Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Kolssteyn

Hezky barevný, ale bohužel jen vizuálně. Původní theme song je používán velice zlehka a hereckou vážnost filmu dodávají drobné role původních aktérů: Bill Murray, Sigourney Weaver a Dan Aykroyd, který se podílel i na produkci filmu. Nejzajímavější však byla Kate McKinnon alias Jillian Holtzmann. A nejlepší písnička ze samého závěru: Good Girls od Elle King. ()

Rathalos

Ja absolutne nechapem,ze ma tento film take nizke hodnotenie,ved je to akcne,vtipne,pohodove,herecky su fajn,hudba a triky taktiez,duchovia su super,podla mna to nema chybu,bavil som sa velmi dobre...:-) ()

Wallis3

Krotitelé duchů jsem jenom jedni. Tohleto bylo něco, co už nám původní ukázali. Jenom dražší a aby to mělo obměnu, hlavní role ztvárnili tyhlety kozy. V původních Krotitelích byl obří panák, tady jich bylo o hodně víc. A všeho tam bylo víc a bylo to přeplácaný, Hermsworth úplnej debil. Ale pořád tam jsou hkody, kterým se dá zasmát. Ale nic novýho ani zásadního a zbytečný to bylo. ()

Grimlok odpad!

Nemám nic proti tomu, že natočili novou verzi krotitelů duchů. Nemám nic proti tomu, že tam místo 4 chlapů dosadili 4 ženský. A to jsou jediný věci, proti kterejm nic nemám. Zbytek je totální odpad. Film je plnej ubohejch, trapnejch vtipů, že jsem se za tvůrce styděl já, tak moc, až se mi chtělo brečet. Kolik slíbili Hemsworthovi, že zahrál naprostýho dementního ko*ota?! Barevný duchové jak z pouťovýho strašidelnýho hradu to je taky kapitola sama pro sebe. Záporák bez příběhový pozadí...bez komentáře. "Co je to Zuul?"...Ne, prosím, ne. Dvojku ne. ()

Johny M.

Vizuálně atraktivní pí*ovina, což v podstatě byly i předchozí dva díly. Nejsem skalní fanda ani trapnej hater; film docela bavil, ale znova ho už asi neuvidím: 2,5* (jedno velký mínus za McCarthy a Jones!) ()

Luisis

Skupina nesympatických feministek se po letech znovu vrací na scénu. Totálně zbabraný a zbytečný remake. Stare Ghostbusters miluji, ale tohle je paskvil - 14% ()

Torgal

Nechápem hate čo sa na tento film zniesol. Jasne, nie je to žiadna extratrieda, ale v prvej polovici som sa veľmi slušne bavil a Hemsworthov truhlík je jeden z nezabudnuteľných momentov tohto filmového roka. Potom sa to síce utopí v trápnej improvizácii a nezaujímavej trikovej akcii, ale zas také znesvätenie 80-kovej klasiky to zas nie je. 6-/10 ()

Whitebeard

Nevěřil jsem tomu, ale ten film je fakt hodně vtipnej. V podstatě co záběr, to minimálně pokus o vtip a to jsem už dlouho neviděl, jestli jsem vůbec kdy viděl :D Ženský fakt dost hláškujou a občas jim to i fakt jde. Ksichty taky slušný, herečky vybrali pro film skvěle. Tim jsme u konce těch velkých pozitiv :D V jádru dobrej film, vlastně povedenej. A abych pravdu řekl, nenapadaí mě žádný velký negativa. Ten film měl určitě prvotně pobavit a to se mu povedlo. Takže jo, proč ne, 3* ()

chernobyl

Těsně vedle nejvzdálenější představy, o čem tahle zbytečnost bude a já to beru jako urážku. Sejmout ducha (chlapa, ale to nikdo dost dobře neví, protože je to ten prostěradlovej z loga - cink?!) střelbou do rozkroku, mocknout všechny chlapy ve filmu a přitom vykreslit hlavní hrdinky jako šílené krávy je nějaká nová meta, že mám sto chutí přestoupit do nějakého nového typu pohlaví, abych se za ty obě prozatím existující nestyděl. A to sem měl ty šovinistické ranty za... šovinistické ranty. Jenže už jedem sračkopádem. Pokračování 80s bromance nás zatáhne skrze habaděj fakt hnusných triků doprostřed nepříjemného prostředí, kde se k sobě většina postav chová hnusněji, než nejtvrdší jádro sociopatů a psychopatů ever. To málo sympatického shodí dementní koketování jak ze starých americkým betty boop cartoonů, nerd holka je prostě něco jako sheldon sjetý dmt, černoška furt křičí, protože je to asi sranda a chudák árijec se z dementa stane ještě větším dementem. Wov, koho ještě nasrat? Už vlastně ani moc nikoho, protože víc postav tam není a ty cameo štěky nestojí ani za řeč. Ten film dost dobře nepomohl nikomu a všechno nasvědčuje tomu, že tady se fakt čekalo, až Ramis zaklepe bačkorama, jinak by je prostě nenechal tohle udělat. ()

Hpatrik

Celkem ucházející parodie na Krotitele duchů, nic obvzlášť zábavného nedejbože světoborného v tom nenajdete. Taková průměrná oddychovka pro nenáročné. ()

dainio

Zbytečný remake. Originálu to nešahá ani po kotníky. Není to vtipné, lekavé, atraktivní ... není to nic. Co to snad splňuje je společenská a politická korektnost, genderová socializace, naplnění kampaně #metoo, a všemožné další současné atributy, které posílají slavné herce do kriminálu (Cosby) či do předčasného hereckého důchodu (Spacey). Tenhle počin neměl vzniknout. Původní filmy jsou nepřekonatelné. Avšak touha po penězích bude vždycky. Cameo roličky původních krotitelů potěšily, ale bylo mi líto, že ty své mundúry přenechali ženám a nezapojily se nijak do akce. Jedná se o slaboučký film, který protrpíte. Viděl jsem delší verzi (potěš koště). ()

Vabr odpad!

Originál jsem neviděl, ale tohle mě oslovilo, protože to vypadalo jako sra*koidní komedie se špatným hodnocením, které já mám nejraději a někdo mi to doporučil. Bohužel to je hodně nevtipné. S nulovým vtipem tu je profesorka a blondýna, ani Melissa McCarthy není vůbec vtipná. To mě vždy hodně zklame, když není Melissa zábavná. Efekty působí hrozně a ty mimo kameru jsou otravné a působí hrozně amatérsky. Kdyby to tam dali jednou, tak to ocením, ale po tolikátý mi to už hodně vadilo. Opravdu výjimečně se tu objevil vtip, který by mohl být dobrý, ale příšerně ho utnul(i)(y) nebo zkazil(i)(y). K tomu to je hrozně dlouhé. Vydržel jsem, myslím hodinu a nic zajímavého se nestalo. Kdyby to zkrátili, udělali by mnohem líp. Příběh o ničem a plno trapných a nebo žádných vtipů. VYHODNOCENÍ: KROTITELÉ VTIPŮ (NO, TAK TY JE TEDA HODNĚ ZKORTILY) ()

NiaWolf

Úplná hovadina to nebyla, zábava, ale také ne. Hemsworth našel nové dno...ale jako pozadí, když si u toho děláte něco jiného, to stačí. ()

nwx odpad!

Značka GHOSTBUSTERS je tímto pohřbena. Toto je jeden z nejhorších filmů všech dob! Když se v jeho závěru objevili herci z původních filmů, říkal jsem si, jaká je to škoda, že nový GHOSTBUSTERS není znovu "jejich" film. Scénář, režie, obsazení tohoto kousku = katastrofa. Doufám, že to už nebude mít pokračování a že si holky budou moci dál žít své bezvýznamné životy. ()

Kingjiri

Naleštěná bída, a to řikám jako divák, pro kterýho nejsou původní dva filmy žádnym kultem. Když je v komedii jedinou vtipnou postavou pouze vedlejší role, je něco špatně. Hemsworth se sice ve většině svejch výstupů postará o dobrou hlášku nebo gag, ostatní herecký osazenstvo však po place celou dobu jenom bloudí a nemá co hrát. Nudu občas ještě rozčeří akčnější scéna, popkulturní odkaz nebo cameo rolička původního hereckýho ansáblu. Jenže těch pár minut upřímný zábavy je na blockbuster sakra málo. U srdce mě hřeje jen pocit, že se dvojky vzhledem k tržbám bát nemusíme. Druhá hvězda za vizuál a Hemswortha. ()

j.linhi

Nejvtipnější na celym filmu je asi Hemsworth, ten děkan, starosta, camea původních herců, sprajer, poslíček s jídlem, vládní agenti.... prostě všichni mužští herci, i když se tam objeví na pár minut se dost snaží a jde jim to, ženský fakt vtipný nejsou, nejhorší byla ta negřice a rádoby střelená vědkyně... ()

Eventyrer

Emancipovaný krotitelia duchov s takmer totožným dejom. Prínosom sú vtipy, ktoré idú s dobou (hromadná selfí s duchom). Film, ktorý si pozriem v sobotu večer ale ak ho neuvidím, nebude mi to vadiť. Dali do toho maximum. Nemohli nám dať nič viac ako dali. Jednotka bola nová, bombasitcká, unikátna. Je ťažké napodobniť čosi také v dobe, kedy človek videl už všetko. ()

ER

Až přílišná snaha o humor za každou cenu. Melissa je vcelku snesitelná,ale paradoxně nejlépe vyzněl Chris "Thor" Hemsworth,zatímco ostatní představitelky se snažily křenit a "vyrábět" humor v každé vteřině na úkor fikanějšího děje,který neměl šanci se prosadit (na rozdíl od prvních filmů). Jistě,pár dobrých momentů tu je, takže podívat se na to dá,ale výsledný dojem je chabý. Celé to na mně působilo jako stand up komici,kteří se střídají na pódiu a občas to někomu vyjde,občas ne a každý si jede to své bez ohledu na komplexnost představení. ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)