• eraserhead666

Já mám prdící fórky hodně rád, ale pokud jsou prakticky tím jediným, čemu se u filmu zasměju, asi to nebude moc dobrá komedie. Dobře, bavil mě ještě hláškující Mexikánec. Patrně asi nejslabší sandlerovka, s níž jsem měl dosud tu čest. Sandler se v ní nezapře, ale jako by jel se zataženou ruční brzdou.(24.5.2013)

• BoredSeal

Jediné plus snímku je samozřejmě Al Pacino, který tady pobaveně przní svou pověst (úchvatně blbá reklama je prostě skvostná) a cokoliv mimo Ala je příšernost - ta tlustá kráva Jill je prostě na zabití. Je mi fakt líto, že první Pacinova komická role musela být zrovna takováhle transvetistická blbost. Film má dost mizerný scénář - kromě vedlejší linie romance s Alem jako kdyby scénáristi netušili, jak příběh vyvíjet - prostě sází do stupidní story o nesnesitelné pitomé krávě a jejím smíření s relativně normálním bratrem hromadu provařených scén typu "tlustá kráva rozsedne zvíře", "tlustá kráva se někam praštila", "tlustá kráva dostala průjem a vybombardovala záchod", atd., jejichž zasazení do dějové kostry bylo asi tak pečlivě naplánováno jako když vymýšlíte, jak precizně umístit do polevy na dort jednotlivé lentilky. Chtěl bych upozornit, že docela podstatná většina Sandlerových netaktních komedií mě bavila, ale tohle je další jeho snímek po Just Go With It, kde jsem měl dojem, že Sandler není schopen rozpoznat, kde vtip nefunguje a kde mu nějak dochází schopnosti bavit. Navíc si opravdu myslím, že vtipy s mexickým jídlem, prděním, průjmy a výkaly už nefrčí docela dlouho. Za tenhle film by si všichni kromě Ala zasloužili přetáhnout po zádech židlí. "Spal to, spal všechny kopie", jak říká Al na konci filmu.(15.3.2012)

• Aljak

Patrím medzi veľkých fanúšikov filmov Adama Sandlera, a tak bol zvedavý, či je tento film naozaj až tak strašne zlý ako všetci hovoria. A zistil som, že nebol zlý - popravde, bol ešte horší ako len zlý :( Ja toto nechápem ako mohla takáto hlúpa komédia vôbec zvyknúť, lebo to vôbec nemalo ten typický sandlerovský humor. Namiesto zábavy som sa dočkal len viacerých trápnych scén, no ale aby to nevyznelo úplne negatívne - na 5-6 scénach sa dalo celkom aj zasmiať a pobaviť - ale to je v tomto prípade veľmi málo. Ani sa nedivím, že Jack & Jill získali toľko zlatých malín - plne zaslúžene. Pre mňa to bol najhorší Sandlerov film vôbec (teda pokiaľ nepočítam tie jeho niektoré krátkometrážne). Fakt hrôza - od scenáru, cez Sandlerovu dvojrolu dvojčiat, až po samotné spracovanie. A že Al Pacino sa na to dal, tak to asi nechápe nikto (asi ani on nie).(24.8.2013)

• Xmilden

Čiré šílenství dvojice Dugan/Sandler. Jediná koukatelná scénka je když si před zápasem Lakers povídají Depp s Pacinem. A Pacino má binladinovské vousy a myslí si že jej nikdo nepozná. Což samozřejmě zachytí televizní kostka. Podezřívám Deppa že ani nevěděl že hraje v tomhle filmu. Jack a Jill je jinak téměř nekoukatelně debilní užvatlanou podívanou. Zkus mě rozesmát je proti tomuhle oscarový adept.(28.2.2012)

Pomalu jsem si zvykal na Sandlerův humor. Nejvíce jsem ho ocenil ve snímku 50X a stále poprvé, ale tady mi to nějak nesedlo. Dokonce jsem se nechal překecat a zašel na tento snímek do kina což možná ovlivní tento komentář. Zůstat totiž doma a počkat na videopůjčovny, se mi po opuštění kina, zdálo přinejmenším "levnější". Bohužel, levný je i humor v tomto příběhu. Dvojrole je skoro vynucená, dialog příšernej a děj, no raději moc nerozebírat.(9.2.2012)