Jack a Jill

• Česko Moje bláznivé dvojče (více)

Jack žije takřka dokonalým životem s výjimkou jediné přetrvávající chybičky – sestry Jill, jeho dvojčete. Každý rok musí na Den díkůvzdání přetrpět mučivou návštěvu své sestry, která mu během pár okamžiků dokáže převrátit život vzhůru nohama. Když se ale z víkendové návštěvy zvolna stává návštěva měsíční, dvojčata spolu bojují a hádají se tak, jak to dokáží jen dvojčata. Jakmile začne být jasné, že Jill nemá v plánu odjet, uvede Jack do pohybu hned několik plánů v naději, že mu pomohou Jill přemístit tam, kde je mu její přítomnost nejmilejší – na opačnou stranu vlasti. (oficiální text distributora)

v.indruchova odpad!

Dlouho jsem neviděla tak ubohý film. Jediný vtip tam nebyl, snesla jsem 25 min. víc se nedalo, značně mi to zhoršilo náladu. Je to film o dvojvaječných dvojčatech holka kluk a to já jsem taky, ale s mým bratrem se máme opravdu rádi a to jsme dost rozdílní. Nechápu proč to vůbec natočili. V Americe jsou asi lidé méně nároční, ale tole je extrém. Snažila jsme se hledat na tomto filmu cokoliv pozitivního, tady nebylo nic a to si myslím, že odpad jsem dala opravdu výýjmečně. Úpadek civilizace jde vidět právě na těchto "filmech". Sandler se stává jistotou zaručeného nepobavení! Co vše je schopný vzít a to nemluvím o Al Pacinovi. Zásadní komentář: Stegr, poslední list. ()

klapqua odpad!

Idete autobusovým zájazdom do Prahy, ľudia si vyžiadajú daaký film, nech sa nenudia a ich urevané ratolesti držia chvílu pysk a čumia na voľačo a z pomedzi všetkých sračiek sveta musel šofér siahnuť zrovna po tejto! Dpč!!! Mp3 mi to neprerevala, ešte mi sviňa skapala baterka a tak som bola nútená túto totálnu dementnožumpovosračkoidnú sračku kukať! Čo kto nasypal Deppovi a Pacinovi do pitia, že sa v tomto anitonemožemnazvaťfilmom ukázali? Zo všetkých Sandlerových pokusov o film je tento suvérenne ten najkokotskejší! ()

gpx odpad!

Ubohost na druhou. Vrchol děje bylo prdnutí. Podrbání na koulích to už bohužel nezachránilo. ()

PatrikP4

Bláznivá a občas se člověk zasměje nedá se to tomu odepřít... Adam prostě natačí dobrou, ale i špatnou to se hold stane... Jill bych za sestru mít nechtěl... Líbí se mi jak se tady objevuje ob komentář jméno AL PACINO... ()

dzejnyka

Jedna hviezdička patrí len a len papagájovi - za scénu, v ktorej si zobákom otvára miniatúru Jack Daniels. Ja som po skončení filmu mala chuť otvoriť si jeho regulérnu verziu. ()

jooker10

Jedna hvezda za ucast Al Pacina. Jinak neuveritelne debilni role Sandlerovi segry me donutila to nedokoukat. Mozna to filmu zachranilo tu hvezdu... ()

StorWik

Rozhodně palec nahoru. Hlášky typu "copak šeptáš megafonem?" a tuna dalších mně dráždila bránici celou dobu. Někým nenáviděná, někým milovaná komedie mě vůbec neurážela, ba naopak. Sandler je prostě pan komik a spojení s Duganem mě baví :) . (80%) ()

gandie

Ja vážně nevím... Co čekáte od komedie? Víceméně bylo již všechno řečeno. Já prostě produkci Adama Sandlera můžu kdykoliv, je to komedie, vypnu mozek a nepřemýšlím. Tahle je trošku slabší, ale i tak, dvojrole Sandlera - překvapení, typické vtípky na náboženství a judaismus? Stále originální. Al Pacino, Deppa? Probůh proč ne. Pro ty co mají rádi komedie - nenechte se ovlivnit hodnocením, budete se bavit... ()

mackyns

Aj ako velký fanúšik Sandlera som mal dosť a tento film sa určite pokúsim vymazať z pamäte. Nechápem ako dostali Al Pacina do tohto filmu. Asi mu mäkne mozog lebo pozerať sa na toto bolo vážne zničujúce. Odpad som nedal len preto že Sandlera mám veľmi rád. ()

Zdenecek

Zase tak hrozný to nebylo když sem to dokoukal celý :-) Jasně, že existují mnohem lepší filmy, ale taky i dost horší. ()

PetrGadi

To je mi ale rozverná taškařice. Adam Sandler hraje muže a ženu. Nápad k popukání. Už jen najít pár humorných scén a poslepit je "dějem" nebo oslými můstky. Jill hraje fotbal (hahaha), Jill se rozbrečela, protože chtěla dva dorty (velmi velmi velmi dojemné). A v každé trapné sandlerovce to chce pár štěků od oscarových herců a hvězd. Debilní komedie mám rád, ale tady mi bylo jen líto všech zúčastněných. ()

Sathine

Abych řekla pravdu, nevím, co přesně mám napsat... Adama Sandlera mám ráda, třeba film Machři byl naprosto neskutečný a úžasný, ale tohle... to už bylo asi moc. Al Pacina neznám tak dobře, nevím, jaké přesně měl role, ale jeho role zde byla opravdu na hranici únosnosti. Pár fajn scén, kde se člověk bavil, se tu objevilo, ale jinak doufám, že něco podobného už si Adam Sandler odpustí. ()

mansonn

Celkom kde-tu vtipna prca...najlepsia scena na lodi v posilovni....som sa kosil ako davala cinky...))))Ozaj nenarocna komedia a da sa na nej i zasmiat ()

zekon

Velmi mizerný Sandler, je to zmatené, nudné a trapné. Co mě překvapilo, tak jako asi všechny, tak účast Al Pacina a proplutí Deppa. Ale Al Pacino, ten měl podle mě asi nejlidštější roli, takovou obyčejnou kterou projel bez nějaké velké přípravy, je to frajer. A ta reklama na konci, exceletní. ()

fabregas1

Po filmech Machři a Skuz mě rozesmát velká bída.Sandler tady nějak vyměkl,evidentně se mu do tohoto snímku moc nechtělo. Působí velice znuděným dojmem,a Al Pacino?Boha jeho co tam dělal.Dá se říct, že nejlépe to zahrál Johny Depp,,Nic nezkazil''. Příliš mnoho škody a málo radosti na tento film. ()

Peenugirl

Adam toto ti nevyšlo. Ja sa viem nadchnúť už aj pre najmenší náznak humoru, je jedno či čierny, biely, rasistický, sexistický, pikantný,... ale musím zazrieť náznak. Celé to bolo strojené a silené. Kto konečne natočí dobrú komédiu? Adam Sandler je nepekný muž a dokonca ohyzdná ženská. Sorry bro 30% ()