Třicet let poté, co diváky uchvátil původní film, se Krotitelé duchů vracejí, aby se ve zcela nové podobě představili současné divácké generaci. Režisér Paul Feig kombinuje známé prvky boje s nadpřirozenými bytostmi, díky kterým byla původní filmová série tak oblíbená, s novým hereckým týmem, složeným z těch nejlepších komediálních herců současnosti. Připravte se na letní podívanou, během které společně zachrání svět! (Falcon)

Marcos

Uff, je to za mnou. No, to jsi se vytáhl Hollywoode. Opravdu "díky" za zmrvení jedné klasiky. Třetímu pokračování chybělo všechno to, co z předchozích a hlavně z prvního dílu dělalo skvělou podívanou. Chyběla atmosféra, chyběl humor, chyběla lehkost, chyběli zajímavé postavy a takhle bych mohl klidně pokračovat ještě dál. Tohle se vůbec nemělo stát. To si původní krotitelé rozhodně nezaslouží. Bez tohohle pokračování bych se já i oni klidně obešli. Jedna odřená hvězda z nostalgie. Nikdy víc! ()

MindTuber

Ektoplazmatická mrdka. Původní Krotitelé duchů z roku osmdesátčtyři patří mezi mé nejoblíbenější scifi komedie (dokonce jsou mému srdci blíže, než například poklad jakým je Návrat do budoucnosti) a takhle zprznit jejich jméno, tak to už chce nějakej skill a koule. Teda pardon, píču. I přesto, že si odmyslím, že s původním filmem nemá tento paskvil nic společného, stejně mně zůstává jen prázdně vyznívající čtveřice zastydlých žen, které na plátně rádoby vtipně hláškují a provádí pavědecké kejkle. Občasné pomrknutí na původní krotitele vhání spíše slzy do očí, protože který jiný film by si zasloužil v dnešní době plné remaků, refreshů a skvělého CGI důstojného nástupce, který by nostalgicky potěšil starší generaci a ukázal té nové, že s duchy může být i pořádná prča. Ach jo, tohle se nemělo stát. Jednička za snahu a já jsi jdu pustit Raye Parkera na uklidnění. ()

Mahowny

To se nepovedlo...od špatných hereckých výkonů, přes dementní feministickou strunu až po nenápaditý příběh. Zhlédnuto jen do počtu, opakování není v plánu. ()

darthhokro odpad!

otřesná zprzněnina, legendárního díla. Nefunguje to ani jako parodie. Pan Fejk si může podat ruku s Troškou, oba dokáží natočit uječenou "komedii" bez vtipu a zábavy. Nic než odpad si tenhle veleřídký exkrement nezaslouží!!! ()

FaithZombie

Celkem mě vyděsila všechna ta negativita která film obklopuje takže jsem se do shlédnutí nijak nehrnula, ale není to zas tak hrozné jak se to podle všech těch komentářů a hodnocení může zdát. Vlastně celkem průměr a některé momenty opravdu vtipné. Moc se mi líbila Kate McKinnon a hlavně Chris Hemsworth který si to očividně hodně užíval xD PS: Film obstál tak na 3* ale celá ta kritika je vážně přehnaná až skoro přes čáru takže dávám 5 i když tím ničemu nepomůžu xD ()

masekjc

Ale jo dám ty 3 hvězdy. Je to zženštilé, méně děsivé a vykrádá to jedničku ale i tak to je celkem pohodové a vtipné. Pro krotitelé duchů mám slabost už od dětství a ač jsem byl původně proti obsazení ženské čtveřice, nakonec to nedopadlo vůbec špatně. Obsazení Chrise Hemswortha do role potrhlé sekretářky je ale sakra úlet. ()

TommyDiamond

I když mi původní krotitelé duchů moc nesedli nebo mě spíš nebavili, tak měli alespoň úroveň a dokázali si celkem kulantně poradit s hendikepem tehdejší techniky.... Ovšem to co udělal s krotitelama duchů Feig se svou dvorní neherečkou Menisou je opravdu do nebe volající. Tak hloupý, nevtipný, předigitalizovaný škvarek, kterému jistě neunikne nominace na zlatou malinovku jsem už dlouho neviděl. Ale to říkám vždycky u Feigových kokotmedií. Pravda je, že jsem vydržel až do konce a tu jednu hvězdu si to zaslouží.... ()

lksvcr

Akční komedie, tak se tento snímek charakterizuje. Co se týče té akčnosti, tak závěrečný souboj se mi líbil, párkrát jsem se i lekl, o zábavu se zase postaral především Chris Hemsworth. Moc se mi líbily odkazy na originální film, to je pro mě jedno z největších plus filmu a když jsem ještě uviděl jak se auto řítí ulicemi za zvuku mi dobře známé písně Ghostbusters, tak jsem si říkal, že je to vlastně docela povedené. Druhý díl bych tomu sice asi nedával, ale líbilo se mi to. Dobrá nenáročná oddechovka, u které jsem se i zasmál. ()

Godhaj

,,Me playing saxophone, or me listening to saxophone?“ Ani původní Krotitelé mě nijak neohromili a stejné to bylo i s novým, ženským týmem. Kristen Wiig mi byla sympatická, škoda jen, že její postava byla tak moc trhlá, protože typ nadšené vědátorky k ní sedí. Zato zbytek týmu byl protivný v čele s ultra otravnou Melissou, která zde naštěstí není tak sprostá jako v jiných ,,komediích“. Paradoxem je, že si z filmu nejvíce pamatuji Chrise Hemswortha, a to hrál jen přiblblého sekretáře. O příběhu se hovořit moc nedá, holky běhají, vynalézají, honí duchy a to vše pořád dokola. Celek není vůbec vtipný, ačkoliv původně to tak asi mělo být. Duchové byli sice pěkní, ale to dobrý film nedělá. ()

Shitonit

Mrdat . Z principu nesnáším když mi někdo kurví vosumdesátý léta. Když mi někdo kurví super pocit ze super filmu a snaží se mě zneužít, vomrdat a protáhnout filmovou prdelí, nalákat na voňavou kundičku, a naservírovat megastudiově dokurvenou červí díru. Tak to cítí má divácká duše, a proto z výše uvedených důvodů podobný záležitosti budu bojkotovat do posledních sil. Kdyby se to kurva aspoň jmenovalo inak. ()

Knor odpad!

Ha :-D, tak že to bude až takovej průser jsem teda nečekal. Jediný co můžu připsat k dobru je Melissa McCarthy, která mě jako jediná nesrala. Tahle filmová břečka mi připadala spíš jako další pokračování Scooby Doo, který paroduje krotitele duchů. Já fakt nevím proč se snaží vytahovat straý dobrý hity a předělávat si je pro nové, mladší a nejspíš naprosto degenerovaný diváky, protože tohle nikdo jinej snad ani ocenit nemůže. Scénář psal nejspíš někdo z ČT:D, protože to by celý tak nějak odpovídalo tý kvalitě. Kdyby se to jmenovalo jinak a nesnažili se tak tupě odkazovat na starý dobrý Krotitelé, tak OK. Dalo by se to brát jako jednoduchá strašidelná komedie pro dorostence plná digitálních duchů a laserů. Ale stavět takový hovno na odkazu kultovního filmu je zvrácenost a zločin. Tohle teda ne, to zesrali maximálním způsobem, naprostá katastrofa !!!!! ()

elimS

𝟔𝟓% - 𝐑𝐄𝐂𝐄𝐍𝐙𝐄 𝟐𝟎𝐭𝐢 𝐬𝐥𝐨𝐯𝐲: "Jiné" a né sprostá kopírka! Akorát mě děsně srala Kate McKinnon a její "demence". Hvězda za úžasného Chrise a 3D (z obrazu) výborné! ()

incognito

No prostě ne, ne, ne a ne. Proč tohle musí někdo točit? Proč v tom vlastně chce vůbec někdo hrát? Svým předchůdcům dělá jen ostudu. ()

Scraffy

Úplne zbytočný remake s ženskými hrdinkami. A ten Chris Hemsworth... zaňho by som sa hanbil. Veľké sklamanie toto. ()

KillerZeli

Herci a herečky odvádí slušnou práci, ale ten nevtipný scénář jim podkopává nohy při každé příležitosti. Kate McKinnon stokrát lepší v jakémkoliv průměrném skeči na SNL - pokud pracujete s takovými talenty a přesto vrátíte tak nevtipný produkt, tak je něco fakt špatně. Možná kdyby víc pracovali na vytváření chemie v týmu na místo vymýšlení, jak do filmu nacpat, co nejvíce cameí, tak by to filmu prospělo. ()

papadoce

Neporovnávať s legendou, to je základ. Pítr Wenkmen je len jeden. Toto malo svojský humor, podľa mňa to bolo vtipné. Chýbala mi nejaká sexi baba, ale čo už. Zaujímavú rolu hral Chris Hemsworth. Mini epizódky Billa Murrayho, Annie Potts, Aykroyda, či Ernieho Hudsona boli fajne. Všetko pekne zapadalo. Nie je to bomba, ale 41 je neprimerane krutých. Veď je rok 2100 a prezident je rastlina. Mňa bavilo. ()

PetriK12

Hemsworth s brejlema, co si hraje na blbounka, "vtipné" scénky naprosto nefunkční a humor děvčat ze SNL se nějak vytratil. 2/3 filmu jsou v podstatě přetočený snímky z roku 1984/1989. Nebýt základny fanoušků z původních filmů, tak po tomhle dnes nikdo neštěkne ani ze zvědavosti. Paul Feig a jeho vyjádření ohledně kritiky, je k smíchu ještě víc. Pán režisér asi moc nechodí mezi normální lidi.... ()

Gardis

Suprovy napad, pokracovani i remake puvodnich dvou filmu. Jsem hluboce potesenen a opravdu vizualni a i sprcialni VFX efekty byli mnohem hezčí než v půvosních dvou dílech, ale i tak zachovali si původní podobu, skvělé! ()

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

Další Krotitelé duchů našli nového režiséra

06.12.2022

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

Sigourney Weaver zpátky v Krotitelích

08.06.2019

Režisér Jason Reitman (Lítám v tom), syn Ivana Reitmana (Krotitelé duchů I, II), už nějakou dobu kutí pokračování ke kultovní sérii svého táty. To má ignorovat ženský reboot z roku 2016 a místo toho… (více)

Hrdina Uncharted shání parťáka

Hrdina Uncharted shání parťáka

30.03.2019

Herec Tom Holland (Spider-Man: Daleko od domova) má momentálně plné ruce práce s tím, aby neprozradil žádný důležitý spoiler ohledně blížících se Avengers: Endgame, už brzy ho ale čeká natáčení… (více)

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

Třetí Krotitelé duchů nabírají obsazení

03.03.2019

Pokud jste to prošvihli, Jason Reitman (Juno, Lítám v tom), syn Ivana Reitmana, režiséra původních Krotitelů duchů, chystá pokračování, které bude filmově navazovat na druhý díl a v podstatě tak… (více)