Milton se za svůj hříšný život zločince dostal do pekla a zdálo se, že jeho temnou duši už nic nespasí. Pak se ale na Zemi zmocní šílená sekta jeho dcery, zabije ji a její dítě hodlá obětovat Satanovi. Milton chce stůj co stůj své vnouče zachránit a vydává se z pekla zpátky. Do cesty se mu připlete sexy číšnice, která bojuje proti bezpráví, ale přitom sama snáší bití od nevěrného muže. Spolu se vydají na cestu za záchranou malého dítěte, jenže v patách Miltona se brzy objeví pekelný vyslanec, který ho chce dostat zpátky do pekla. Úplněk, při němž má být malé dítě obětováno, se nezadržitelně blíží a bývalý hříšník s pronásledovateli za zády pomalu ztrácí naději na jeho záchranu. Když Milton najde sektáře, dojde k rozhodující vražedné přestřelce... (TV Nova)

dr.fish

Mohle to být kult jako třeba Constantine. Ale není. První chybou je béčkový kabát v kombinaci se snahou být přehnaně filozofující, symbolický a intelektuální. To nikdy nedělá dobrotu. Na jednu stranu béčkové efekty, na druhou stranu málo nadsázky a slabý tah na branku. A Nicolas Cage, který naprosto neumí hrát. To je největší průser. Jakmile je na scéně W. Fichtner, jde to o třídu vejš. Škoda toho potenciálu. 60% za druhou polovinu filmu. ()

3n3my

Ide o mix Grindhouse-u a Wild at Heart s tým, že sa tam ešte objaví Laco Lučenič :) Dá sa tento "úlet" pozrieť, no po celý čas som sa nezbavil dojmu, že to tvorcom či zúčastneným neverím. K nenáročnému filmu asi zvolili aj nenáročný prístup. ()

nineweh

Jsem skoro v pokušení dát 5 hvězd, protože až na pár maličkostí je film v rámci svého žánru dokonalý. Možná by jen mohl být trochu kratší... ale jinak jsem se bavila královsky (a samozřejmě na celé čáře u mě zvítězil Fichtnerův účetní). ()

tomeek

Šlape to, baví to, auta fantastická a badass blondýna z Londýna, která se za celý film ani neumázla - toť zábavný koktejl z ingrediencí "nechte mozek doma" a "nasraný maník". Pohodové béčko se skvělým Fichtnerem. Nice and sweet, hodnocení odpovídá. ()

LukeUp

Co si budeme povídat. Pan Cage poslední dobou veme každou podivnou roli, která se mu naskytne a tohle byl další důkaz. Dost béčková záležitost, která stačí vidět jednou a propadnout do propadliště dějin průměru může téměř okamžitě. Velké plus dávám za "pana účetního", ten skutečně pobavil. :-) Jinak pořádná fantasmagorie. ()

bartias

Béčko úmyslně ujeté v duchu grindhouse filmů nezachrání ani Nic Cage - pardon, Amber Heard. Novodobá královna hororu je coby ostře nabroušená servírka s nabušenou károu dostatečně sošná, talentovaná a rozhodně ne úzkoprsá. Zato Cage nasazuje obnošenou masku drsňáka bez budoucnosti. Antihrdina William Fichtner ho ve všech ohledech přehrává a ještě je na něm vidět, jak si to užívá. Což je víc, než se dá říct o Drive Angry. Pár povedených záběrů, možná nějaký ten pohřbený nápad. Jinak je tahle šílená cesta z/do pekel vyloženě bez zápalu. ()

sir-dave

Těšil jsem se opět na dobře nadabovaného Nicolase Cage v podání Zdeňka Mahdala a místo toho jsem to po pár minutách musel přepnout na původní znění skrz otřesně namluveného Fichtnera. Drive Angry je taková stylová jednohubka plná akce, říznuta nadpřirozenou fantasy. Vysmátý Fichtner nabitý absolutní bezstarostností razící si cestu vodíkovým náklaďákem za zvuku hudby That's The Way I Like It je bezkonkurenčně nejlepší scéna filmu a nelituju. Hodnocením lepší 3* ()

Radiq

Kupodivu poměrně slušné, hlupné, japné a čudné. Ze začátku mi to přišlo jako přehnaná akční film, proměnilo se to v fantasy, takže se to pak už dalo pochopit. Cage mě zase jednou poměrně nenasral a ta ženská, co se chovala jak největší akční hrdina, byla moc jak nějakej chlap akční hrdina, což mě nebere, když na ženskejch obdivuju hlavně jejich ženskost a ženskou stránku. Ale ani ta nebyla k zahození. Nezlomilo mi to vaz, nezlomilo mi to koleno, ostřihalo mi to maximálně tak nehty (i na nohách) a to mi celkem stačí. A tééééď... se du asi... nevim co... ()

panMartin

Ach bože Cage s tebou to je horší a horší. Zoufale ubíjející běčková hovadina. Dvě hvězdičky dávám za krásně sexy Amber Heard na tu se dalo po celou dobu koukat to je tak všechno. ()

Prometheus69

No nevim, trochu mi to připomíná "lovce démonů.. no trochu, dost mi to připomíná. problém je v tom že až na jednoho relativně férového pekelníka tam nic jiného není. Blbeček co si myslí že novodobý spasitel a jeho cáklé ovečky... Mluvčí pekelné tlamy byl na záporáka trochu málo. Jinak by to nebylo špatný, ale vzhledem k tématice.. nesmrtelného jezdce na cestě za svou pomstou z pekel do pekel, jsem čekal trochu víc: ()

Deyw

uznavam..videl jsem to az ted v tv..pokud odectu spatnou kvalitu a dabing tak to bylo dost vklidu, to obsazeni je brutalni.. 😂 hlavne tvle amber laska tam 😀😀 ()

Doudis19

Kdo čekal, že se po výborné roli v Kick-ass Cage rovzpomene na svou kdysi zářivou kariéru, bude zklamán. Po průměrném Honu na čarodějnice se nám představuje v dalším akčním béčku, tentokrát lehce podprůměrném Drive angry. I když tempo je snesitelné, to samé už se nedá říct o efektech, dialozích a looku ala Mačeta. Film vydá tak na 40%, ale kultovní, ďáblův účetní v podání Williama Fichtnera by svou coolovostí zasloužil vlastní celovečerák. ()

Triple H

Čo dodať? Film sa evidentne neberie vážne a má byť len brakovou jazdou, plne v duchu takej Planéty teror. Po tejto stránke celkom funguje, hoci ku koncu aj trochu nudí. Cage je nijaký, Fichtner sa NUDÍ a Amber Heard je kočka jak oči. Ale rozpočet 50 miliónov dolárov? No páni kluci - Lussier to musel producentom na pohovore farbiť ale sakra na ružovo. Výplachy som videl už aj lepšie (príkladne práve Planéta teror), ale film svoje kúzlo má. Škoda, že som na to nešiel do kina - lebo takáto vec v 3D. No šmaky šmak. ()

ivan_drago

Opravdu???? Mytologicky-biblická splácanina, kde Cage vypadá jak utahanej somrák, kterej to měl možná napsaný ve scénáři, bejt utahanej, ale mě přišlo že už prostě dohrál a navždy bude hrát ve sračkách... Dvě hvězdy sou za pár dobrejch killů a hlavně za postavu Smrti, kterou dle mého skromného skvěle ztvárnil můj oblíbenec William Fichtner. A začínám bejt pomalu ale jistě alergickej na zpomalovačky poplatný tomu posranýmu 3D efektu, hlavně zpomalovačky na střely. Johnna Woo na Vás amatéři. ()

kinghome

Je to obrovská hovadina! Uplně nesmyslnej film, kterej je ale příšerně zvrácenej! Za to ta * hvězda. a zbejvající ** hvězdy jsou za Amber Heard! Je to nádherná holka. Vlastně jenom kvůli ní jsem se dobrovolně koukal na tuhle ptákovinu. ()

Mrkvič

Bez zbytečných okecávaček akce podávaná s pekelným nadhledem. Zasmál jsem se víckrát než u kdejaké komedie a nejvíce díky skvělému Williamu Fichtnerovi. Hodně je znát důraz na detajl. U takového béčka až nezvyklé a tak mě spíš občas zarazilo, že se nekonají žádné nechtěné přešlapy. Ani žádné velké trapasy, ač teda melíratý háro ke konci filmu už lezlo krkem stejně jako celý Cage. ()

karlik4801

Nevysvětlený děj po dobu celého filmu a přitom film zabaví. Nicolas Cage bohužel stojí poslední dobu za prd, ale vynikající role Williama Fichtnera celému filmu dala o hvězdu navíc, u jeho scén jsem hodně bavil, scéna jak padá z mostu a scéna s trakem.. Jinak sexy typická blonďatá Američanka Amber Heard. ()

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

Nový Terminátor od scenáristky Avatara?

18.01.2013

Zrzka s mečem neřekla poslední slovo