• Malarkey

Adama Sandlera mám hrozně rád, ale upřímně, tenhle film se tvářil šíleně už od samotného prvopočátku. Adam Sandler to má na háku. Buď natočí fajnovou komedii nebo bláznivou komedii, a aby občas kritiky umlčel, tak zprcne nějakou perfektní dramatickou postavu. Jack a Jill je určitě jedna z těch bláznivých komedií, která mě ale bohužel vůbec nepotěšila. Každopádně Adamovi udělala kšeft a to je podstatný. Adam tak dokazuje, že si může točit, co se mu zachce a pokaždé z toho potečou slušný peníze. Tenhle film mě ale fakt sral. Jack byl ještě v pohodě, ale Jill byla vysloveně na pěstí. Každopádně uznávám, kolikrát jsem se u filmu moc hezky zasmál, ale Jill je prostě trn, kterej mě v tomhle filmu šíleně sral.(30.10.2012)

• Kryton

Nejsem tvrdý, ale objektivní. Co je vtipného na tom, že si Sandler rád oblíká dámské šaty? Co tam dělá Al Pacino? Otázek má člověk mnoho a odpověď je jen jedna. Tohle je totálně nepovedená odpadní nekomedie o tom jak Sandler rád nosí dámské prádlo a skrytě homosexuálně miluje Al Pacina. Mimochodem nechápu proč multikino zařadí tento film do svého dámského či ženského programu. Tohle je suveréně musí urážet!(2.4.2012)

• SaNcHeZ_cz

Adam Sandler strikes back! Ti co si mysleli, že už to nejde, spadnout ještě hlouběji do útrob nevkusu, dostali jednu přímo na klec. Jack a Jill jsou totiž těžce vývarová slátanina plná nevkusného humoru, absurdit a dvojité porce nepříjemného Sandlera. Ke všemu je tu navíc Al Pacino, který musel být hodně zoufalý, že vzal takovouto roli. Pro snímek totiž není možné najít omluvu. Špatný film který dělí od naprostého odpadnu snad jen fakt, že tak špatné aby nemohlo být hůř to ještě nebylo. (A to není výzva Adame!)(27.2.2012)

• Sofia

Tak tady už Sandler zašel hodně daleko a smrdí to žumpou...citlivějším jedincům by toto mohlo způsobit i nějakou psychickou újmu. Jedna hvězdička jen za cameo Johnnyho Deppa. Al Pacina jsem radši vytěsnila, protože to, jak se mohl do něčeho takového nechat ukecat, je mi opravdu záhadou. Pár vtipných momentů se sice najde (třeba úvodní montáž s dvojčaty), ale jako celek je to opravdu ubohé. Co ten adoptovaný indický chlapeček, co na sebe všechno lepil, včetně živého křečka a papouška? Tomu se říká humor?(8.1.2012)

• Colonist

Nebýt všech těch negativních ohlasů, co jsem na tenhle film slyšel, a nehrát v tom Al Pacino, tak bych se na to asi nikdy nepodíval. Jenže já se podíval. Proč jsem to jen sakra dělal? Tu hodinu a půl jsem mohl využít nějak smysluplněji. Mohl jsem si uklidit pokoj, mohl jsem si přečíst nějakou povinnou literaturu ke zkoušce nebo jen tak tupě zírat na strop a sledovat, jak pomalu mizí mokré stopy z toho, jak sousedce nad námi vytekla pračka. To mám za to, že jsem chtěl vidět, zda je Jack a Jill vážně tak příšerným filmem, jak se o něm říká. Nutno říct, že se to o něm říká oprávněně. Sandler se vydal do vod, ve kterých dosud "exceloval" pouze Eddie Murphy. Jenže jak to tak vypadá, Murphy už zřejmě dostal rozum a už se nebude převlíkat za starý tlustý báby. Hollywoodu ale zřejmě tento druh humoru chybí, tak přemluvili Sandlera (což asi nebylo tak těžké). Jack a Jill sice není úplný odpad, ale je to tak bezduchý a zbytečný film, jaký jsem už dlouho neviděl. Povedené vtipy by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Zbytek je jen nuda, někdy větší, někdy menší, střídaná se záchvaty trapnosti. A vážně nechápu, co v takovémto filmu dělal Al Pacino. Chápu, že účty se nějak musí platit, ale má tohle herecká legenda jeho formátu zapotřebí? Nebo si při pročítání scénáře řekl: "To je ono, tohle je film, na který jsem celý život čekal, tohle je výzva, která mi ještě chyběla!"? Já mám Pacina rád, je to můj oblíbený herec a na jeho herecké kvality bych si vždycky vsadil, ale v tomto filmu hrál naprosto mizerně a bylo utrpením ho sledovat (a to paradoxně hrál sám sebe). Celou dobu mi připadal, jako když je sjetý koksem a v rauši se jen tak producíruje před kamerou (což by zase vysvětlovalo přijetí role v tomto filmu). Třeba takových 88 minut, to byl neuvěřitelně debilní film se stupidním scénářem a mizernou režií, jenže Al Pacino v něm i tak vydal ze sebe to nejlepší a dokázal ten film vyzdvihnout z úplného bahna. Dle výkonu v tomto filmu bych ho na jednoho z nejlepších herců historie netipoval. Na mě tu vážně působil, jako když je sjetý, duševně nemocný nebo senilní. Bylo mi ho líto. Naštěstí se v tomto případě jedná o takový film, u kterého si už druhý den nevzpomenu, že jsem na něj koukal, takže trauma nebude trvat dlouho. Vlastně ani nevím, proč této krávovině dávám dvě hvězdičky. Jenže na nižší hodnocení se necítím. Vlasy jsem si při sledování nerval a oběd jsem též nevyzvrátil. Asi proto, že jsem už předem nic neočekával. Bylo to bezduché a stupidní, ale relativně neškodné. Spíš jsem jen tak zíral na obrazovku a nevěřil svým očím, že tohle někdo může myslet vážně. A svým způsobem to byl zážitek, jaký se jen tak nevidí...(15.6.2012)

• - Původně byl ohodnocen PG podle MPAA za "hrubý a sexuální humor, jazyk, komické násilí a krátké kouření", ale byl změněn na "surový materiál, včetně sugestivní reference, jazyk a komické násilí". (rafix)

• - Filmoví kritici z produkční společnosti Red Letter Media Mike Stoklasa a Jay Baumann neváhali označit film za podvod, který měl pomocí přehnaně nafouknutého rozpočtu a množství reklam zajistit finanční zisk Adamu Sandlerovi a jeho přátelům. (Brousitch)

• - Ve scéně, kdy si Jill (Adam Sandler) obléká minisukni, Sandler náhodně ukázal své genitálie. (Maruškaa)