla a i když se nejedná co se týče zápletky či tipování světlonoše o záležitost, která by přetékala invencí, atmosféru si drží filmeček parádní, tak akorát, abych byl spokojený za příjemně strávený večer. Ovšem díky neustálému pocitu, že napětí a kvality se z toho dalo vykřesat více, až je to přímo cítit při samotném sledování, zůstávám při třech hvězdách, ale poctivých třech za pěknou žánrovou hříčku. Spoiler: a jako starý cynik, stejně musím ocenit tu pěknou lekci morálky bez patosu. Vždyť jak lépe se postavit zlu, než dobrotou a odpuštěním, že ano? ()

ratpile

Ideální varianta pro večerní no-brain podívanou. Jednoduchý scénář, nenudící režie, atmosféra a jedna taková babská povídačka. Tahle jednohubka mi setsekra zachutnala; od efektních titulků obrácených vzhůru nohama, až po závěrečnou pointu, která není sic nikterak šokující, ale s jistotou byste jí v půlce filmu rozhodně neodhadli. Víc takových... Dowdle se jeví jako talent. ()

Solverino

Tak tady dávám po delší době plný počet. Uáááá, chvílemi jsem měl husinu! Velmi slušnej horror, jeden z velmi vydařených za poslední dobu! Doporučuji!!! ()

Soubi

V dnešní době je velmi těžké objevit originální horor. Tento film příliš hororový není....zbytek ale splňuje na jedničku :) ()

Romeroo

Solidní béčko, které nemá tendenci moc nudit svojí hloupostí a omáčkou kolem, která byla jen na oko předem danému vyvrcholení…nebýt to průzračné jak studánka v křišťálovém lese dal bych o hvězdu víc, nebo bych přidal výrazně na procentech…takhle je to čistých 55% a těším se na pokračovaní s avizovaným Bohem na konci : - ] ()

Brumlak

Tenhle horor není nijak výjimečný. Ale cení se to, že se ještě takové bubákoviny dělají. Už dlouho tu nebyl takový horor s tísnivou atmosférou a nijak komplikovanou pointou. Žádné hektolitry krve, žádné zběsilé pobíhání po čemkoliv. Nebál jsem se, ale udrželo mě to ve stavu pozoru. Ten film mě nutil dokoukat se. A to se opravdu cení. ()

miki68cz

Povedlo se, bál jsem se. Zajímavé prostředí, dobrý nápad, chvilku trochu nuda ale vše má svůj smysl. Chytrý film, předpokládám s minimálním rozpočtem a o to jde ne??? DOPORUČUJI ()

Nessos

Sympatický, skromný horor, který si na nic nehraje, ale rozhodně stojí za čumendu. Víc není potřeba říkat. ()

4k7

Nemějte mě za někoho, kdo se nelekne ani když vedle něho vybuchne granát, ale jako horor to prostě nefunguje. Takový laciný pokus vyvolat strach za pomocí neznámého zla, kdy nikdo z přítomných neví, co se kolem nich vlastně děje. Ale abych nikomu nekřivdil, jeden maník to věděl. Shodou okolností pracuje jako securiťák... ten kdyby do toho nevnesl světlo svýma báchorkama, vůbec nevíme o co jde. Film je slabý na všech frontách, ale myslím že nápad to byl dobrý, škoda toho zpracování ()

vitac.

Tak jsem se zase po nějaké době pustil na tenký strašidelný led a... zase tak strašidelné to nebylo. Naštěstí ani hrozné ne:) Že bude kladen důraz na audiovizuální stránku divák pozná již při úvodních titulcích (moc pěkné). V první půli filmu tvůrci dokázali vyždímat ze zajímavého nápadu opravdu hodně, i atmosféra se mi líbila. Jak ale čas plynul, začínají se vynořovat čím dál zoufalejší dějové konstrukce... Škoda, dávám slabší tři. ()

MDesign

V jednoduchosti je krása, dĺžka filmu taká akurát. Devil je plný akcie a napätia, ktoré čerpá hlavne z prvotného nápadu. Charaktery sú protikladné a pozorne vybraté, aby nám dookola núkali myšlienku, kto je teda ten vrah. Po druhej zabitej obeti, však už prichádzajú na scénu nelogické zápletky, podozrivé zhody náhod a postupný úpadok nápadov. Diabol je tak akurát stvorený nenáročnejšiemu divákovi, ktorý sa rád necháva udržiavať v napätí a neočakavá od tohto diela nič prevratné. ()

ondey

Velké filmové zklamání. Partie rozehraná na prostoru 1,5 m x 1,5 m slibovala víc, než věčné zhasínání světla a odčítání hlavních postav. Námět měl nápad, který už se ale nepodařilo rozvinout. Scénář je plitkej a mělkej jak Balaton. Velká škoda, velká... ()

jafuska

Film, od kterýho jsem mohla očekávat daleko více, ale bohužel velké zklamání, ono to vlastně ani není horor, ale jediné, co se mě líbilo, je fakt, že tato situace se může stát komukoliv, takže bacha s kým jedeme ve výtahu, Bohužel ani špetka napětí, a v tomto žánru bych ho očekávala, nebo bych byla ráda kdyby tam byl, ale celý film je nějak nepovedený. ()

george82

Hmmm. Koukat na tenhle film od 23 hodin má určitě víc do sebe, než to vidět přes den. Tma a ticho doma té atmosféře docela přihrávalo. O to víc mě to bavilo, ALE. Napětí a vršící se tajuplnosti kolem postav byly podle mě super. Možná tomu chybělo trochu víc mysteriózna. To, co mě ovšem dostávalo bylo zhasnutí a následné překvapení kdo a jak zemřel. Vcítil jsem se v tu chvíli do těch lidí v tom výtahu a řekl si: "Tam bych se kurva posral strachy"! Nicméně aby to bylo dokonalé, tak to nesmělo tak rychle přijít a ještě rychleji odejít. Až moc svižné. ()

Bigwave

Jednoduše zpracovaný horor, který právě svojí jednoduchostí ohromuje. Je zvláštní, že poslední dobou se více točí filmy odehrávající se na jednou místě. Výtahové scény jsou opravdu propracované, hra s osvětlením, výpadky doplněné zvukovou kulisou boje o přežití, na mě nejvíce působily. Člověk neví, co se v tak malém prostoru, za krátkou temnou chvilku odehraje. Konečné zjevení je už odfláknuté, takový útěk z tohoto filmu. Trochu to zachraňují závěrečné náboženské úvahy o odpuštění, bohu/ďáblu. Nebylo to špatné. ()

habertek

Film má dobrý začátek, napětí se dobře drží a oko nezůstává suché a za to bych dal i 5*, ale nevím...konec mi to nějak trošičku pokazil. Když se ukázalo kdo je ďábel a byla to reálná postava, která pak zmizela tak už to bylo troch moc, ale jinak po dlouhé době dobrý horor...konečně:) 85% ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana