• eraserhead666

Já mám prdící fórky hodně rád, ale pokud jsou prakticky tím jediným, čemu se u filmu zasměju, asi to nebude moc dobrá komedie. Dobře, bavil mě ještě hláškující Mexikánec. Patrně asi nejslabší sandlerovka, s níž jsem měl dosud tu čest. Sandler se v ní nezapře, ale jako by jel se zataženou ruční brzdou.(24.5.2013)

Ja proste Sandlerov humor zbožňujem a pri tomto filme som sa smial prakticky nonstop a o to v komédii predsa ide. Bol to naprosto stupídny film ale splnil svoj účel. A to som deň pred tým zhliadol Reign Over Me kde Adam Sandler podáva životný výkon. A keď som videl to hodnotenie mal som obrovské obavy,ale dal som tomu šancu a dobre som spravil. Udeľujem 4* možno trochu aj z trucu keď vidím tých neadekvátnych 39 %(25.6.2013)

No nevim jak ostatní (kteří dávaj odpad) ale já se prostě královsky bavil. Je to Sandler, nečekám žádnej super inteligentní humor. Dvojroli ale zvládl v pohodě. Při pár scénkách jsem fakt brečel smíchy! A mexikánec hází džouky jako pán. Moc se mi líbily taky ty prostřihy s dvojčatama na začátku a na konci filmu. Normálně bych dal 3*, ale za ty odpady to zvyšuju.(25.5.2012)

• MikeCool

Při vší úctě k Adamu Sandlerovi si tento film nezaslouží jiné hodnocení než odpad!. Strašně mi vadil ten americký, stupiditou nasáklý komediální styl, který mi hrozně vadí. Dá se říct, že tento film neměl vůbec žádný příběh a Adam Sandler v roli Jill, to bylo něco strašného !! Malinko mě tento film znechutil.(29.11.2012)

• lamps

Proboha proč?!! Tohle není ten Adam Sandler, který mě vždycky tak bavil i v rolích naprostých pitomců, a už vůbec to není ten herec, který nás přesvědčoval o svých kvalitách v Opilí láskou nebo ve Volání o pomoc. Tohle je bohužel jen nějaký špatný vtip a jedno velké utrpení, ve kterém Adam zbytečně shazuje své dlouhodobě budované renomé oblíbeného komika někam na úroveň kamaráda Roba Schneidera, k němuž by tahle dvojrole seděla spíše. Velkým problémem je pro mě také režisér Dugan, který se po pohodovém Zkus mě rozesmát zřejmě rozhodl natočit něco pořádně ujetého. No a výsledek vidíte na hodnocení, které bohužel odpovídá. Ano, některé vtípky byly povedené a párkrát jsem se i nahlas zasmál, ale nebýt šviháka Al Pacina, který i tak debilní roli zahrál se svým přirozeným nadhledem a šarmem, asi by to byl totální průšvih. 40%(25.3.2012)

• - Adam Sandler zlomil rekord Eddiho Murphyho v počtu nominací v jednom ročníku Zlatých malin. Díky filmům Jack a Jill, Bucky Larson: Zrozen být hvězdou (2011) a Zkus mě rozesmát (2011) byl jako herec, scenárista či producent postupně nominován hned na jedenáct sošek. nejhorší film, nejhorší herec (Adam Sandler), nejhorší herečka (Adam Sandler), nejhorší herSamotný film byl pak nominován v kategoriích nejhorší film, nejhorší herec (Adam Sandler), nejhorší herečka (Adam Sandler), nejhorší herec ve vedlejší roli (Al Pacino), nejhorší herec ve vedlejší roli (Nick Swardson), nejhorší herečka ve vedlejší roli (Katie Holmes), nejhorší herečka ve vedlejší roli (David Spade), nejhorší herecký tým, nejhorší režie (Dennis Dugan), nejhorší prequel, remake, spin-off nebo sequel, nejhorší filmový pár (A. Sandler a K. Holmes), nejhorší filmový pár (A. Pacinem a A. Sandlerem) a nejhorší scénář. Film současně získal také rekordních deset Zlatých malin z jedenácti nominací. Anticenu Zlatá malina dostal i oscarový herec Al Pacino, který hrál ve vedlejší roli sám sebe. (Dlee)

• - Allen Covert spolupracoval a Adamem Sandlerem již na filmu Rivalové (1996). (Maruškaa)

• - Johnny Depp hraje společně ve filmu s Al Pacinem malé comeo při sledování basketbalového utkání.
    (Digi_cz)