Mizerové navždy

• USA Bad Boys for Life (více)

Mizerové Mike Lowrey (Will Smith) a Marcus Burnett (Martin Lawrence) jsou zpátky a před nimi poslední společná jízda. (Falcon)

kenkaku

Většinou filmy #3 bývají slabota. U Mizerů to ale tak nějak neplatí. Film působí zcela vyrovnaně a nepřepáleně (je vidět, že ho nekočiruje Bay - pomohlo to). Velice příjemná je recyklace “známých tváří” s odkazy na předchozí filmy. Dává to lepší pocit těm co “znají”, ale neomezuje ty co o Bad Boys ještě neslyšeli. Každopádně, pro znalce: nejméně akční z trilogie? Ano... nejhorší z trilogie? Rozhodně ne. ()

Maynard.

Jako Smith si drží pořád furmu, ten druhej černoušek nám krapet zakulatil se :o). Ale podívaná je to pořád tak nějak na stejný laťce jako předchozí sérky, což je teda dobře. Dávám sice pěkný 4 hvězdičky, ale píšu to tak po 3 dnech a už teď horkotěžko dám dokupy celej děj. To znamená, že za tejden budu vědět prdlačku. Ale na první dojem cajkoš langoš, jak by napsal Kašpi :o) ()

Firebug

Průměrný akční film s malým plus v podobě Smitha a Lawrence. Nejsem velkým fanouškem Bad Boys, ale jednička mě ve své době strašně mile překvapila a i z té dvojky, kterou jsem viděl naposled před cca 15 lety, si pamatuji více scén, než z Bad Boys for Life. Nějak asi i ubylo vtipných hlášek, nebo šla většina mimo mě. 2.5* s nostalgickým zaokrouhlením na 3* ()

Soweek

Je to definitvně nejhorší díl, scénář by zasloužil Zlatou malinu, stejně jako některé herecké výkony nováčků, ale stejně tomu 4 hvězdy dám. Ke štěstí mi totiž stačí Mike Lowrey, Marcus Burnett a typický mizerovský žlutý kamerový filtr. Počtvrté klidně znovu, ale tentokrát tak mírný na hodnocení nebudu. ()

LexBarker

Pro mě osobně mají Mizerové sestupnou tendenci. Po svěží a dobře obsazené jedničce přišla extrémně akční dvojka a letos podivná trojka. Chemie mezi oblíbenou černou dvojkou a speciálním týmem moc nefunguje, obsazení vedlejších rolí měli asi na starosti lidé z modelingového světa povrchně hezky vypadajících robotů. Martin Lawrence vždycky působil poněkud trapně, ale tady, s tou svojí nafouklou hlavou, vypadá jako exponát do freak show, kterému by slušela zašitá huba. Riggs a Murtaugh jsou o míle jinde a to bez ohledu na ten který díl... Přijde mi, že americká akční komedie posledních let, staví na ukecaných a trapných dialozích hlavních hrdinů, použití herci až na vyjímky, vypadají jako bezduché naleštěné loutky, včetně toho strojeně koženého výrazu. ()

sedm.1

Ani jeden z předchozích dvou dílů Mizerů nepovažuji za kdovíjak povedené a zábavné snímky, respektive jsem v nich neviděl prostě to, co nemalý zbytek jejich nadšených obdivovatelů. Tento můj postoj se nicméně tímto třetím pokračováním zásadně mění a Bad Boys for Life okamžitě zařazuji na vrchol akční zábavy, ze které jsem neskutečně nadšený a nemám vážně jediný důvod tuto jízdu jakkoliv kritizovat, neboť se opravdu jedná ve všech směrech o skvostný a stylový nářez, kterému nechybí absolutně nic. Ústřední dvojice poldů je perfektní, jejich slovní přestřelky a veškeré diskuze mě neskutečně bavili, akce je pak opravdu dostatek a její zpracování je bezchybné, je choreograficky nápaditá, efektní, přehledná, a velice překvapivě i dost krvavá a nekompromisní, co od ní chtít prostě víc, zápletka má jinak neskutečný spád, pořád se něco děje, je záživná, svižná a má tááákovýhle koule, kupodivu zde ale fungují i emoce, ústřední zvrat, i když působí krapet křečovitě, pak vážně překvapí, a vtipnosti filmu též není co vytknout, já jsem zkrátka z této jízdy nehorázně nadšený a jak moc nedůvěřivě jsem teď přistupoval ke trojce, tak o to víc se nyní těším na čtyřku. Zatraceně parádní podívaná!!! ()

LuciusWlk

Asi už stárnou, ale tahle epizodka se mi zdála trochu nudná. Bruckheimer prdukoval dobré filmy, kdysi, když to byl standart. Ale je to jako když učíte důchodce Photoshop. Akce tak trochu přeumělkované, vtipy nevtipné, celý ammo tým krajně zoufalý a dron, který lítá absolutně bezhlučně hloupý. Možná, kdyby se držely staré dobré klasiky, a neměli snahu mermomoci pronikat do dnešní cool doby, mohlo to být dobré. Ale ty tuny vystřílených nábojů, které lítají šikmo a tak nikdo nikoho netrefí, tedy vyjímečně ano, ještě někoho baví? Dnes? Je to nadnesená oddechovka, beru, ale podruhé už nemusím. A to jsem býval Bruckhamerovym fandou. No rejža tomu nepřidal o nic víc. ()

herr_carter

Moc příjemné překvapení a to hlavně celá druhá polovina filmu - je to zase potrhlé, je to akční a především Lawrence opět o překot hlásí a hlásí.....................................................................................moje hodnocení = 7,5 z 10 ()

NifKor

Nejlepší Bad Boys co jsem viděl a jsem dost překvapen, sice Baye v poslední době nemám moc rád, kvůli tomu co za filmy v poslední době režíruje (neplatí o 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází to byl úžasný film), ale v Bad Boys byla od něj taková šťáva a taková zábava, na kterou jsem byl v předešlých Bad Boys zvyklý, proto jsem se bál, že když další díl Bad Boys nebude režírovat, tak že pokračování nebude důstojné po tolika letech, a že půjde jenom o vyždímání peněz na značně. Naštěstí to tak není a 3. díl Bad Boys je dobrý v příběhu, který má ze všech dílů nejlepší, záporák byl zajimavý a dobře napsaný, Will Smith a Martin Lawrence hráli stejně dobře jako v minulých dílech, konec byl překvapivý a dobře udělaný. Musím přiznat, že sice akční scény nejsou zas tak extrémní jako v předešlých dílech a není jich tu tolik, ale to mi vůbec nevadí a spíš jsem rád, že nejsou tak přestřelený, a že se film nezaměřuje hlavně jen na ně jako v dřívějších dílech. Obecně se mi tento díl líbil nejvíc ze všech Bad Boys dílů. Už jen čekat na 4. díl. 8/10 ()

Wally

Tak tohle byl 'návrat' se vším všudy! Absolutní spokojenost. W. Smith a M. Lawrence to luxusně potřetí rozjeli a došlo na jízdu, která nemá chybu... Super hudba, skvělí herci, co si sedli a akce 10x víc než v posledním Rambovi a Terminátorovi dohromady. Souložit čarodějnici bez gumy se vážně nevyplácí 😁 ()

666Carnage

Na tohle jsem se těšil co to oznámili a to kino jsem si náramně užil. Mělo to naprosto všechno co jsem chtěl. Byla tam výborná akce a taky vtipy, který netlačili na pilu ale hodili se tam a fakt pobavili. Dokonce i příběh měl smysl a nebyla to nějaká kravina. Vrátili se snad všichni starý známý a to bylo super. A jak jsme se včera shodli tak Martin Lawrence by měl natočit dalších 20 dílů protože jeho je to nejlepší role a tady byl fakt dobrej. Will Smith si jede to svoje ale to dobře. Tahle dvojka má co ukázat a ona ta čtyřka bude. A i když tohle přišlo po 17 letech tak musím říct, že je to velké překvapení jak se to všechno povedlo a já se královsky bavil. Víc takových filmů v kině. 80% ()

iXtr3m3

Ostávam verný štvorkovému hodnoteniu ako pri celej sérii. Na strane jednej skvelá už v podstate nostalgia, keď pomyslím na prvú časť starú 25!!! rokov, no dovi dopo. Malo to emócie (viď. nečakaná smrť), malo to akciu, ale... ALE nebol to Bay so svojou gulervúcou akciou, kedy v dvojke ukázal, ako má vyzerať zbesilá akcia so všetkým dobrým aj zlým. Našťastie to všetko zachraňuje charizma všetkých zúčastnených, "perfektná" úloha Alexandera Ludwiga a vynikajúci záporák Jakob Scipio, ktorý pohybovo ako keby vypadol z Gemini Mana, normálne som mu odpustil aj nemastný neslaný štart vo We Die Young. Chlapec má nadanie, aspoň to pohybové, tak to treba využiť ála kvázi potitulková scéna. Čo povedať na záver? Jasné, síce pre mňa osobne slabšie ako dvojka, ale tá predsa len bola niekde inde, toto bolo ako jednotka na steroidíkoch ale nie až takých silných ako dvojka. Ja som sa bavil, smial, zabával a to je podstatné. Už len dostať čím skôr štvorku. ()

DavidS.

Mizerové v karnevalových barvách a mexické telenovele, což hláškou do vlastních řad sami přiznávají...Režie odkazuje na Bayovy trademarky, aby je zároveň vtipně dehonestovala, ale mistrovu akčnímu umu se arabské duo maskované za Belgičany ani nepřiblíží...Nicméně Bad Boys chemie, humor i jádra postav stále fungují...Mám ale pocit, že nejvíc si všechno užívala Vanessa Hudgens... ()

Lukoboss

Přestože se jedná o třetí pokračování a navíc po tolika letech, je to docela zábavná srandička. Hned na úvod jsme vrhnutí do akce, takže se odkazuje na původní (akční) díly, ale pravdou je, že té akce zase tak moc není. W. Smith je dobrej jako vždycky, M. Lawrence je na tom o poznání hůř, jeho snaha hláškovat a dávat vtípky za každou cenu a v každé situaci je někdy až trapná. Ale přesto se divák určitě místy zasměje (za mě jedna z nejlepších scén je ta z letadla), občas je zase potřeba trochu přivřít oko (naopak scéna se sajdkárou je už fakt moc). Ale rozhodně je to lepší než dvojka, no a podle dosavadních vyhlídek se hned můžeme těšit i na čtvrtý pokračování. Hlavně, aby to pak stálo za to! ()

KoRner

Tretí diel, ktorý predchodcom hanbu neurobil. Nemá síce takú zbesilú akciu, dynamickú kameru, či šialený humor, avšak temnejšie ladenie fimu dodalo filmu dospelejší tón, ktorý si svojich vyznávačov určite tiež nájde. Ináč je všetko po starom, Mike stále nedospel a Markus je opäť pred dôchodkom. Do toho nejaké rodinné problémy a resty z minulosti. Len tentoraz bohužiaľ bez nejakého výrazného sountracku. ()

Dallon

Moc nechápu ty obecně pozitivní reakce. Osobně se nakláním ke druhé skupině lidí, kteří s třetími Mizery nejsou příliš spokojeni. Neříkám že je to špatné, to vůbec!!! Je to o dost osobnější než první dva díly, což není nutně na škodu. Osobně to na mě působilo dost dobře, + humor tu funguje skvěle, ale přišlo mi že vše co fungovalo v prvních dvou dílech, tak tady moc nefunguje. Vše je tu zmodernizované, přijde mi že to dost zapomíná na své kořeny. Will Smith a Martin Lawrence jsou tu super, jen trochu zamrzí že už je oběma přes 50, a docela se to tu projevuje, speciálně na akčních pasážích. Snímek si z toho že už jsou oba staří dělá vyloženě legraci, což na mě moc nezabíralo. Vizuálně je to krása, jak už paleta barev či krásné tropické lokace atd. z vizuálního hlediska pecička. Ale za mě je to bohužel slabé pokračování, které ani z daleka nedosahuje kvalit prvních dvou dílů. 6/10 ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (více)

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

Policajt v Beverly Hills našel režiséra

10.04.2022

Dlouho očekávané pokračování pro mnohé kultovní série Policajt v Beverly Hills v hlavní roli s Eddiem Murphym (Pan Church, Cesta do Ameriky) má po mnoha letech oficiálně zelenou. Snímek čerstvě našel… (více)

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

Projekty s Willem Smithem dostávají stopku

04.04.2022

Pokud poslední týden sledujete novinky a to nejen ze světa filmu, určitě vám neunikl enormně diskutovaný incident na předávání Cen Akademie, kdy herec Will Smith (čerstvý držitel Oscara za hlavní… (více)

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

HBO Max plánuje seriál o Tučňákovi

14.09.2021

Tučňák, resp. The Penguin, patří mezi nejznámější Batmanovy záporáky. V devadesátých letech ho nezapomenutelně ztvárnil Danny DeVito ve filmu Batman se vrací, a příští rok se pak dočkáme na filmových… (více)